Skocz do zawartości

Wybór tła


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tła udało mi się znaleźć (w większym rozmiarze):

Spoiler

1151900.jpg

 

Po kliknięciu w obrazek, przenosi do strony i można pobrać w oryginalnym rozmiarze lub wybranym przez nas:

Tapety ID:1091061

Wallpapers ID:683665

Tapety ID:490829

s-t-a-l-k-e-r-clear-sky-s-t-a-l-k-e-r-bo

http://wallpaperswide.com/s_t_a_l_k_e_r__clear_sky-wallpapers.html

thumb-1920-531590.jpg

thumb-1920-1066487.jpg

101845-S.T.A.L.K.E.R.-video-games-scienc

Wallpapers ID:66028

da2df574f891d7435a8c27cfd7cdc8fc-700.jpg

C7yFzA.jpg

Images STALKER vdeo game 1920x1080 Games

2519017-stalker-clear-sky.jpg

WpPSvy.jpg

Stalker Shadow Of Chernobyl wallpaper   381161 1920x1080

обои арт, сталкер, clear sky, stalker

 

S-T-A-L-K-E-R-2-S-T-A-L-K-E-R-Chernobyl-

2274773.jpg

2274793.jpg

2274794.jpg

2274789.jpg

2274799.jpg

 

Dwa zrzuty pierwszych dwóch obrazków w praktyce:

1.JPG2.JPG

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Drodzy stalkerzy, czy chcemy z okazji świąt zmienić tło strony ? 
Od @Suseł dostałem kilka propozycji:

Spoiler

1600x900_px_christmas_gas_humor_mask_snow_snowman_soldiers-1788215.jpg

mfr75f3kvi641.jpg

Przypominam, że w razie czego każdy użytkownik może samemu zmienić tło. Informacja o tym znajduje się w 1 poście tematu. 

Druga sprawa.. Ustawiamy śnieg ? :) 

--
Dodana została grafika świąteczna od @Meta

Spoiler

unknown.png

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, boberm napisał:

Po co robic "choinkę" ... im mnie świecidełek , animacyjek tym lepiej. Surowo , zwięzle , poważnie.....

Ok, tylko zapytałem. Skoro Zona i surowe środowisko, promieniowanie, wszechobecna śmierć i zagrożenie... tylko zapytałem i zasugerowałem się rosyjskimi stronami Stalkera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pacjent1972
Pewnie tak, ale tutaj musiałaby się wypowiedzieć @Meta, bo dobrze to ogarnia. 

@boberm
Też lubię ''surowy" klimat Zony. W każdym razie, gdybyśmy zdecydowali się ustawić grafikę z animacjami, to na pewno byłaby jako alternatywny wybór. Owca cała i wilk syty :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael@pacjent1972 Specjalnie się nie znam, ale można by spróbować dodać mp4 przekonwertowane na WebM. Nie wiem tylko jak by to wyglądało z obciążeniem/limitem co do wielkości pliku.

@qlkin Przyznam, że dopiero teraz zauważyłam, że nie ma takiego przycisku :D zawsze używam skrótu Ctrl+↑ lub Home w FF, ale nie wiem, czy tak jest we wszystkich przeglądarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z całego zrzutu dla tła, widać tylko jego dwa boki. Środek zaś jest zasłonięty przez forum. Widzi mi się, że tło powinno być robione specjalnie tak, aby na tych widocznych fragmentach było coś atrakcyjnego, a nie nieistotne fragmenty zrzutu.

A co dotyczy przycisku "skoku" na górę tematu, to on już był, ale przy którymś uaktualnianiu zniknął. Miał być przywrócony, ale się nie pojawił. Był tylko jeden i można go było użyć tylko jak było się na dole strony. Wg. mnie, taki przycisk powinien być pod każdym wpisem, zawsze dostępny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Słuszna uwaga co do boków, widziałam, że na ap-pro jest to właśnie w taki sposób rozwiązane.

A co do przycisku, to jeśli da się umieścić obrazek, zastanawiałam się nad taką łapką jak przy reakcji dodatniej na forum, ale w jednym kolorze.
Już próbnie ją przerobiłam:

obraz.png

EDIT: Spróbuję też zrobić drugą wersję do wyboru, gdzie ta dłoń będzie odwrócona.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.