Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, świetny jest ten mod:) Im dłużej w niego gram, tym bardziej mi się podoba. Łatwo nie jest, ale nie jest też przesadnie trudno. Mod jest stabilny, do tej pory nie miałem żadnego wylotu. Podstawą sukcesu jest dokonywanie dobrych wyborów. Rozwiązania siłowe nie zawsze są najlepsze.

Polecam zagrać jak @gawron wstawi spolszczenie.

ss_anita_12-13-22_19-34-12_(zaton).jpg

ss_anita_12-14-22_14-19-38_(k02_trucks_cemetery).jpg

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2022 o 15:04, smox napisał(a):

Im dłużej w niego gram, tym bardziej mi się podoba.

Miałem tak samo, a to za sprawą nietuzinkowej fabuły i atmosfery modyfikacji. Moim zdaniem akcja na Cmentarzysku śmiało mogłaby być oddzielnym modem, a przecież to zadanie poboczne.

1.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że Powrót do Zony otrzyma dodatek :) Został on już oficjalnie zapowiedziany i będzie nosił nazwę Путешествие (Podróż). 

7j-S58-Atpsr-E.jpg

Historia zostanie przedstawiona z perspektywy nowego bohatera, którego losy są ściśle powiązane z wydarzeniami z poprzedniej części. Jako główną lokację wybrano „Topiel” autorstwa moddera Сергея Непряхина (Siergieja Nepriachina). Wraz z zapowiedzią twórca moda opublikował materiał demonstracyjny prezentujący10-minutowy początek gry. Filmik przedstawia lokację, zadania, cutscenki, a także charakterystyczne dla twórcy moda autorskie przerywniki filmowe.

Spoiler

 

Źródło: [KLIK]

  • Dodatnia 4
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Witam, mam dziwny problem, chcąc zainstalować moda wskazuję mu miejsce docelowe i kończy instalacje nawet nie rozpoczynając. Tak jak by mod się zainstalował ale nie jest zainstalowany, proszę o sugestie co robię nie tak, problem podobny do tego co zgłasza Anatolij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marko6996

Pobrałem moda z GD i wszystko działa. Przed uruchomieniem instalatora musiałem jedynie na chwilkę wyłączyć swój antywirus. 

Może ktoś będzie miał problem z samą instalacją PdZ, ale to jak pisałem wyżej - wszystkie pliki umieszczamy w jednym miejscu, a instalator sam je znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problemy z instalacją i wywaliłem moda i pobrałem jeszcze raz ale tym razem z yandexa i okazało się, że było więcej plików i się instaluje. Prawdopodobnie nie pobrało się w całości, jak zainstaluję to dam znać, to informacja dla mających podobne problemy jakie ja miałem.

Potwierdzam, gra zainstalowana i odpalona, gram.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody do stalkera chyba mnie ostatnio nie lubią. Podczas walki z Kontrolerem w bazie wojskowej, po zadaniu mu odpowiedniej ilości obrażeń wywala mi taki błąd

Spoiler

Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : C:\Repositories\abramcumner-16-jekan\xray\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 726
Description   : invalid key to 'next'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaklerR Przejrzałam temat moda na AP i tam ten wylot był zgłaszany dobre kilka razy, ale żadnego konkretnego rozwiązania nie widać. Była tylko mowa o nałożeniu fixa, ale on jest rzekomo na starsze wersje.
Możesz spróbować standardowo cofania w zapisach albo zaryzykować z tą poprawką.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do MaklerRa a może nie tylko :) uruchomiłem moda, ale przy uruchomieniu z zapisu ( na pierwszej lokacji) wyrzuciło mi ten sam problem 

Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : C:\Repositories\abramcumner-16-jekan\xray\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 726
Description   : invalid key to 'next'

czy po przejściu na statyczne oświetlenie i wgraniu fixa nie ma już z tym błędem problemów ? a może da się grać na wyższych ustawieniach graficznych ?

 

I jeszcze  jedno pytanie u mnie w  bin nie ma takiego pliku "Wejdź w folder bin i usuń lub przenieś gdzieś poza folder z modem plik o nazwie pctrlchk.dll." Gra mi się uruchamia i od razu zawiesza z błędem jak wyżej ( na razie nie dograłem fixa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Pytanie do Mety: fix z twojego postu pobiera mi się z Trojanem i nie mogę go wypakować. Gram na statycznym oświetleniu ale jak ginie zombi ( baza w Czarnobylu ) który jest przy kontrolerze to mnie wywala tak, jak podaje najdrok. Druga sprawa to picie wódki. Gdy flaszka jest na czerwono otoczenie robi się szare. Po wypiciu butli w pomieszczeniu cały czas kręci się w łepetynie. I tak do następnej butli. Jest na to rada?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.