Skocz do zawartości

Grafiki Grup


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie zadowolony, ale próbować można. 

Mogę zaproponować takie grafiki dla Zasłużonego, Elitarnego i Moderatora

Spoiler

Zasłużony i nowy detektor Weles

Detektor Wales.jpg

Detektor Wales 2.png

21.png

Elitarni i nowy Gauss:

f8f653af95c541b38168b0a5e23cd6bf.jpeg

Gauus 02.png

1.png

 

Moderator i zestaw apteczek:

Zestaw Apteczek.jpg

pixlr-bg-result.png

42.png

W każdej chwili mogę zamienić, aczkolwiek ciężko znaleźć odpowiedniego Gauusa. Przypominam, że każdy może zaproponować własną grafikę w wymiarach 96 x 46.

W dniu 27.08.2021 o 20:28, wariat napisał:

W sumie to mi też to niepotrzebne, żadne ikonki itp i by mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Ale z drugiej strony.... 

Grafiki grup mają tak naprawdę jeden cel - zapełnienie pustego obszaru na profilu ( pomiędzy nazwą grupy, a ilością postów ). Jeżeli przy okazji dobrze by się prezentowały, to czemu by z tego opcji nie skorzystać :) 

W dniu 27.08.2021 o 21:49, Dr_Sztychowka napisał:

A co jakby ktoś mógłby wybierać sobie np. 3 różne obrazki związane z jego tytułem? Jakby taka opcja w ustawieniach konta? I każdy inny tytuł po 3 obrazki i sobie wybrać można jeden z nich.

To by było najlepsze rozwiązanie, ale takiej możliwości aktualnie nie ma. Chyba że @portals coś by wykombinował, ale podejrzewam, że nie byłoby to takie proste. 

W dniu 27.08.2021 o 18:25, tom3kb napisał:

@Agrael no i do Zasłużonych przechodzą też ci co pełnili jakieś funkcje na forum.

To prawda. 
O grupach na forum można się więcej dowiedzieć w Tym temacie. Może ktoś pominął. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla moderatora, którego rolą na forum jest "naprawianie" różnego rodzaju niepoprawności, zamiast apteczek to raczej narzędzia by pasowały. A dla Elitarnych coś, co i w modach nosi nazwę "elitarny", lub taki wyjątkowy artefakt jakim jest "Serce Oazy". Może ktoś poda jeszcze inny przykład wyjątkowego artefaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Moderatorowi ustawiłem narzędzia precyzyjne: 

Spoiler

narzedzia dla moderatora.png

Chciałbym, żeby zaczął z nich korzystać na forum. 


Kolejna propozycja dla Elitarnych ( Monolit )

Spoiler

andrey-evreev-screenshot051.jpg

113.png

Monolit.png

A Sekretarzowi dodałem nowe PDA:

Spoiler

anton-vagner-pda1.jpg

pda dla sekretarza.png

Mogę ustawić Elitarnym nowego Gaussa, Monolit. Ewentualnie pozostaniemy przy aktualnej grafice karabinu Gaussa.
Zasłużonym proponowałem wyżej detektor Weles. 

Jak wspominałem - każdy może zaproponować własną grafikę. Byłoby wspaniale, gdyby pojawił się w temacie razem z nią. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2021 o 11:07, Agrael napisał:

Mogę zaproponować takie grafiki dla Zasłużonego, Elitarnego i Moderatora

Miałem coś zmontować, ale widzę, że znalazłeś bardzo fajne ikony:065:

Jeśli mogę ci coś podpowiedzieć, to rozszerz maksymalnie (zachowując proporcjonalność) ikonę Gaussa. Wtedy będzie się jeszcze lepiej prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.