Skocz do zawartości

Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@FilmisterPL No jak nie zmieniłeś ścieżki w fsgame.ltx to się nie dziw, że nie działa... Przecież w instrukcji jest wyraźnie napisane:

  • W folderze z Farthest Edge otwórz plik fsgame.ltx i zmień ścieżkę systemową do czystego Zewu Prypeci na wskazującą folder z Farthest Edge.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór chłopcy.

Trafiłem na interesującego buga. Po kliknięciu klawiszu "P" aby otworzyć PDA, następuje wylot z takim logiem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : anm
[error]Function      : attachable_hud_item::anim_play
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\player_hud.cpp
[error]Line          : 325
[error]Description   : model [pda_show_animator_hud] has no motion alias defined [anm_reload]
 

stack trace:

Trafiło się to komuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z bugami się nie uporali. Też ich miałem sporo, ale nie krytycznych. Tyle tylko upierdliwych, że przytrafiały się tuż przed zrobieniem zapisu, a od poprzedniego sporo gry przechodziło. I za taką formę zapisów przy niestabilnym modzie, nie dostanie mojej rekomendacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@cez137  Jakoś dziwnie masz zainstalowaną tą kopię ZP.  To co nazywasz katalogiem F, ma z przodu ukośnik \F, jakim system oznacza katalog główny na dysku systemowym. A plik fsgame.ltx ( pierwsza linia ) pokazuje, że masz go na dysku systemowym.

Moim zdaniem, na dysku E: , powinieneś mieć zwyczajny katalog bez tego ukośnika z nazwą np. tylko Zew lub coś podobnego, a w nim przekopiowany Zew Prypeci, już bez swojego katalogu jaki ma na dysku C . Możesz mieć też na E katalog o stosownej nazwie, w którym dopiero umieścisz kopię ZP pod konkretnego moda. Kopię przemianuj na nazwę moda, aby mieć możliwość ewentualnie postawić drugiego moda też na ZP.

I w pliku fsgame.ltx w pierwszej linii zamiast tego C:\Program Files itd.. powinieneś mieć D:\Nazwa katalogu\nazwa moda. 

I wtedy postępujesz zgodnie z tym co masz w spojlerze INSTALACJA w #1

Cyt: W folderze z Farthest Edge otwórz plik fsgame.ltx i zmień ścieżkę systemową do czystego Zewu Prypeci na wskazującą folder z Farthest Edge.

Inaczej wytłumaczyć nie potrafię.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

"Przeleciałem" te trzy stronniczki wpisów i to już nawet przez pomagających jest nie do końca dobrze tłumaczone. Proszę bez emocji - ja tu merytorycznie.

Bum! Takie cudo, 21-szy wiek i zmutowany Król Ćwieczek  w jednej postaci, lol - czyli 

ZMIANA W PLIKU fsgame "FARTHEST EDGE. CZĘŚĆ PIERWSZA" NA OBRAZKU

FarthestEdgeFsgame.thumb.png.7a4cddce277a0adbe0f2bc170350a056.png

Albo krótko. Zmiana w fsgame - tym w katalogu Farthest Edge - w pierwszej linii: game_root ... na ścieżkę do oryginału Zew Prypeci. (Doprawdy nie wiem - dlaczego tu na końcu jest dodawane cokolwiek o ścieżce do FE.)

 

Link do stronki tego moda na stalker-mods.su. Ładnie, klarownie opisane, trochę alternatywnych zsyłek oraz jest dużo "poprawek" np. na sejwy gdziebądź. 

https://stalker-mods.su/load/stalker_cop/stalker_zov_pripjati/farthest_edge_ehpizod_pervyj/1-1-0-55341721414632_ZsykaFE.png.6506f90585981efee82799b0ae29d934.png

Jest pod tym linkiem zsyłka na repack: gra CoP + mod FE. Trzeba chwilę poczekać, aż się pokaże, choć "pisze", że tylko dla zalogusiów.

Setup jest w czytelnej cyrylicy (😢 @vidkunsen), wystarczy klikać "dalsze" i wskazać miejsce, kolejno, dla gry i dla moda. Instaluje całość - łącznie ze skrótami na pulpicie. W katalogu addony m.in. na zapisy bez ognisk, widocznych w pda ważnych NPC w pobliżu i kierunek GG na mapie. Mod "chodzi" b. grzecznie. Ze spolszczeniem - nie wiem, bo nie używałem.

Taka ciekawostka. Moje zakończenie. Kostropraw nie chciał zostawić Klina w bólu. Albo chciał jego broń. Nie wiadomo. Klinu R.I.P. Modu END.

alt_final.thumb.jpg.15abbe8c8bb2e577dc39ff14dfb1348a.jpg

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Meta zmienił(a) tytuł na Farthest Edge (epizod pierwszy)
  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.