Jump to content

Problemy z białym zombi.


Recommended Posts

UWOLNIENIE LUKI W DOLINIE KAMIENI

Przy grze z polskim tłumaczeniem, w Dolinie Kamieni występuje problem z uwolnieniem Luki z białego zombiego, pomimo otrzymania wszystkich koniecznych komunikatów od moda i pojawieniem się białego zombi. Po jego zabiciu, nie pojawia się Luka. A jest on istotnym dla gry.

info.jpg zombi.jpg

Taką sytuację mieli @wariat , @Starika.. no i ja. Cofnąłem się w zapisach do sprzed wejścia do Doliny Kamieni i poszedłem inną drogą. Ale widocznie w modzie jest alternatywne rozwiązanie, bo ku mojemu zdziwieniu wykonując zadanie na znalezienie grzyba w Dolinie Szeptów, kiedy tam się pojawiłem, pojawiła się również informacja o obecności zakamuflowanego Luki i znacznik na mapie.

ss_fred_09-09-21_18-08-27_(sad).jpg  ss_fred_09-09-21_18-17-54_(sad).jpg

Jednakże w miejscu znacznika niczego nie było, za to wokół sporo bandytów i DRP, oraz nieumarłych i mutantów. Po ich zlikwidowaniu pojawił się komunikat i biały zombi.

ss_fred_09-09-21_19-31-09_(sad).jpg  ss_fred_09-09-21_19-34-37_(sad).jpg

Jednak również i teraz, po jego zabiciu ( kilka razy z różnej broni po zaprowadzeniu w różne miejsca - gra powtarzana ) Luka nie został "ożywiony".

ss_fred_09-09-21_19-43-53_(sad).jpg  ss_fred_09-09-21_19-45-40_(sad).jpg

Ale priorytet zadaniowy ( górny pasek w PDA ) został wyczyszczony, znacznik zniknął, tak jakby zadanie zostało wykonane.

Poszedłem szukać grzyba, znalazłem i wróciłem do zleceniodawcy.

A że z Doliny Szeptów teleport prowadzi do Doliny Kamieni, nie było problemu sprawdzenia co z Luką w niej. Po pojawieniu się w DK, znów otrzymałem komunikat o Luce.

ss_fred_09-09-21_20-36-16_(darkvalley_new).jpg

Ale co najdziwniejsze, ani monolitowców, ani pająków, ani tuptusia przy zakładzie tym razem nie było. W miejscu gdzie wcześniej była Zagadka, pojawił się kontroler, samica pijawki i snorki-przemieńce. No i nie było ani białego zombi, ani też Luki.

Ciekawi mnie, czy taka sytuacja mieć będzie dalszy ciąg, też odmienny nie w moich grach po rosyjsku, czy zakończy się nieukończeniem moda. A do sprawdzenia rozwiązania mam jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, bo najpierw muszę dotrzeć do Leśnika na Mózgozwęglaczu 2. 

Nie jestem w stanie dać nawet przypuszczenia co do powodu takiej sytuacji. Bo przewrotność rozwiązań w modzie jest bardzo wielka.

FALA NIEUMARŁYCH PRZY CERKWI NA BAGNACH

I znów wystąpił problem z białym zombii. Tym razem przy cerkwi na Bagnach. Gra szła prawidłowo z wszystkimi potrzebnymi komunikatami i pomimo zlikwidowania fali nieumarłych...

ss_fred_09-17-21_18-46-36_(marsh).jpg  ss_fred_09-17-21_18-51-40_(marsh).jpg

innych mutków i śmigłowca, białych zombi, otrzymania potwierdzenia wykonania zadania, ten kwestowy się nie pojawił. Przy sprawdzaniu terenu wokół cerkwi i odnalezieniu białego zombiego, dostałem komunikat "Nie można zaktywizować". Z gry po rus wiem, że białych zombi powinno być kilku.

ss_fred_09-17-21_17-55-22_(marsh).jpg  ss_fred_09-17-21_18-50-17_(marsh).jpg

Całe bagna dwukrotnie oczyszczone ( następował ponowny spawn ). Coś jest nie tak, ze skryptem białego zombiego.

A jest to jedno z zadań ze smartfona St,Re.Locka, możliwe do wykonania bez kolejności.

 

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

  • kondotier changed the title to Problemy z białym zombi.
  • 4 weeks later...

Uwaga już grający. Problem z uwolnieniem Luki z białego zombiego rozwiązany. Poprawka od @Szczepan9205 jest dodana do #1 w Linki do pobrania.

Naprawiono też zawisanie moda przy rozmowie z Gigą w Limansku. Aby zadanie na przejęcie mostu zostało zaliczone, koniecznie trzeba przywołać drużynę monolitowców.

  • Dzięki ! 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity