Skocz do zawartości

Testament Sułtana


tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

POS07.jpg

Tytuł oryginalny: Завещание Султана

Platforma: Zew Prypeci
Data Premiery: 04.11.2021r.

Autor: Рыж
Autor Spolszczenia:

OPIS:

Spoiler

Mod Testament Sułtana to fabularne dopełnienie/rozszerzona wersja moda Zimowy Snajper

Sułtan dociera do Sarkofagu i do Monolitu. Po dotknięciu Spełniacza Życzeń przesiąkł prawdziwą wiarą. Za oczyszczenie duszy Monolit zarządzał od Sułtana przekazania wszystkich bogactw zebranych przez Bandytów.

Sułtan spisał dokumenty, w których zostawił namiary na 24 schowki i oddał je Monoliciarzom.

 

Po jakimś czasie gdy doszedł do siebie ;) skontaktował się z Wilczarzem i podpisał z najemnikami kontrakt na odzyskanie/zniszczenie tych dokumentów.

 

Gracz ponownie wciela się w snajpera Monolitu Barsa, który musi zlokalizować schowki Sułtana, dodatkowo poszukuje rzadkiego dwuczęściowego artefaktu Zimowego Płomienia.

 

W porównaniu do oryginału dodano jeszcze trochę zmian. Zmieniono niektóre postaci i mutanty, część dialogów i niektóre egzemplarze broni. Usunięto śpiwór, gracz może się ogrzewać przy znalezionych schowkach Sułtana.

SCREENY:

Spoiler

O7JM0.jpg

O7JM4.jpg

O7JMq.jpg

O7JMw.jpg

LINKI I INSTALACJA:

Spoiler

Mod: KLIK

INSTALACJA:

Wypakować archiwum moda do głównego folderu gry.

 

Jeśli ktoś chce przywrócić minimapę musi usunąć plik zone_map.xml z gamedata\configs\ui\zone_map.xml.

Źródło: Temat moda.

Źródło: Temat moda.

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mod stosowny do tego co aktualnie mamy za oknem.

ss_fred_12-11-21_22-35-19_(pripyat).jpg

Spoiler

ss_fred_12-11-21_14-46-36_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_14-51-41_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_21-30-43_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_21-47-24_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_21-58-34_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_22-00-02_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_22-33-34_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_22-34-51_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_22-36-00_(pripyat).jpg

ss_fred_12-11-21_22-37-46_(pripyat).jpg

 

ss_fred_12-11-21_22-33-34_(pripyat).jpg

Kto chciałby w niego pograć, niech go szybko pobierze. Mod wykorzystuje innego moda o nazwie Zimowy Snajper i jego autor zażądał usunięcia Testamentu jako plagiatu. Więc może zniknąć.

Pograłem trochę, ale widzę, że to mod niedorobiony. Niby autor moda dokonał poprawek, ale ja ich u siebie nie widzę. A ponadto, jak sam autor przyznaje, nie zrobiono nowych tekstur dla worków z pieniędzmi i dlatego nie można ich przenosić do schowka. Za to można używać jako ocieplającego kombinezonu. A ich ilość i waga powoduje, że zabierają cały udźwig GB. A zebranie wszystkich 24 worków, nie daje zakończenia moda, trzeba przerwać grę samemu.

Z mrozem i zamarzaniem, miałem styczność tylko na początku moda. W dalszej części gry, mimo długiego przebywania w terenie, nie musiałem korzystać ani z ognisk, ani ze środków rozgrzewających. A dziwnym jest to, że pomimo jednakowych pancerzy, nasz GB marznie, a jego współtowarzyszom nic się nie dzieje. A wystarczyłoby dodać u handlarza możliwość kupna kufajki i walonek. A to by potrzebowało nowych tekstur. No cóż, mod robiony jednoosobowo, wypuszczony bez testowania, więc są takie skutki.

No i mam chyba jeszcze buga, bo mimo dwukrotnego rozpoczynania gry, nie pojawiła mi się kwestowa stalkerka. Ani żywa, ani nie znalazłem jej trupa ( jest taka opcja w modzie ). Więc z konieczności muszę zakończyć grę.

A szkoda, bo nowa fabuła dość ciekawa. A i mutanty też.

ss_fred_12-12-21_00-13-27_(pripyat).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.