Skocz do zawartości

Założenia i pomysły


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na to masz prostą radę walnij w stronę drzwi 2 granaty najlepiej żeby wpadły do środka dołem i masz po kłopocie.

No tak ale ciebie taki bug by nie wkurzał jak tu strzelasz do bandytów wszystko fajnie, a tu wrota hali do ciebie strzelają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd wiem o patencie z granatami?? Miałem kilka razy tą sytuację i powiem ci, że ta nie jest najgorsza. Jak atakowałem Wolność to mi się drzwi ciągle zamykały, nie szło ich do końca wybić. To zrobiłem ich sposobem. Wbiegłem do środka jak drzwi się zamykały i załatwiłem sprawę na małym dystansie. Lekko zabójcze ale skuteczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd wiem o patencie z granatami?? Miałem kilka razy tą sytuację i powiem ci, że ta nie jest najgorsza. Jak atakowałem Wolność to mi się drzwi ciągle zamykały, nie szło ich do końca wybić. To zrobiłem ich sposobem. Wbiegłem do środka jak drzwi się zamykały i załatwiłem sprawę na małym dystansie. Lekko zabójcze ale skuteczne rozwiązanie.

No tak zgadza sie kazde rozwiazanie jest dobre o ile jest skuteczne, gra ma jeszcze jeden denerwujacy etap a mianowcie ta baza wojskowa w kordonie i ten nieszczesny wojskowy z sokolim wzrokiem który widzi nawet w ciemnosciach, ale z tym dałem rade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w nowej wersji Stalkera zobaczymy w konću kobiety i będziemy mogli pojeździć czy polatać jakimiś wehikułami bez konieczności instalowania modów.

Twórcy nigdzie o tym nie wspomnęli i są znikome szanse na implementację do gry kobiet i interakcję pojazdów, chociaż był kiedyś pomysł na umieszczenie kobiet w Zonie w wykonaniu Gosuke, ale widocznie pomysł nie wypalił.

Byłoby też nieźle ujrzeć Radar Pozahoryzontalny

Jeśli chodzi o Oko Moskwy, to można było je zobaczyć w Clear Sky, o czym pisałem w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz coś na temat nazw broni? Będą prawdziwe?

Nic mi o tym nie wiadomo.

Miałem jeszcze przetłumaczyć artykuł z nowej Igromanii, ale nie ma tam istotnych informacji, oprócz opisu jednego zadania pobocznego:

(...) Dla przykładu, pokazano nam zadanie, w którym bandyci postanowili zlikwidować grupę stalkerów, po czym zwrócili się do nas z prośbą o wsparcie. Są trzy warianty rozwoju wydarzeń – możemy zabawić się w uczciwego najemnika, spokojnie przespać do nocy, udać się w wyznaczone miejsce i wybić wszystkich stalkerów, co do jednego; Można też uprzedzić stalkerów o zbliżającym się napadzie – w tym wypadku to oni z kolei poproszą nas o pomoc; I nareszcie jest jeszcze trzeci wariant – mianowicie ignorujemy obie frakcje, zabieramy ze sobą bochenek chleba z kiełbasą i idziemy zjeść kolację za najbliższym wzgórzem. Ostatnie rozwiązanie wcale nie jest pozbawione sensu. (..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.