Skocz do zawartości

OP-2.2


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Ignachinio napisał(a):

Ktoś ogarnia czy w grze występuje drugi egzemplarz SPASA Huntera? Tego co daje Łukaszek? Bo nie wiem czy Kucharzowi oddawać.

 

I od razu żeby nie robić spamu drugi AA Wilka (ten z 43 nabojami w magazynku) też już występuje czy znów tylko jeden?

O ile pamięć mnie nie myli - obydwie pozycje występują tylko raz. Musisz zdecydować czy chcesz wypełnic nitkę Perka od Powara ( nie pamiętam co finalnie daje jako główną nagrodę) , czy też nie .

BTW: ponizej masz w pliku .xls zestawienie broni co "ciekawszych"- kto , co , za co .

Plik ma  ustawioną funkcję tabeli przestawnej- aby łatwiej cos znależć.Spis broni.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarkDeath Z tymi świetlikami to jakiś zgrzyt w grze, ale jak nie wnikać "dlaczego?" - tylko uciec do przodu i zamknąć zadanie z 12 sztukami w plecaku - to może tak...

Z tego co piszesz to chyba? masz 'działającą' gamedata. Tutaj taki mały 'fiksik' i on jest tylko do tej tutaj sytuacji -gdy respi się zbyt mało świetlików:

Den 12 Firefly.7z

 

Rozpakować, wkleić z zamianą. Jest to usunięty (no - zakomentowany) warunek pojawienia się dialogu na zakończenie zadania ze świetlikami i zmiana w tekście.

Spoiler

3.thumb.png.22e26feb97e436bf9a177de5594e74cb.png

4.thumb.jpg.1f07efa67fe6e2fcde8c7957e1380c20.jpg

W sumie jest to cheat i świetlików można nie łapać wcale.

Jeśli te wszystkie działania wyglądają zbyt skomplikowanie - albo nie działają - to w katalogu userdata w Den 12 Firely jest zapis-save zaraz po oddaniu 12 świetlików.

 Powodzenia.

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irobo potem zobaczę, może się uda, dzięki za pomoc :D

Mam jeszcze jedno pytanko, pamiętacie może jak się zdobywało od Akima tą broń fn f2000 "палач" (kat) z automatycznym namierzaniem za 150 000 rubli? Trzeba wykonać jakiegoś questa? i czy to działa na wersji op2.2, bo na op 2.1 pamiętam że miałem ale już zapomniałem jak to się robiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy czegoś nie pamiętam? W Pieczarze idę do Górnika, a on nie chce ze mną gadać, a powinien dać mi kielicha żebym się obudził. A on ma tylko jeden niebieski tekst, że nie ma dla mnie zadań. Na ruskich filmikach widzę, że ma jakiś tekst i zabiera nam całe wyposażenie. Czy problemem może być to, że Burer wyszarpał mi pistolet i gdzieś zginął i go nie mam i mod przez to nie chce mnie puścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, jak jest na innych poziomach trudności, ale na realizmie bandytę można zabić jednym strzałem. Z tym że dłużny nie pozostaje. Na pewno zauważyłem to, co napisał @Zwinny, a więc że questowi NPC są znacznie twardsi. Z takimi najemnikami na Wysypisku trochę się namęczyłem.

Swoją drogą nawet się wkręciłem. Bardzo mi się spodobała muzyka w tle z filmu „28 dni później”. Mam nadzieję, że jeszcze ją nie raz usłyszę. 

OP-2.2 (Wysypisko).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ignachinio napisał(a):

Ale, że kładziesz wrogów na jeden strzał?

Tak, dostaną nawet z zwykłego PPM w klate to padają, ja również. Bandyci i wojskowi (jestem na etapie w drodze do baru)

Nwm czy przez przypadek jakiegoś moda zainstalowałem czy co

 

Edit: @Agrael Racja, to przez wybór poziomu trudności "realizm". Problem rozwiązany

Edytowane przez Sin member
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Ignachinio

Częstym wczytywaniem gry :) Wilczarza i jego przydupasów obrzucałem granatami od strony torów kolejowych, a później wybiłem tych, którzy mogli ich zaatakować.

Z Krugłowem porozmawiałem, dopiero gdy wyczyściłem całą Dzicz z najemników i mutantów. Na końcu poszło z górki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przeżyło mi czterech ludków i Krugłow :D Zrobiłem rajd z karabinem maszynowym wszystkich szybko wytłukłem. Ale jest inny problem. Towarzystwo nie chce iść za mną i Krugłowem wije się zostaje w miejscu próbuje wracać na start. Jak ich zmusić do przejścia na Jantar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.