Skocz do zawartości

Założenia i pomysły


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozszerzyli fabułę, która kulała.

TAKICH modów było mało.

Uważam, że było źle, jako fani kupiliśmy, kupimy i pogramy.

Dokładnie. Lecz sądzę, że mi to będzie sprawiało przyjemność ;-) Chodzi o to, że ja nie będę grał z tego powodu "bo to mój psi obowiązek". Lubię takie gry, interesuję się Zoną i każdy stalker mnie za nos wodził, wodzi i będzie wodził ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To powinna wystawiać jakaś organizacja i jakoś to ujednolicić, teraz pewnie sami twórcy wystawiają te progi. Żeby nie pisać nowego postu pisze tutaj. Gdzieś czytałem, że twórcy wysyłają swoje propozycje progów w grze i ktoś im je zatwierdza czasem nawet bez kontroli. Jeżeli to jest ta organizacja to dziękuje bardzo :-D niezła robotę robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo weźmy słynny bug w jantarze zamkniety bunkier naukowców zombie wybite a bunkier mimo to zamkniety. Pewnie koledze chodzi o tego typu błedy. Od siebie dodam bug który do tej pory nie został usuniety w Clear Sky bandyci strzelajacy przez drzwi hangaru w lokacji wysypisko to wyjątkowo irytujacy bug. Sądze że Gsc game world zastanowi sie troszke i w nowym stalkerze nie bedzie tego typu błedów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był bug - należało wyeliminować pobliskich stalkerów i drzwi stały otworem.

Wiem że trzeba bylo weliminowac zobie by wejsc do bunkra takie byly założenia gry, ale zawieszał sie chyba skrypt bo bunkier był zamkniety po ich weliminowaniu dopiero ktoryś patch go naprawiał i mozna bylo grac bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.