Skocz do zawartości

Priboi Story - Eternal [OGSR]


tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

@oi691562164334 Brak jakby 'ostatniego' fiksa, albo nie rozpoczęta nowa gra po tymże fiksie. Tego tak - bo to ten patch wprowadza pp2000.

Spoiler

z pliku razem z modem:

Перезапаковка от 18.10.2022 (новая игра желательна):
• ПП-2000 и М1891 (Мосинка) - введены! Пока что можно встретить только в у НПС и последнюю пушку в тайниках (но скоро...)
да и всё вроде...

Все предыдущие фиксы уже включены!

Po e. No, cóż, chyba jednak polonizacja nie ma tego pp2000 w weapons.ltx, a nadpisuje ten plik fiksa z tą bronią. Znajdz ltx tego pp2000 i dopisz w pliku weapons.ltx, może pójdzie.

 

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qlkin Prawda - polonizacja tego pp2000 nie uwzględnia, bo w czasie gdy robiłem i wypuszczałem spolszczenie to nie było innego fixa poza tym na zmianę udźwigu, od tego czasu kilka wyszło tylko problem jest tego rodzaju, że one są wypisane na GD i Yandex'ie autora, ale linków, ani odnośników do pobrania ich na samym AP-Pro nie ma, a po datach na GD widzę, że autor po prostu aktualizuje wstawkę zamiast dawać fixy osobno. 

@oi691562164334 Rozumiem, że pobrałeś moda z linków z naszego posta #1, wrzuciłeś na niego spolszczenie i pojawił się problem tak? Bo jeśli tak no to wygląda na to, że będzie trzeba dostosowywać spolszczenie od nowa. Autor wcześniej pisał posty na AP z takim podejściem, że założyłem, że więcej łatek do tego moda nie będzie, a tu jednak psikus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś bardzo śpieszy i nie widzi problemu w częściowym 'zakrzaczeniu' np. opisów broni itp. - gdzie-nie-gdzie - to plik weapons.ltx z oryginału.

weapons.ltx

Skopiować ze zgodą na zamianę PO polonizacji ( (np.Priboj Story - Eternal 3.0)\gamedata\config\weapons\( i tutaj wkleić plik weapons.ltx ) )

'Towar' raczej dla desperatów.

Po e. A i no i bym zapomniał, W tym pliku external.ltx, który się rozpakowuje/instaluje z grą/modem w kat. config jest sporo różnych przydatnych? ustawień. Tyle, że opis po rosyjsku. Translator to każdy ma w sieci.

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym trzymaniem na krótkiej smyczy nie-edycji - to takie trochę smutno-niepraktyczne. Żeby potem nie było, że nabijam posty, lol. 

 plik external.ltx.

Ten plik to taka 'droga na skróty' do wielu konfigów, starczy co-by poczytać opisy. Teraz po polsku. Nie koliduje ze spolszczeniem, jak już - to z modem, żart oczywiście, sprawdziłem i zapis się odpalił normalnie. Także tego ...

plik

external.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie mogę otworzyć drzwi u Sidora w bunkrze i drzwi do domu w  wiosce. Nie pojawia się nic i żaden klawisz nie działa.

Drzwi się ruszają jak je nożem traktuję. W bunkrze były uchylone, mogę tylko jeszcze bardzie zamknąć.

Edytowane przez kilerstalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kilerstalker Czeka Cię mała (?) powtórka z gry. Wystąpił u Ciebie bug. Musisz w zapisach wrócić do tego momentu, kiedy ostatni raz wychodziłeś od Sidorowicza i zamknąć drzwi. Skoro bug wystąpił, to będzie się powtarzał, więc musisz pamiętać aby po każdym wyjściu od Sidora, zamknąć za sobą drzwi.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Dzięki za info, musiałem tak naprawdę zacząć od nowa. Dopiero za trzecim podejściem udało się otworzyć drzwi (pojawił się napis).

Drzwi od bunkra są otwarte i nie można ich zamknąć.

 

Jeszcze mam problem z przełączaniem broni kółkiem, znalazłem cos takiego w external.ltx:

no_mouse_wheel_switch_slot = false - zmieniłem na true i nic nie daje

 

UPDATE: Informacja dla innych. W pliku external.ltx: ma być "no_mouse_wheel_switch_slot = false" oraz w pliku user.ltx ma być "g_mouse_wheel_switch_slot on".

Edytowane przez kilerstalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kolejny problem, w schowku Striełoka po zabraniu dokumentów znika mi PDA-Skaner!?

 

Mod ma kupę bugów:

- przeciwnicy ślepi, głusi, nie reagują nawet na ostrzał,

- atak na bazę wolności powtarzałem 10 razy zanim wszystko zaskoczyło - tutaj była masakra za każdym razem inny bug,

- nie pomagać obronić baru, bo to źle się dla nas kończy,

- NPC wchodzą do ogniska i tak stoją 🤣

- znikające przedmioty z ekwipunku,

- sporo mniejszych problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam mały problem z uruchomieniem moda po instalacji ( mój ulubiony typ problemów )

[error]Expression    : I
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : D:\a\OGSR-Engine\OGSR-Engine\ogsr_engine\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 192
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments     : addons\silencers\sil_dtk.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duszman W tej najnowszej wersji moda pod linkiem są już dodane fixy i dość się to nie lubi z polonizacją. Można by tu próbować usunięcia weapons.ltx i patrzeć co się dzieje - ale chyba najlepiej zwyczajnie wywalić cały folder weapons z gamedata polonizacji. Spore szanse, że sam tekst to się pewnie jakoś specjalnie nie zmienił i co najmniej większość gry będzie po polsku.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 00:04, irobo napisał(a):

@Duszman W tej najnowszej wersji moda pod linkiem są już dodane fixy i dość się to nie lubi z polonizacją. Można by tu próbować usunięcia weapons.ltx i patrzeć co się dzieje - ale chyba najlepiej zwyczajnie wywalić cały folder weapons z gamedata polonizacji. Spore szanse, że sam tekst to się pewnie jakoś specjalnie nie zmienił i co najmniej większość gry będzie po polsku.

Powodzenia.

dzięki, zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.