Jump to content

Agresywny Shadowman

arwena44
 Share

Recommended Posts

Witam.

mam  problem z Shadowmanem w Czerwonym Lesie. Po otrzymaniu zadania od Kła na uratowanie Denisa ,idę do czerwonego lasu i mam polecenie porozmawiać z Shadowmanem. Ale gdy tylko pojawię się w zasięgu wzroku Shadowmana ,on i jego kolega z Czystego Nieba wyświetlają się na czerwono i o żadnej rozmowie nie ma mowy,

Co robić? Co zepsułem ? Nie wiem. Rozumiem , że jest niedziela tak więc nie oczekuję szybkiej odpowiedzi.

Pozdrawiam

Witam, dzięki za zainteresowanie ale do rzeczy.

Nie postrzeliłem nikogo z jego ekipy, bo to moja pierwsza wizyta w Czerwony Lesie. Coś jest nie tak, bo Kieł mówi, że po wejściu na lokację powinienem iść w prawo, w kierunku zaznaczonego na mapie terenu.

Kłopot w tym, że wchodzę na lokację od południa i od razu napotykam Shadowmana i potem już wiadomo, strzela bez opamiętania. Nie wiem czy tak to powinno wyglądać ,bo przechodzę z Radaru i pojawiam się przy południowym przejściu a przejście to prowadzi na ATP. Żeby to miało sens musiałbym się pojawić na północy lokacji i wtedy gdybym kierował się w prawo dostałbym się do Denisa... Próbowałem szybko uciec i ominąć shadowmana to typ mnie tropił z kumplem do połowy Lasu...Nie mam pojęcia co sknociłem...

Posted (edited)

Tak jest, ale nie mogę z nimi odbijać mostu, bo gość mnie od razu atakuje, zanim go jeszcze dobrze zobaczę. On i jego kumpel z CN, reszta ekipy jest żółta i zielona,tylko oni dwaj tak fiksują.

ss_chen_06-28-21_20-22-20_(red_forest).jpg

ss_chen_06-28-21_20-22-46_(red_forest).jpg

ss_chen_06-28-21_20-23-19_(red_forest).jpg

Teraz próbuję grać w ten sposób, że uciekłem przed Shadowmanem do lasu i uwolniłem Denisa. Podziałam jeszcze z myśliwymi i spróbuję potem porozmawiać z Shadowmanem. Mam też do wykonania poszukiwanie uczonych na Jupiterze ,ale to chyba nie ma z tym nic wspólnego, choć głowy bym za to nie dał.. .

Edited by arwena44

Posted (edited)

Może to być dziwne ale nie mam takiej statystyki w PDA, próbuję różnych możliwości ale nic z tego.🤥

U Sidora byłem, owszem pojawia się dialog o zmianie nastawienia frakcji za 350000,klikam dalej ,że ok. zgadzam się i nic się nie dzieje.

ss_chen_06-29-21_19-28-30_(l10_radar).jpg

ss_chen_06-29-21_19-34-43_(l01_escape).jpg

Edited by arwena44

Więc wychodzi na to, że chyba trzeba grzebać w game_relations.ltx. Jeśli nie masz rozpakowanych plików gry, to tutaj ktoś inny będzie musiał ci pomóc je rozpakować, ja nie grałem w NS 2016, w OP 2.1 grałem, i tam zmieniać też sobie musiałem coś w relacjach. 

Chyba że ktoś ci podeśle swój plik game_relations.ltx to sobie pewnie będziesz musiał antycheata zdjąć, później wpakujesz w gamedata->config->creatures.

Teraz mi jeszcze przyszło do głowy, spróbuj kliknąć w PDA w danych na napis "reputacja" u mnie w OP 2.1 wtedy pokazuje te relacje.

Edited by Dr_Sztychowka

Posted (edited)

Niestety ,klikanie w napis "reputacja" nic nie daje, napis jest nieaktywny.

Pliku  game_relations.ltx. też nie mogę znaleźć, chyba ,że jest w gamedata .db no to nie mam dostępu....😔

Sorki ,zmęczenie robi swoje .Znalazłem plik game_relations.ltx. Pytanie: jak ustawić relacje "nebo"?

Edited by arwena44

Godzinę temu, arwena44 napisał:

Sorki ,zmęczenie robi swoje .Znalazłem plik game_relations.ltx. Pytanie: jak ustawić relacje "nebo"?

Podeślij tutaj plik, może coś ja spróbuje zrobić, mam już trochę doświadczenia, ogółem to jest jak gra w statki. Ale to nie jest dobre wytłumaczenie jak to działa :).

Dzięki Ci o Panie za pomoc, pomału już zacząłem wątpić, że pogram dalej, a tu niespodzianka. Dużo było zmieniania? Pytam , bo chciałbym jeszcze popykać z CN na moście a godzina już nie młoda i odpuszczę sobie dziś porównanie obu plików. Jeszcze raz pięknie dziękuję. Potwierdziła się opinia , że na tym forum zawsze można liczyć na pomoc😊.

ss_chen_06-29-21_22-42-51_(red_forest).jpg

ss_chen_06-29-21_22-43-09_(red_forest).jpg

Cieszy mnie widok, że pomogłem :)

13 minut temu, arwena44 napisał:

Dużo było zmieniania?

Nie, ale żeby nie zepsuć całego pliku, jest trochę stresu. Tak jak byś bombę rozbrajał. Raz miałem tak że sobie zapisałem plik, źle coś tam sie porobiło i już mam po pliku, całe gamedata musiałem rozpakowywać od początku. 

Edited by Dr_Sztychowka
  • Dodatnia 1