Jump to content

Recommended Posts

Ok zagrałem ponownie i już jest ok.

Teraz mam problem taki, jestem dalej w tym samym miejscu o którym wcześniej pisałem tylko w małym pokoju z skrzynkami które prowadzą na dach, problem w tym że na początku dało się wskoczyć na dach a teraz jak zacząłem teren przeczesywać i tam trafiłem to nie mogę na dach wskoczyć przez te drewniane skrzynki.

5 godzin temu, MOS napisał:

Mnie zastanawia dla czego on waży ponad 4giga. A po zainstalowaniu zajmuje chyba tyle co LA i to jest jedna lokacja. 

Tekstury tyle ważą. Dla przykładu tylko tekstury stalkerów zajmują pewnie ponad 2 giga, a ci sami stalkerzy tak samo będą śmigać na jednej, jak i na piętnastu lokacjach. To samo dotyczy tekstur broni, przedmiotów, otoczenia itd.  Krótko mówiąc, wszystkiego, co widzimy w grze.

• Dodatnia 3

Mod fajny bo próbuje zaserwować nowe/inne podejście nie tylko bieganie i strzelanie(przykładowo współpraca obojga bohaterów). Ale ma jednocześnie taką masę niedomówień jak zakończenie ME3.

On 5/31/2021 at 1:59 PM, tom3kb said:

Czym odpalacie tego moda? Tym xrengine 64 bitowym (2 do wyboru) z "binu" (u mnie wtedy krzyczy, że nie widzi fsgame.ltx) czy tym normalnym Exekiem z głównego folderu gry? To u mnie po wybraniu nowej gry komp mieli i mieli i odpalić nie chce. On ma takie duże wymagania?

@edit 

Dobra już wiem takie wymagania. 😁

Na statyce i niskich się uruchomił, na średnich też ale zobaczcie jak wyglądają npece.

IMG_20210531_143323_172~2.jpg

Jeszcze takiej anomalii :047: w stalkerze nie miałem. Chyba wreszcie jakiś mod pokonał kompletnie mojego "kompa dziadka".

Ps. Screen robiony telefonem bo F12 nie chciało zapisywać.

naprawiłes to juz ?

@devil002@interia.pl Ja bezproblemowo odpalałem moda z lauczera w kat. gł. moda. A właściwie ze skrótu do niego na pulpicie.

Więc odpalania z xrEngine nie próbowałem. Jeśli przy skrócie od silnika jest sygnalizacja braku fsgame.ltx, to należy we właściwościach skrótu, w opcji Rozpocznij w: usunąć wszystko po nazwie katalogu w jakim jest mod i to zatwierdzić.