Skocz do zawartości

MAFIA 2


Albert115

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Graficznie gra prezentuje się o niebo lepiej od niedawno co wydanej drugiej części Ojca Chrzestnego. Animacje postaci trochę kuleją - są zbyt "sztywne". Żywe miasteczko, dźwięki otoczenia, dialogi i sam model jazdy samochodem, wszystko to jest zaskakujące. Cieniowanie jest słabo zróżnicowane i na razie widać, że w niektórych miejscach brakuje dynamicznego oświetlenia (przykład: wjazd do podziemnego parkingu wieżowca), czego o postaciach już nie można powiedzieć. Wreszcie jakaś sensowna kamera podczas celowania, mam nadzieję, że łatwa do opanowania, choć zgapiono z Ojca Chrzestnego krycie się za przeszkodami. Ciekawe zwroty akcji, tak jak te z windą, mogą wywołać naprawdę duże wrażenie, ale pod warunkiem, że fabuła będzie interesująca i nie będzie się ograniczała tylko do wątku fabularnego. W każdym bądź razie szykuje się prawdziwa rewolucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walenia bejsbolem w bańki przeciwników.

Wolałbym bardziej oryginalne rozwiązania. Chodząc po mieście z kijem bejsbolowym możemy nabawić się kulki w plecy, a tak do dyspozycji możemy mieć koktajl Mołotowa. Przeczytajcie zapowiedź Mafii 2 z Eurogamera. Ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć m.in. możliwość demolowania otoczenia, spotkamy więcej przechodniów o innym wyglądzie, opady śniegu i deszczu będą miały wpływ na zachowanie się samochodu na drodze, podobnie jak w San Andreas i "realistyczne" działania niebieskich z możliwością ich przekupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mafia to była gra... Najgorsze były tylko wyścigi i nic poza tym, ale i tak je przeszedłem. Ojciec Chrzestny też jest niczego sobie. Jak na tamte czasy ta gra była ogromnym hitem. Na dwójkę nie czekam, ale jak wyjdzie to na pewno zagram bo z pewnością będzie lepsza od GTA 4, które mi się tnie na dobrym kompie, przypominam GeForce 8600 i 1,5 GB ramu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które mi się tnie na dobrym kompie, przypominam GeForce 8600 i 1,5 GB ramu

Hehe...kolega mnie rozbawił dobrym kompem z taka kartą i ilością RAM-u,niestety z takimi parametrami jest to słaby komputer a karta została wyprodukowana w 2007 roku,gdzie 2 lata w tej dziedzinie to wręcz epoka nie do przeskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.