Jump to content

MAFIA 2


Albert115
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Graficznie gra prezentuje się o niebo lepiej od niedawno co wydanej drugiej części Ojca Chrzestnego. Animacje postaci trochę kuleją - są zbyt "sztywne". Żywe miasteczko, dźwięki otoczenia, dialogi i sam model jazdy samochodem, wszystko to jest zaskakujące. Cieniowanie jest słabo zróżnicowane i na razie widać, że w niektórych miejscach brakuje dynamicznego oświetlenia (przykład: wjazd do podziemnego parkingu wieżowca), czego o postaciach już nie można powiedzieć. Wreszcie jakaś sensowna kamera podczas celowania, mam nadzieję, że łatwa do opanowania, choć zgapiono z Ojca Chrzestnego krycie się za przeszkodami. Ciekawe zwroty akcji, tak jak te z windą, mogą wywołać naprawdę duże wrażenie, ale pod warunkiem, że fabuła będzie interesująca i nie będzie się ograniczała tylko do wątku fabularnego. W każdym bądź razie szykuje się prawdziwa rewolucja.

Link to comment
Share on other sites

Nie grałem W Ojca ale czytałem recenzje, że postacie są tak słabo zrobione, że 5 lat temu były by na poziomie średnim. Więc przebicie tego nie wymagało dużego wysiłku jak się domyślam, ale ja tą grę kupię z samego sentymentu i walenia bejsbolem w bańki przeciwników.

Link to comment
Share on other sites

walenia bejsbolem w bańki przeciwników.

Wolałbym bardziej oryginalne rozwiązania. Chodząc po mieście z kijem bejsbolowym możemy nabawić się kulki w plecy, a tak do dyspozycji możemy mieć koktajl Mołotowa. Przeczytajcie zapowiedź Mafii 2 z Eurogamera. Ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć m.in. możliwość demolowania otoczenia, spotkamy więcej przechodniów o innym wyglądzie, opady śniegu i deszczu będą miały wpływ na zachowanie się samochodu na drodze, podobnie jak w San Andreas i "realistyczne" działania niebieskich z możliwością ich przekupienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mafia to była gra... Najgorsze były tylko wyścigi i nic poza tym, ale i tak je przeszedłem. Ojciec Chrzestny też jest niczego sobie. Jak na tamte czasy ta gra była ogromnym hitem. Na dwójkę nie czekam, ale jak wyjdzie to na pewno zagram bo z pewnością będzie lepsza od GTA 4, które mi się tnie na dobrym kompie, przypominam GeForce 8600 i 1,5 GB ramu!

Link to comment
Share on other sites

które mi się tnie na dobrym kompie, przypominam GeForce 8600 i 1,5 GB ramu

Hehe...kolega mnie rozbawił dobrym kompem z taka kartą i ilością RAM-u,niestety z takimi parametrami jest to słaby komputer a karta została wyprodukowana w 2007 roku,gdzie 2 lata w tej dziedzinie to wręcz epoka nie do przeskoczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity