Skocz do zawartości

AMK 1.4.1 + NLC 5.08 + NS3


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kolejny problem po rozmowie z Woroninem i zleceniu na Buldoga nie pokazuje mi się na mapie teleport na Magazyny Wojskowe, jak klikam zadanie to strzałka prowadzi mnie do teleportu na Dzicz. Czy tez ktoś tak miał ? albo co muszę jeszcze wykonać aby otworzyła mi się droga na MW. Idę normalnym scenariuszem od Barmana do Woronina, bez artefaktu dla Pliczko i bez 100 tys dla Informatora - nie stać mnie (kupiłem sobie skaner anomalii).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pro forma sam sobie odpowiem, mimo różnych wariantów skorzystania z poprzednich sejwów nie otworzyła mi się droga na Magazyny Wojskowe (scenariuszem z podstawki) i dopiero po zakupie od Informatora koordynat przejścia pojawia się ono na mapie. Może się komuś to info przyda.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam kolejny problem tym razem z urządzeniem do teleportów , które mam postawić na górze wieży ciśnień w Wiosce Pijawek - zlecenie od Sacharowa. Już kilkakrotnie wchodzę z urządzeniem na MW i ta wieżę, ale nie ma żadnego komunikatu lokalizacyjnego (typu zainstaluj urządzenie) .  Wyrzucanie urządzenia z plecaka na górze wieży także nie daje żadnego efektu. Co robię źle, albo jaki jeszcze muszę warunek spełnić, aby zaliczyć zadanie. Jestem na etapie pójścia na Agropropm do Ducha (po  rozprawie z Gawrem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie, tym razem trzy pytania - może ktoś jeszcze coś pamięta :) . 1) czy jest jakaś inna droga do CEA2 niż przez bunkier sterowania ? Byłem po arty dla Ducha  i teraz za drugim razem drzwi do Świadomości Z są zamknięte (wróciłem przez teleport przy Monolicie na CEA i Prypeć -zapewne scenariusz mi się rozjechał). 2) czy ten teleport z Magazynów Wojskowych do chyba Sarkofagu, który sprzedaje Informator za 500 tys. jest lipny ? - nie widzę ani teleportu ani Informatora (zniknął z Baru). 3) Kuchmistrz na MW który ma podobno otworzyć teleport do Prypeci za każdym razem mnie zbywa, żebym przyszedł kiedy indziej - czy to lipa czy jednak kiedyś go uaktywni ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, najdrok napisał:

Witam ponownie, tym razem trzy pytania

1. Wyjaśnienie jest na poprzedniej stronie tematu (wpis z 11 kwietnia). Chyba o to chodzi?

2. Przejście MW - CEA to faktycznie lipa, Informator wskazuje miejsce na mapie, zwija kasę i znika.

3. Teleport Kuchmistrza to fakt autentyczny:). Dialog pojawia się po oddaniu Kutwie worka trawki, jednak zanim kucharz otworzy teleport, poprosi o 10 butelek wódki i tyleż samo głów tuszkana. Potrzebny też będzie Blask księżyca.

Spoiler

1.jpg

2.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.