Skocz do zawartości

OP-2.2


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny Zwjagincewa sobie poszukasz.

Filmik pokazuje gdzie można go znaleźć.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=YT+stalker+OP+2.2+задания+Кузнецова++где+искат+Звягинцева#fpstate=ive&vld=cid:485f37a6,vid:FzugcJB60fU

A tu filmik z innym uciekinierem. Też dla Kuzniecowa.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=YT+stalker+OP+2.2+задания+Кузнецова++Дезертир#fpstate=ive&vld=cid:c56723aa,vid:-skVZq95hl4

Robiący go podpowiada, że przed wzięciem tego zadania, należy wcześniej przeprowadzić Krugłowa, bo inaczej jakoś umiera. Tego nie wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien 13. 20.18. jantar.sav

 

Witam.Zaczynają się problemy.Nie da się "zrobić" Plazmowej Gąsienicy. Po pierwsze w opisie jest tradycyjnie Bezoar w Spalacz a jak użyję transmutatora to jest jeszcze Śledziona szczura (zarażonego). Następnie informuje że już jest gotowa a w rzeczywistości jej nie ma .

ss_tybet_12-14-22_00-22-34_(l08_yantar).jpg

ss_tybet_12-14-22_00-25-14_(l08_yantar).jpg

ss_tybet_12-14-22_00-25-35_(l08_yantar).jpg

ss_tybet_12-14-22_00-30-55_(l08_yantar).jpg

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 A czy przypadkiem wyświetlenie skutków transmutacji czerwonym kolorem nie informuje o nieudanej? Jaki kolor miałeś przy udanych transmutacjach?

A różnica w składnikach do transmutacji może wynikać ze zmian w OP 2.2. @metek58 lub @Meta powinni porównać plik z poprzedniego tłumaczenia z nowym, bo takich kwiatków może być więcej.

Nie zapominaj, że we wpisie mogą być tylko dwa widoczne duże zrzuty, a pozostałe dajesz do spojlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem.Mam zadanie na ustrzelenie z daleka tanków dla Barmana.Przy strzale wywala z takim czymś

 

xray_tybet_2022_12_15-14_14_48.log

 

Spoiler

Polowanie na tankiimage.thumb.jpeg.9e278693c5a1dcbe823bbd491cc7df48.jpeg

Wywala tylko jak strzelam do tych tanków,do innych mogę normalnie strzelać. Po usunięciu tego tłumaczenia da się strzelać i do monolitowców.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jurek48 napisał(a):

@marko6996.Parę postów wcześniej dodałem spakowane rarem dodatki do OP-2.2.Weź je pobierz,rozpakuj a będziesz ciężarówką i inne przydatne gamedaty.

O właśnie ciężarówką tak jakby jestem. Postać skacze wyżej i biega szybciej ale jej udźwig się nie zwiększył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem 

Chodzi o to że znalazłem ducha na Radarze w tunelu do X-10 no i wszystko fajnie ale zrobiłem questy od niego i teraz stoje w miejscu.


A i jeszcze miałem przerwę dosyć długą i zaspałem w momencie misji "Poszukiwanie zaginionej grupy naukowej" a dokładnie na drugiej rozmowie z Praporem no i tutaj tkwi problem ponieważ nie wiem gdzie dalej iść.

 

Oraz jeszcze zniknął mi dowódca posterunku od strony Wysypiska do którego jest quest od barmana i nie wiem co robić w tej sytuacji. Próbowałem znaleźć go w sprawerze lecz nici z tego pomysłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Prapor dawał na pewno zadania. Nie ukończysz gry bez niego. Proponuje cofnąć się w Savach niestety 😞

W sensie u Prapora zadania ukonczylem i on odeslal mnie do  barmana ale co dalej mam zrobic to juz nie pamietam. A o jaki posterunek mi chodzi? a no o ten co jest na Barze od strony drogi do Wysypiska (Bar----wysypisko) i wlasnie chodzi o to ze dowodzacy tym posterunkiem nie zyje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.