Jump to content

Problemy z białym zombi.

Recommended Posts

UWOLNIENIE LUKI W DOLINIE KAMIENI

Przy grze z polskim tłumaczeniem, w Dolinie Kamieni występuje problem z uwolnieniem Luki z białego zombiego, pomimo otrzymania wszystkich koniecznych komunikatów od moda i pojawieniem się białego zombi. Po jego zabiciu, nie pojawia się Luka. A jest on istotnym dla gry.

info.jpg zombi.jpg

Taką sytuację mieli @wariat , @Starika.. no i ja. Cofnąłem się w zapisach do sprzed wejścia do Doliny Kamieni i poszedłem inną drogą. Ale widocznie w modzie jest alternatywne rozwiązanie, bo ku mojemu zdziwieniu wykonując zadanie na znalezienie grzyba w Dolinie Szeptów, kiedy tam się pojawiłem, pojawiła się również informacja o obecności zakamuflowanego Luki i znacznik na mapie.

ss_fred_09-09-21_18-08-27_(sad).jpg  ss_fred_09-09-21_18-17-54_(sad).jpg

Jednakże w miejscu znacznika niczego nie było, za to wokół sporo bandytów i DRP, oraz nieumarłych i mutantów. Po ich zlikwidowaniu pojawił się komunikat i biały zombi.

ss_fred_09-09-21_19-31-09_(sad).jpg  ss_fred_09-09-21_19-34-37_(sad).jpg

Jednak również i teraz, po jego zabiciu ( kilka razy z różnej broni po zaprowadzeniu w różne miejsca - gra powtarzana ) Luka nie został "ożywiony".

ss_fred_09-09-21_19-43-53_(sad).jpg  ss_fred_09-09-21_19-45-40_(sad).jpg

Ale priorytet zadaniowy ( górny pasek w PDA ) został wyczyszczony, znacznik zniknął, tak jakby zadanie zostało wykonane.

Poszedłem szukać grzyba, znalazłem i wróciłem do zleceniodawcy.

A że z Doliny Szeptów teleport prowadzi do Doliny Kamieni, nie było problemu sprawdzenia co z Luką w niej. Po pojawieniu się w DK, znów otrzymałem komunikat o Luce.

ss_fred_09-09-21_20-36-16_(darkvalley_new).jpg

Ale co najdziwniejsze, ani monolitowców, ani pająków, ani tuptusia przy zakładzie tym razem nie było. W miejscu gdzie wcześniej była Zagadka, pojawił się kontroler, samica pijawki i snorki-przemieńce. No i nie było ani białego zombi, ani też Luki.

Ciekawi mnie, czy taka sytuacja mieć będzie dalszy ciąg, też odmienny nie w moich grach po rosyjsku, czy zakończy się nieukończeniem moda. A do sprawdzenia rozwiązania mam jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, bo najpierw muszę dotrzeć do Leśnika na Mózgozwęglaczu 2. 

Nie jestem w stanie dać nawet przypuszczenia co do powodu takiej sytuacji. Bo przewrotność rozwiązań w modzie jest bardzo wielka.

FALA NIEUMARŁYCH PRZY CERKWI NA BAGNACH

I znów wystąpił problem z białym zombii. Tym razem przy cerkwi na Bagnach. Gra szła prawidłowo z wszystkimi potrzebnymi komunikatami i pomimo zlikwidowania fali nieumarłych...

ss_fred_09-17-21_18-46-36_(marsh).jpg  ss_fred_09-17-21_18-51-40_(marsh).jpg

innych mutków i śmigłowca, białych zombi, otrzymania potwierdzenia wykonania zadania, ten kwestowy się nie pojawił. Przy sprawdzaniu terenu wokół cerkwi i odnalezieniu białego zombiego, dostałem komunikat "Nie można zaktywizować". Z gry po rus wiem, że białych zombi powinno być kilku.

ss_fred_09-17-21_17-55-22_(marsh).jpg  ss_fred_09-17-21_18-50-17_(marsh).jpg

Całe bagna dwukrotnie oczyszczone ( następował ponowny spawn ). Coś jest nie tak, ze skryptem białego zombiego.

A jest to jedno z zadań ze smartfona St,Re.Locka, możliwe do wykonania bez kolejności.

• Dodatnia 2

• kondotier changed the title to Problemy z białym zombi.
  • 4 weeks later...

Uwaga już grający. Problem z uwolnieniem Luki z białego zombiego rozwiązany. Poprawka od @Szczepan9205 jest dodana do #1 w Linki do pobrania.

Naprawiono też zawisanie moda przy rozmowie z Gigą w Limansku. Aby zadanie na przejęcie mostu zostało zaliczone, koniecznie trzeba przywołać drużynę monolitowców.

• Dzięki ! 2