Skocz do zawartości

Założenia i pomysły


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze co zauważyłem: 1. Nieliniowe questy - o tym akurat było wiadomo już dawno, ale teraz mamy przykład (akcja ze stalkerami na łodzi) 2. Niestabilny silnik - sic ! A tak obiecywali. Nawet im gra się trochę przycinała w niektórych miejscach 3. Odgłosy gnatów - takie dziecinne i mało efektowne. A mogły być lepsze. 4. Klimatyczna muzyka - no i mam nadzieję, że nie był to tylko dodatek do trailera i będzie w grze. Choć sam bym wolał dynamiczną muzę, bo tej prawie nie słychać ! 5. Stacja kolejowa Janov - była zapowiadana, ale chyba pierwszy raz pokazali ją w grze. 6. Inni NPC będą w interakcji z handlarzami - scena w której stalker chce sprzedać łup (znalezioną kierownicę) handlarzowi. I to jest chyba ta sama kierownica (ster ?), którą my mieliśmy przynieść handlarzowi 7. Celownik - już nie jest czerwony gdy nacelujemy na wroga 8. Promieniowanie - ostrzega nas przed nim dynamiczna ikona, która zmienia swój kolor. Fajne.. 9. Nowy Burer - ma zdolności telekinetyczne i tak nas atakuje. Mianowicie rzuca w nas przedmiotami z otoczenia 10. HUD - wreszcie. Bardzo ciekawy. Wszystko w jednym miejscu (też kompas i zegar) 11. Inwentarz - pokazali jak można wykorzystać przedmioty klawiszami szybkiego użytku 12. Pogoda - może coś tam zmienili, ale na największą uwagę zasługuje noc. Jest bardzo ciemno 13. Spanie - też zapowiadali, ale system jest bardzo ciekawy. Można wybrać dowolną godzinę ! I zmęczenie, wygląda na to, że jedzenie będzie odgrywało ważną rolę Tylko co robią te pijawki !? Bo jakoś nie wierzę, że bylibyśmy w stanie przekraść się obok nich niepostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyłączam się do grupy, która chciałaby tym razem zobaczyć Zonę oczami Stiełoka i jego grupy. Filmiki zapowiadają się ciekawie, nie podoba mi się podobnie jak w C.S. menu ekwipunku, jest beznadziejne w porównaniu do SoC. Mam nadzieję że zrezygnują z absurdalnych tuningów i broń bez ulepszeń będzie miała realistyczne staty a ew. tuning poprawi nieco niektóre parametry ale w jednym góra dwu kierunkach. Np; tuningujemy w kierunku celności - tracimy trochę na szybkostrzelności, można powiększyć pojemność magazynka itp. Może twórcy zapożyczą niektóre rozwiązania z modów. Nieliniowość, handel i zbieractwo Stalkerów, chciałbym miec mozliwośc powrotu z każdej lokacji i wstąpić do większości ugrupowań. Questy podobne do tych z Soljanki, atmosfera z Oblivion Lost a lokacje ciekawe groźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.