Skocz do zawartości

Секрет Дианы (Sekret Diany)


Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

04d5787cc05193064d0764531ced98ba5f2515168834609.jpg

Tytuł oryginalny: Секрет Дианы
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 05.12.2013 r.
Autor: WERTOix
Śr. długość rozgrywki: (ok. 3 godzin)


OPIS:

Spoiler

Bezpośrednia kontynuacja przygód Diany, bohaterki tytułowej modyfikacji. 

Diana po odnalezieniu Striełoka udaje się z nim do bazy Wolności, gdzie po pewnym czasie dochodzi do wniosku, że czas najwyższy opuścić Strefę Wykluczenia, ale towarzyszący jej legendarny stalker odmawia, twierdząc, że Zona stała się jego prawdziwym domem. Mimo wszystko usiłuje pomóc dziewczynie, poszukując drogi prowadzącej do wyjścia z Zony... Niestety - wszystkie okazują się niedostępne. 

Pewnego dnia pojawiła się ścieżka do Czerwonego lasu, jednak dawny rezerwat znajduje się pod kontrolą okolicznych bandytów pod przywództwem Jogi. Striełokowi udaje się również odkryć, że w obozowisku kryminalistów znajduje się teleport, który będzie w stanie przenieść Dianę na Wielką Ziemię. Po udanym porozumieniu się z Jogą i przekazaniu cennych artefaktów oraz pieniędzy Diana uzyskuje dostęp do teleportu. 

Po odprowadzeniu dziewczyny Striełok wraca na Magazyny wojskowe, a Diana... Diana ma tylko jeden cel: wydostać się z Zony. 


Zmiany względem pierwszej części:

  • wiadomości zaznaczone na zielono są adresowane do gracza,
  • niektóre zadania zostały zaznaczone na mapie,
  • zmieniono wagę udźwigu, 
  • kombinezon protagonisty słabiej chroni przed otrzymanymi obrażeniami od kul,
  • dodano samochód Niwa na jednej lokacji, 
  • niektóre anomalie zadają mniejsze obrażenia, 
  • wprowadzono lekkie zmiany w minimapie. 

GALERIA:

Spoiler

6b8be90a84083a51e40e13aa17bee6675f256b168974451.jpg  b2e2161a5f24bc103b6d462fcdd350ed5f256b168974501.jpg  1df4ab3992302d8ebf3e1e9a509554315f256b168974468.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0004.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|

 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam przyjemność zakomunikować, że mod ukończony. Grało się całkiem przyjemnie, bo już na Dianie się oswoiłem z kobiecymi piskami i pojękiwaniami.

Była to nie pierwsza gra w ciągu kilku dni, bo w poprzednich wyskakiwały mi problemy techniczne. Ale przypuszczam, że ich przyczyną było posiadanie na kompie kilku wersji obu części i mogły jakoś się zazębiać i robić problemy. Bo po ich usunięciu, wyczyszczeniu rejestrów, mod szedł już gładko.

Mimo że to staroć, ( grałem teraz pierwszy raz ) mogę go ocenić jak taki, który przewyższa kilkanaście współcześnie wypuszczonych modów. A protagonista-kobieta i nietuzinkowa, całkiem nowa fabuła, nie pozwala się nudzić, choć lokacje znane.

Oto kilka zrzutów z przedostatniej lokacji z fabułą i grą. Nie będzie trudno rozpoznać.

ss_fred_06-16-21_16-49-00_(zaton).jpg

Spoiler

ss_fred_06-16-21_16-52-30_(zaton).jpg

ss_fred_06-16-21_17-08-13_(zaton).jpg

ss_fred_06-16-21_20-02-19_(zaton).jpg

ss_fred_06-16-21_20-22-53_(zaton).jpg

 

Kolejka duplikatów oczekuje na opuszczenie labu Świadomości - Z.       My możemy wyjść poza kolejnością.

ss_fred_06-16-21_19-45-23_(l04u_labx18).jpg     ss_fred_06-16-21_20-30-06_(zaton).jpg

Trochę skićkany jest balans obrażeń, a najmocniejszą bronią w modzie jest sic!! pistolet Wolker P9m. Są handlarze, ale ja kupowałem tylko amunicję. Resztę jak się dobrze zakręcimy, daje nam mod.

Zakończenie moda zaskakuje, ale wiedząc że jest trzecia część, może to być wprowadzenie do niej. Diana przychodzi do baru na Rostoku i.... widzimy koniec moda.

Jeśli ktoś jest w stanie zagrać w oryginalnym języku, przy braku innych modów, na pewno da satysfakcję.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Секрет Дианы (Sekret Diany)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.