Skocz do zawartości

Fallout 5 - Możliwa data premiery


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji które pojawiły się na  https://www.gfinityesports.com/gaming-news, Fallout 5 miał się pojawić w ciągu najbliższych kilku lat, lecz biorąc pod uwagę wykupienie Bethesdy przez Microsoft ten proces może zostać przyśpieszony. Fallout 5 ma się pojawić po premierze Elder Scrolls 6, lecz cały cyrk z covid-19 może pokrzyżować plany. 

Należy się więc spodziewać zdaniem ludzi z GFINITY że Fallout 5 nie pojawi się wcześniej niż w 2025 roku.   

Możliwe platformy? Z całą pewnością Xbox Series X i PC, lecz nie wykluczone ze także PS5. Co z lokacjami? Cóż, F3 miało swoje wydarzenia w Waszyngtonie, F4 Boston a F76 Zachodnia Wirginia. Nowy Orlean był lokacją w DLC w F3 i F4, Chicago w Fallout Tactics, Alsaka w DLC dla F3. Gdzie zawita Fallout 5?  Przeniesie się na stary kontynent, a może Rosji lub do Chin? To tylko gdybanie. 

Z pewnością gra gra zadebiutuje jako Multiplayer i  Online Co-Op, tylko jak to wyszło w F76? Ci którzy grali wiedza o czym mowa. 😜

Pozostaje tylko czekać i liczyć na dobry powrót do korzeni Fallota, trójki czy New Vegas. To pobieżne informacje, dla zainteresowanych artykuł tutaj: Klik

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać tutaj to samo co pisałem kiedyś na Reddicie. Jeśli nowy Fallout miałby wyjść tak zabugowany i tak fatalnie zoptymalizowany jak FO4, to lepiej niech MS idzie pograć w szachy.

Słyszałem już plotki o New Vegas 2. Co ciekawe, niedawno wyszedł fanowski remake NV - Project Mojave, a w drodze jest Capital Wasteland. Co ciekawe, obecna wersja PM powstawała ledwie 4 miesiące. Także czego MS nie zrobi to zrobią gracze i moderzy. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2022 o 17:08, FairFight napisał:

Mogę napisać tutaj to samo co pisałem kiedyś na Reddicie. Jeśli nowy Fallout miałby wyjść tak zabugowany i tak fatalnie zoptymalizowany jak FO4, to lepiej niech MS idzie pograć w szachy.

MS nie ma tu nic do rzeczy, tylko Bethesda nie potrafi do końca okiełznać swojego Creation Engine.

Można mieć tylko cichą nadzieję, że nowa wersja silnika która ma napędzać Starfield i TES 6 będzie lepiej zoptymalizowana (przynajmniej na tyle, na ile zoptymalizowany może być silnik Bethesdy), jako że to właśnie najpewniej Creation 2 będzie napędzał nowego Fallouta.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArNie napisał:

MS nie ma tu nic do rzeczy, tylko Bethesda nie potrafi do końca okiełznać swojego Creation Engine.

Można mieć tylko cichą nadzieję, że nowa wersja silnika która ma napędzać Starfield i TES 6 będzie lepiej zoptymalizowana (przynajmniej na tyle, na ile zoptymalizowany może być silnik Bethesdy), jako że to właśnie najpewniej Creation 2 będzie napędzał nowego Fallouta.

Jeśli nowy silnik to będzie po prostu kolejny booster poprzedniego to spokojnie można się spodziewać problemów z previsibles/precombines. Czyli będzie ciężko z wydajnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.