Skocz do zawartości

Nowa gra nie chce się załadować


Tom 335

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem zrobiłem instalkę LA DC wszystko wg instrukcji i przy ładowaniu się nowej gry wywala mnie do pulpitu załączam loga:                                                         FATAL ERROR
 
[error]Expression    : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()
[error]Function      : CALifeSpawnRegistry::load
[error]File          : alife_spawn_registry.cpp
[error]Line          : 169
[error]Description   : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!

Co zrobić? prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Edytowane przez Tom 335
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, @Tom 335

Czy na pewno usunąłeś archiwum ...gamedata\spawns.db0Log błędu wskazuje na błąd z tym właśnie plikiem. 

Cytat

Należy zainstalować wersję 1.4007 DC, a następnie usunąć foldery appdata i mods ( jeśli istnieją ) oraz pliki gamedata\spawns.db0, gamedata\textures.db6, gamedata\levels\la21_generators2.db0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak usunąłem te wszystkie pliki spawnujące, robiłem tak przy każdej instalce ponieważ pół dnia wczoraj spędziłem żeby to rozwiązać i nie udało mi się.

Mam jeszcze pewien pomysł gdy sprawdzę odezwę się.

Zrobiłem jeszcze raz instalkę i nic nie pomogło, log ten sam pliki usunięte wg instrukcji krok po kroku, nie wiem co jest zgrane, proszę o pomoc kolegów stalkerów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorki ale ta odpowiedź jest raczej dziwna? trzy lub cztery różne instalacje tego moda..zawsze według cholernej instrukcji specjalnie ściągałem nawet z różnych miejsc/serwerów a błąd zawsze ten sam..czarny ekran na początku i  potem 

:Expression    : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()
Function      : CALifeSpawnRegistry::load
File          : alife_spawn_registry.cpp
Line          : 169
Description   : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!

 

ktoś coś podpowie ? i nie pytajcie o kolejność intalacji bo przecież Lost Alpha Developer's Cut Mod jest w wersji samodzielnej. Oznacza to, że podstawowa wersja gry "Cień Czarnobyla" nie jest wymagana. więc instaluje go a potem naprawdę wszystko wdług instrukcji ..        

 

ktoś? coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.