Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Po zjedzeniu np. konserwy, mam komunikat - Zatrułem się (potem postać "zwraca" to co zjadła) i ikona widelca, która wcześniej była żółta teraz zamienia się na czerwoną. Tak samo mam jak zje kiełbasę czy chleb. Przy  sucharach tego nie ma. Co zrobić aby tego nie było?

Edytowane przez prozmus84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Możliwe, że 7-zip lepiej kompresuje pliki - ja pakuję WinRarem. W każdym razie jeśli pobrałeś spolszczenie z MEGA i potem je przepakowałeś 7-zipem i wrzuciłeś do naszej pobieralni to powinno być ok bo od ostatniej aktualizacji spolszczenia nie grzebałem przy nim i raczej ta wersja tu dostępna będzie finalną z racji tego, że pojawiła się beta Złotej Kuli na silniku OGSR i do niej się ukaże pełne spolszczenie. 

W sensie to, które jest do tej wersji nie jest jakieś niedokończone - powinno się dać w całości przejść mod po polsku od początku do końca, ale ta adaptacja jak sami wszyscy śledzący temat tej wersji ZK widzą - podobnie jak podstawowe ZK jest strasznie wrażliwa na jakiekolwiek modyfikacje plików dlatego się "przeniosłem" na wersję z OGSR, która jest o wiele mniej problematyczna i praktycznie bez wylotowa, ale na razie jest jeszcze w fazie OBT (Open Beta Test) i ma trochę problemów, które autor musi naprawić by się dało komfortowo grać dlatego do czasu, aż ukaże się jakaś nowa łatka to prace i nad spolszczeniem do wersji z OGSR wstrzymałem ;) 

@tom3kb Heheh byłeś szybszy o dosłownie 10 sekund :D 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Z tego co pamiętam, to "głos" siedzi w jednej z piwnic części wioski naprzeciw tunelu. A kombinezon który masz znaleźć, jest w sraczyku koło płotu.

Ni i ciekawskie pytanie. Dlaczego dopiero teraz, kiedy masz iść za tory, robisz Obrzeża. Je trzeba było załatwić wcześniej. Jednak jak wrócisz na Kordon, nie powinno być problemów. Tyle tylko, że włamanie do zbrojowni będzie Ci wisieć. Takie wypunktowane zadania, trzeba robić dokładnie. I jak zabrałeś kombinezon bez włamania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotierDzięki za namiary.
Jakoś wcześnie nie pomyślałem aby tam iść :) wiedziałem że jest przejście, ale w sumie nie wiem.
Co do kombinezonu to dostałem namiar na niego od handlarza razem z kamuflażem. Poszedłem tam w nocy, wszedłem do bazy, otworzyłem sejf i wziąłem kombinezon oraz naboje. Dopiero później zorientowałem się, że zadanie w całości się nie odklikało. Jak wrócę z obrzeży spróbuje raz jeszcze tam iść, zobaczę co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Tam się wchodzi tylko podczas gry dla przemytników, chyba jak przyszła informacja od kogoś kto tam siedzi. Koło wejscia musisz znaleźć artefakt Żółta Zmyłka. Ale lepiej to zobaczysz na filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=nZJIrr1irM0

I drugi z poradami jak wyjść i wracać ponownie.

https://www.youtube.com/watch?v=PqHyLYpTKvo

Od narkomana dostanie prośby. Możesz go zabić, lub donosić narkotyki. Ale jak to narkomanowi, ciągle ich będzie mało.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Działania na Wysypisku nie mieszczą się ma jednym filmiku. Będziesz na nim kilka razy powracając z innych lokacji. Musisz precyzować o wykonanie którego zadania chodzi.

A przede wszystkim jak będziesz w barakowozie, nie zapomnij skorzystać z laptopa i oferowanych przez niego możliwości. Przede wszystkim handel wraz z dostawami śmigłowcowymi. Atrakcja jakiej nie było i nie ma w żadnym innym modzie, a przy okazji możliwość doposażenia się.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 22:39, Stanley napisał:

borykam się z tm modem. Niedopracowań ma mnóstwo, albo może pobrałem jakąś niedopracowaną wersję.  Nie wiem jak skorzystać z artefaktu do teleportacji. W barze jak  strzelam do dziada z kluczem komendanta zakładu to za każdym razem mam wylot. Olałem to i poszedłem na Jantar. po przejściach w X-16 doczłapałem się do tunelu i tam nie mogę przejść anomalii chyba grawitacyjnej. Prawdopodobnie jak powstała na pierwszym wejściu na Jantar to tam być musi, Czyli było by powtarzanie ponownego wejścia na Jantar poprzez X-16 z nie wiadomo jaką nową anomalią w tym tunelu. (Hugh miał elektrę) Kiedyś przechodziłem wcześniejszą wersję i jakoś się dało. Teraz raczej to kupa.

Mam ten sam problem  z dziadkiem posiadającym klucz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.