Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok zagrałem ponownie i już jest ok.

Teraz mam problem taki, jestem dalej w tym samym miejscu o którym wcześniej pisałem tylko w małym pokoju z skrzynkami które prowadzą na dach, problem w tym że na początku dało się wskoczyć na dach a teraz jak zacząłem teren przeczesywać i tam trafiłem to nie mogę na dach wskoczyć przez te drewniane skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MOS napisał:

Mnie zastanawia dla czego on waży ponad 4giga. A po zainstalowaniu zajmuje chyba tyle co LA i to jest jedna lokacja. 

Tekstury tyle ważą. Dla przykładu tylko tekstury stalkerów zajmują pewnie ponad 2 giga, a ci sami stalkerzy tak samo będą śmigać na jednej, jak i na piętnastu lokacjach. To samo dotyczy tekstur broni, przedmiotów, otoczenia itd.  Krótko mówiąc, wszystkiego, co widzimy w grze.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/31/2021 at 1:59 PM, tom3kb said:

Czym odpalacie tego moda? Tym xrengine 64 bitowym (2 do wyboru) z "binu" (u mnie wtedy krzyczy, że nie widzi fsgame.ltx) czy tym normalnym Exekiem z głównego folderu gry? To u mnie po wybraniu nowej gry komp mieli i mieli i odpalić nie chce. On ma takie duże wymagania?

 

@edit 

 

Dobra już wiem takie wymagania. 😁

Na statyce i niskich się uruchomił, na średnich też ale zobaczcie jak wyglądają npece.

IMG_20210531_143323_172~2.jpg

Jeszcze takiej anomalii :047: w stalkerze nie miałem. Chyba wreszcie jakiś mod pokonał kompletnie mojego "kompa dziadka".

Ps. Screen robiony telefonem bo F12 nie chciało zapisywać.

naprawiłes to juz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devil002@interia.pl Ja bezproblemowo odpalałem moda z lauczera w kat. gł. moda. A właściwie ze skrótu do niego na pulpicie.

Więc odpalania z xrEngine nie próbowałem. Jeśli przy skrócie od silnika jest sygnalizacja braku fsgame.ltx, to należy we właściwościach skrótu, w opcji Rozpocznij w: usunąć wszystko po nazwie katalogu w jakim jest mod i to zatwierdzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prozmus84 - zobaczymy jak wyjdzie i zagramy, wtedy się dowiemy czy jest jakiś łącznik miedzy modami.

p.s. może być tak, że się zejdą, będą mieli upojne dni w podczerwieni i ultrafiolecie (w zależności od odległości od kryształu monolitu i predyspozycji wzrokowych) a na koniec walka - przyjedzie mamusia i teściowa (zamiennie) i się zacznie krótka jazda z ortodoksami. :) ;)

Każda z nich powie do swojej pociechy: potrzymaj mi piwo! :)

Zagrasz to i się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Spoiler

 

Hmm... najwyrazniej mod ma kilka alternatywnych zakonczeń.

Po ostatnim wydarzeniu z Wilkiem i Iwettą ( nie chcę spojlerować, więc tak to określę ) dostaje się z nią wspólne zadanie od Sidora - i w pewnej odległości od Wioski Kotów, tam gdzie wyciągaliśmy dla Iwetty artefakt z pola z elektrami, dochodzi do "ostatecznego rozstrzygniecia". I to bez względu na to którą opcję dialogową się wybierze.

 

 

Edytowane przez Svart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Svart Zostałeś "badaczem moda" i wskazałeś, że jest i kolejne zakończenie. Szkoda, że za bardzo alternatywne. Ale jest.

Przypuszczam, że dla osiągnięcia tych sielankowych musisz powtórzyć całą grę, bo to zależeć będzie od pierwszego z nią spotkania i wybory "przyjaznych" dialogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.