Skocz do zawartości

Jermak: Ostatni rajd / Ермак: последний рейд


Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Tytuł Oryginalny: Ермак: последний рейд

Platforma: Czyste Niebo (mod samodzielny)
Data Premiery: 29.05.2021r.
Autor: Albert Victory
Autor Spolszczenia:

Dlugość moda: Krótki (poniżej 5 godzin).

 

Opis:

Spoiler

Ermak to doświadczony najemnik, który jest już znudzony swoją pracą. Pojawia się szansa zarobienia dużej forsy i opuszczenia Zony na stałe. Jakiś zleceniodawca daje jego grupie zadanie, trzeba przejąć kontrolę i ponownie uruchomić Mózgozwęglacz. Żeby to zrobić potrzeba 10 kluczy szyfrujących, klucza hasła i nadajnika. Dowódca najemników Lektor to zadanie zleca Ermakowi, wszystkie potrzebne rzeczy są w rękach "oficerów" Monolitu w Prypeci. Gdy Ermak wyruszy na swoją misję, Lektor z resztą grupy uda się w rejon Mózgozwęglacza przygotowując się do natarcia na chroniony aktualnie przez wojsko obiekt.

 

Cechy moda:

Spoiler

 

Nowa fabuła z 13 zadaniami, wystarczająca na 3-4 godziny gry.

Paczka broni STWP dla Czystego Nieba.

Możliwość naprawy broni i pancerzy.

Zmiany graficzne.

 

 

Linki:

Spoiler

 

Mod:

Google Drive

 Yandex

 

 

Instalacja moda:

Spoiler

Mod jest samodzielny, wypakowujemy archiwum gdzieś na dysk i gramy.

 

Źródło: Temat moda.

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Po odpaleniu moda startujemy we Wschodniej Prypeci. Na początek nasz najemnik ma za zadanie odwiedzić dziesięć miejsc i odzyskać tyle samo fleszek. Każda fleszka jest w posiadaniu dowódcy oddziału Monolitu, zresztą, Monolit jest wszędzie. Początek fajny, zobaczymy, jak będzie dalej...

Przed uruchomieniem gry byłoby dobrze skopiować folder rus i przemianować na pol. W pliku localization zmienić rus na pol, bez tych zabiegów gra może nie odpalić, przynajmniej tak było w moim przypadku.

Spoiler

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc jest 12 (na razie), główny bohater zakręca po łacinie, ekipa religijnych świrów reaguje odpowiednio - wysoka SI - nóż - zasada silni.

Z każdym punktem na mapie jest ich więcej i reakcje są agresywniejsze.

He he he - ...odpocznij koleżko!

I to by było na tyle:

 

ss_tomahawk_05-30-21_10-43-25_(pripyat).jpg

ss_tomahawk_05-30-21_10-43-40_(pripyat).jpg

p.s. Играть!.bat - plik startowy 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.jpg

To chyba mój pierwszy mod (fabularny) bez jednego dialogu, w jaki grałem. Zadaniem gracza jest przemieszczanie się od punktu do punktu, zbieranie pendrajwów i innej elektroniki oraz eksterminacja ich właścicieli. Wszystkiego jest dostatek, leki, amunicja, broń nie stanowią żadnego problemu. Na dodatek już na starcie nasz najemnik został wyposażony w wieczny zestaw remontowy, tak że grało mi się szybko, prosto i bezstresowo. Tylko trochę szkoda, że nie było z kim pogadać...

Spoiler

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tom3kb zmienił(a) tytuł na Jermak: Ostatni rajd / Ермак: последний рейд
  • 2 tygodnie później...

Moda przeszedłem i po tym co napisał @gawron nie mam nic do dodania. Taki modzik dla gry relaksującej.

Z tłumaczeniem, mimo że w modzie nie ma ani jednego dialogu, o tyle będzie problem, że tak postawienie zadania na początku, myśli GB w trakcie, jak i podsumowanie moda to pliki głosowe. Nie jest ich za wiele. Trzeba więc albo zrobić pliki spolszczone, albo zrobić do nich napisy.

Długość gry w moda? Nie śpiesząc się, w modzie zaczętym ( w jego czasie ) rano, zastała mnie noc. A mówiąc poważnie, z przerwą na obiad grałem 4 godz.

                                           Nocna potyczka.                                                   Gra w Prypeci bez wejścia po bluszczu? Musi być!

ss_fred_06-10-21_15-48-38_(pripyat).jpg    ss_fred_06-10-21_16-18-05_(pripyat).jpg   

                     Tu znajdujemy ostatni rekwizyt.                                                     A to ostatnie zadanie, wejść po bluszczu.

ss_fred_06-10-21_15-55-52_(pripyat).jpg     ss_fred_06-10-21_16-06-28_(pripyat).jpg

 I jak zadanie wykonamy, to zobaczymy taki napis:

Info.jpg

 

Brzmi on obiecująco: Ciąg dalszy nastąpi.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.