Skocz do zawartości

Stalker Cień Czarnobyla


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Stalkerzy

Chciałbym sobie odświeżyć całą serie stalker, niestety gra się troszkę zestarzała w szczególności pierwsza część.

Aktualnie poszukuje modyfikacji, której celem jest odświeżenie pierwszej części stalkera. Natrafiłem na modyfikację o nazwie Radiophobia 2-która wydaję się świetna lecz nie jest spolszczona, a na tym bardzo mi zależy.

Poszukuję modyfikacji która znacząco poprawia mechaniki gry, grafikę oraz balistykę broni i jest spolszczona(bardzo zależy mi na klimatycznym polskim lektorze)

Fabularnie może być to klasyczna pierwsza część stalkera, lub znacząco rozszerzona ;)

Dziękuje i pozdrawiam! 
Udanych łowów stalkerzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @ProfesorGamora  Na początek to :witam:na forum. Z nami nie zginiesz w jakiejś anomalii.

Jest na forum świeżutki dodatek graficzny do CCz v.1.0006. Nie zmienia fabuły.

Nie używałem go, ale mimo że był testowany na wersji angielskiej, to zmiany nie powinny kolidować z polską podstawką.

Ale jest jeszcze inna metoda szybkiego przypomnienia sobie wszystkich podstawek jednocześnie, uzupełnionych o niektóre zadania i lokacje nie wykorzystane do podstawek. Są to mody:

1. W wersji klasycznej, Dejavu

2. Jego unowocześniona wersja, z lepszą grafiką i trudniejszą rozgrywką. To Dejavu Outfater add-on.

Nie napisałeś, czy znasz tylko podstawki, czy masz większe doświadczenie z modami do stalkera, więc teraz trudno jest Ci coś konkretnego zaproponować.

Do Czystego Nieba nie pojawiły się takie modyfikacje. Może Second Breath, ale tu powinien głos zabrać @Agrael

Natomiast do Zewu Prypeci jest kilka, ale nie są przetłumaczone. Za to modów przetłumaczonych, sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniosłem do odpowiedniego działu. 

@ProfesorGamora Witaj na forum :) 
A znasz Autumn Aurora 2.1 ? Zadebiutował w 2015 roku, ale wciąż cieszy oko. Ewentualnie wypróbuj pierwszą część 
Radiofobi. Jeżeli zależy Ci na rozszerzeniu podstawki, to świetnym modem jest OGSR

Second Breath na platformie Czystego Nieba głównie skupia się na oprawie wizualnej. Boryka się z drobnymi problemami, ale grę jak najbardziej można ukończyć. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.