Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, smox napisał:

Chętnie poprawię, tylko napisz co konkretnie.

W poście 1. na stronie numer 1 napisane jest: 

PLATFORMA:             Zew Prypeci 1.6.02

JĘZYK :                        Rosyjski

Edytowane przez WujekJar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jurek48 napisał:

Moim zdaniem mod jest w jęz.rosyjskim i do niego jest zrobione spolszczenie inaczej powinno się poprawić wszystkie mody do których są spolszczenia.

Już wczoraj zacząłem się nad tym zastanawiać, w tej formie, w jakiej jest wstawiony mod, muszę przyznać rację.

8 godzin temu, kondotier napisał:

Jak ktoś z Polaków zrobi moda, to może będzie on po polsku.

Wydaje mi się, że jeśli byłby to repack w PL lub gamedata zawierająca spolszczenie, mogłoby pozostać - JĘZYK: Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to po spolszczeniu moda zmieniać na  coś takiego: "Język oryginału  rosyjski + spolszczenie." Człon po + dostatecznie poinformuje o języku napisów podczas gry.  Dotychczas o spolszczeniu informował dodatkowy punkt w #1 moda i nikomu nie sprawiało to trudności.

Pytanie: kto się podejmie dokonania takiej zmiany we wszystkich modach dotychczas już przetłumaczonych?

Nigdy nie będzie to język polski, bo wszystkie pliki dźwiękowe są po rosyjsku. Tak nawet było w podstawkach. Niech przykładem będzie ten mod, w którym wszystkie dialogi pisane, są i tak dublowane głosowo po rosyjsku. W innych modach całe tło dźwiękowe jest też po rosyjsku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem moda. Zainstalowany z totalnej nudy i niedosytu. Dużo biegania...to było najlepsze bieganie,jakie pamiętam <3 Mod BARDZO wciągający,zajmująca fabuła,pojawiają się wewnętrzne przemyślenia,jak postąpić itp. Jedyną wadą było to,że nijak nie mogłem się dostać do noktowizora :P (tylko prawdziwy stalker nie korzysta z nokto) co mogło być spowodowane jakimś błędem,bo w sklepie były tylko Maski P.Gaz. Świetna modyfikacja,tylko za krótka. Więcej zastrzeżeń nie mam. Pozdrawiam :)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czynnywulkan, noktowizor jako oddzielne oprzyrządowanie w tym modzie po prostu nie występuje, oprócz tych użytych do testów, ale korzystać z noktowizora można już na początku gry. Wystarczy znaleźć schowek, w którym jest hełm wojskowy i go ulepszyć.

Spoiler

44c61d3f58988ea366cd0d402716a38b.jpg

578bc5b8c4ca2333a7e8bd2e20f85e67.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czynnywulkan- no to musisz zmienić przyzwyczajenia. Coraz więcej modów, ma szukanie schowków jako jakby zadania poboczne, bez ich stawiania. Taki Złoty kufer 2, jest tego klasycznym przykładem. Bez bawienia się w sznupka, gra ciężko się posuwa. Więcej czasu stracisz na powtarzanie gry, gdy z braku odpowiedniego sprzętu zginiesz, niż na szukanie schowków. A w Pajęczynie, schowki znajdujesz przy okazji wykonywanych zadań. Nie wolno tylko pędzić na oślep do znacznika zadania, w dodatku z otwartym inwentarzem, bo akurat trzeba coś zjeść, czy się napić. Każdy plecak, trup, pień, paka samochodu, leżąca kłoda, sejf wystający z wody ( skąd on się tam wziął? ) , to potencjalny schowek. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czynnywulkan- w poprzednim moim postcie, wymieniłem całą litanię schowków. Nie tylko skrzynki. Wchodzisz do wioski, to nie tylko podłoga istnieje, są i strychy.

W bazie schowek w ścianie znalazłeś? W lewym dolnym rogu mapy jest jaskinia, byłeś w niej? Niektóre z zadań, w których musiałeś ( albo będziesz musiał ) oblecieć cała lokację wokół, aż się proszą aby przy tej okazji trochę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.