Skocz do zawartości

Zbyt wczesne odwiedziny okolicy mostu do Limańska.


DaarMoo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się złożyło, że będąc któryś raz w okolicach mostu wystrzelałem wszystko co się ruszało, a później przeczytałem poradę @kondotiera o odpowiednich działaniach z tamtejszymi tubylcami. I byłem w kropce. Moje przypuszczenia sprawdziły się. Po otrzymaniu zadania od Gigi, przy moście nie zastałem żadnego mieszkańca oprócz kliku monolitowców. A musiałem wezwać oddział. Handlarza zastrzeliłem wcześniej nie wiedząc, że będzie potrzebny. Ale nie ma tego złego... Po tubylcach zostało sporo artów, a monolitowcy, okazało się, są zasobni w gotówkę. Więc zadanie na odbicie mostu zaliczyłem. Nawet nie ma czasu go opuścić. Ruch non stop :

Spoiler

ss_admin_11-10-21_23-08-28_(red_forest).thumb.jpg.b3170c7ff34de02632b7032883b086be.jpg

           

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo Nie doczytałeś chyba mojej wypowiedzi, że nawet jeśli wcześniej wybiłeś wszystko co się rusza, to z jednej z pijawek po leśnej stronie mostu wyskakuje nieagresywny przemieniec, z którym można pohandlować. Trzeba tylko uważać, aby jego też nie stuknąć. Tu ukłon dla twórców moda, za takie rozwiązanie.

Jeśli nie opuścisz mostu, to ta ekspansja nigdy się nie skończy. Masz włączone zasilanie napędu mostu? Jeśli nie, to albo ryzykując, przeskocz rzekę na wysokości łodzi, albo dostań się do tego mostu nad tunelem. Teleport przeniesie cię w miejsce nad sztolnią, z którego będziesz mógł dostać się nad wejście do niej i zabrać dodatkowego skoczka, a po tym pójść do tunelu drogowego włączyć zasilanie.

Opuszczanie mostu wskazane jest przeprowadzić zanim wezwałeś drużyny monolitu, a więcej niż 1 - 2 nie przywołuj. Kiedy po wykonaniu zadań dla Gigi  zdejmiesz z egzy monolitu "znacznik" ( wyjście z Limanska bez niej na grzbiecie, co jest konieczne,bo  inaczej cała strefa stanie się wroga dla "monolitowca" i koniec gry ), ci co przy moście przeżyją będą dla Ciebie wrogimi. Wyjście z Limanska teleportem w tunelu będzie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier doczytałem, tylko Ty nie zrozumiałeś tego co napisałem. Wybiłem WSZYSTKO po jednej i drugiej stronie mostu. Pustka. Specjalnie biegałem po całym RL, aby coś ustrzelić, żeby z tego czegoś pojawił się handlarz. Nie zaliczyłbym zadania Gigi gdybym nie włączył zasilania i nie wezwał drużyny. Do przejścia przez rzekę nie potrzebuję żadnej łódki. Przechodzę w pław. Z Limańska, zgodnie ze wskazówkami moda poszedłem do Książęcego Stawu. 

Spoiler

ss_admin_11-10-21_23-42-11_(red_forest).thumb.jpg.cd13c95f06ce034748e6e7b5f45fd242.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus z tego całego nie zrozumienia taki, że na zrzucie @DaarMoo wypatrzyłem kolejny błąd w tekście :P @kondotier Możliwe, że ten NPC co wyskakuje "z pijawki" i można z nim handlować nie wyskakuje u każdego bo jak ja testowałem ten fragment w ramach poprawek to wszystko co wyskakiwało było negatywnie nastawione.... I fakt, @DaarMoo ma rację, łódki można użyć do przeskoczenia z jej dziobu na brzeg, żeby nie złapać promieniowania, ale jeśli ktoś ma zapas antyradów to po co kombinować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.