Jump to content

egzoszkielet


Recommended Posts

witam

na mapie tej co podaliście pokazuje ze jak rozwalę bazę powinności to dostane w nagrodę snajperkę amunicje i egzoszkielet no i kasę ale nic z tych rzeczy nie dostałem czemu wie ktoś????

Fajnie że nas witasz,cieszymy się z tego niesamowicie,jedyne co ten fakt mąci to Twoja pisownia-więc bądź tak dobry i popraw to wszystko bo niedługo nie będziesz miał gdzie się po pomoc zgłosić-bas001.

Link to comment
Share on other sites

A rozwaliłeś całą? Nie mogą mieć żadnego posterunku - ale będą się respawnować. Wybijaj ich ciągle, aż do kiedy się nie pojawią - czyli - nie może być żadnego posterunku (wybij wszystkich), lecz oni się zrespawnują kilka razy jeszcze, a Ty ich musisz dalej tłuc. Po którymś razie - pokonasz Powinność.

Link to comment
Share on other sites

Masz zlikwidować wszystkie posterunki w innych lokacjach także nie tylko w Agropromie, tak dla jasności często pomija się w tym posterunek w Czerwonym Lesie koło chatki Leśnika. Więc wypieraj ich powoli i módl się żeby Wolność zajmowała posterunki. Generalnie żeby Ci zaliczyło zadanie to musisz mieć wszystkie znaczki na zielono w wojnie frakcji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.