Jump to content

Recommended Posts

Siema panowie. Pytanko jest szybkie i proste. Czy my mamy jakiś nasz discord? Co z rubieżą żony? Czy to nie jest kanał Junxa?

Czy jest sens jeśli nie mamy zakładać kolejny?

Jeśli tak to kto miałby się tym zajmować.

Co myślicie?

Hej

Ja i kilka osób planujemy założyć serwer discord Stalkerteam'a, co o tym sądzicie? Przyda nam się także kilka osób które by mogły nam pomóc :)

Połączyłem wasze dwa tematy i przeniosłem do odpowiedniego działu, bo w sumie są takie same.

@Ignachinio Własnego serwera nie posiadamy. Rubież Zony była kiedyś przez nas promowana, ale '' nie należała " do ST. @Revter, który miał zajmować się serwerem, chyba na dobre go opuścił i nie pojawia się na forum. 

Przejdźmy do meritum :) 

@Lolo
Jeżeli chcecie stworzyć oficjalny serwer na Discordzie, to nie widzę problemu, ale muszą panować tam pewne proste zasady, czyli na chłopski rozum - bez wyzywania się i szkalowania kogoś. Jednak najważniejsze, żeby utrzymywać dobre imię naszego forum. Oczywiście nie musi być identyczny regulamin jak na ST, bo serwery na discordzie charakteryzują się większym luzem. Bany to ostateczność i jeżeli ktoś przychodzi na serwer i ewidentnie szuka zaczepki, a po chwili ubliża, to wystarczy nagrodzić takiego delikwenta. Jeszcze raz powtórzę - nie należy się cackać i nie pozwólcie wejść sobie na głowę pewnej grupie '' ludzi z internetu ". 

Możesz wziąć do pomocy @Ignachinio, @Anatolij. Pewnie ktoś się jeszcze zgłosi. 

@portals, @tom3kb
Myślę, że to ma szansę wypalić. 

• Dodatnia 3