Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

banner_v4-2.png

Platforma: Anomaly 1.5.2 (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 03.07.2023 r. (wersja 4.2)
Autor: Maid


OPIS:

Spoiler

𐌃𐌔𐌂𐌀𐌐𐌄𐌄𐌓Ꝋ𐌌Ꝋ𐌓𐌉𐌐𐌙𐌀𐌕𐌃𐌄Ꝋ 𐌕Ꝋ 𐋅𐌀𐌓𐌃𐌂Ꝋ𐌓ꝊᏔ𐌙𐌌Ꝋ𐌃𐌐𐌀𐌂𐌊𐌃Ꝋ 𐌌Ꝋ𐌃𐌙𐌅𐌉𐌊𐌀𐌂Ꮭ𐌉𐌍Ꝋ𐌌𐌀𐌋𐌙 Ꮤ𐌔𐌐𐌉𐌄𐌓𐌀𐌍𐌙 𐌐𐌓Ɀ𐌄Ɀ 𐌵𐌕𐌀𐌋𐌄𐌍𐌕ꝊᏔ𐌀𐌍𐌙𐌂𐋅 𐌂ⱿꝊ𐌍𐌊Ꮤ 𐌔𐌐Ꝋ𐌄𐌂Ɀ𐌍Ꝋ𐌂𐌉𐌌Ꝋ𐌃𐌃𐌄𐌓Ꮤ𐌃𐌄ꝊⱿ𐌀Ꮤ𐌉𐌄𐌓𐌀 𐌌Ꝋ𐌃𐌙 𐌊𐌕𐌓𐌄 ᏔⱿ𐌁ꝊᏵ𐌀𐌂𐌀Ꮭ 𐌓ꝊⱿᏵ𐌓𐌙Ꮤ𐌊 Ꝋ 𐌂Ɀ𐌂𐌉ꝊᏔꝊ 𐌓𐌄𐌀𐌋𐌉𐌔𐌕𐌙𐌂Ɀ𐌍𐌄 𐌄𐌋𐌄𐌌𐌄𐌍𐌕𐌙 Ꮤ 𐌔𐌐Ꝋ𐌔𐌁 𐌐Ꝋ𐌃Ꝋ𐌁𐌍𐌙 𐌃Ꝋ 𐌕𐌀𐌊𐌉𐌂𐋅 Ᏽ𐌉𐌄𐌓 Ꮭ𐌀𐌊 𐌃𐌔𐌂𐌀𐌐𐌄𐌄𐌓Ꝋ𐌌𐌔𐌀𐌓𐌊Ꝋᕓ  𐌁𐋅Ꝋ𐌂𐌉𐌀𐌃𐌄Ꝋ𐌍𐌉𐌄 Ꮭ𐌄𐌔𐌕 Ꮤ 𐌀𐌃𐌍𐌙𐌌 Ꮤ𐌙𐌐𐌀𐌃𐌊𐌵 𐌀𐌋𐌕𐌄𐌓𐌍𐌀𐌕𐌙Ꮤ 𐌃𐌋𐌀𐌔𐌀𐌓𐌊Ꝋᕓ𐌀𐌕Ꝋ Ɀ 𐌐𐌄Ꮤ𐌍Ꝋ𐌂𐌉 𐌂Ɀ𐌄𐌓𐌐𐌉𐌄 𐌉𐌍𐌔𐌐𐌉𐌓𐌀𐌂Ꮭ Ɀ𐌃𐌄𐌔𐌍𐌉𐌄 𐌕𐌙𐌋𐌊Ꝋ Ɀ 𐌍𐌀ⱿᏔ𐌙  𐌁𐌄𐌂𐋅𐌙 𐌌Ꝋ𐌃𐌀  𐌁𐋅Ꝋ𐌂𐌉𐌀𐌃𐌄Ꝋ𐌍𐌉𐌄 Ꮭ𐌄𐌔𐌕 Ꮤ 𐌀𐌃𐌍𐌙𐌌 Ꮤ𐌙𐌐𐌀𐌃𐌊𐌵 𐌀𐌋𐌕𐌄𐌓𐌍𐌀𐌕𐌙Ꮤ 𐌃𐌋𐌀𐌔𐌀𐌓𐌊Ꝋᕓ𐌀𐌕Ꝋ Ɀ 𐌐𐌄Ꮤ𐌍Ꝋ𐌂𐌉 𐌂Ɀ𐌄𐌓𐌐𐌉𐌄 𐌉𐌍𐌔𐌐𐌉𐌓𐌀𐌂Ꮭ Ɀ𐌃𐌄𐌔𐌍𐌉𐌄 𐌕𐌙𐌋𐌊Ꝋ Ɀ 𐌍𐌀ⱿᏔ𐌙 ᕓ𐌀𐌋𐌊𐌀 𐌔𐌕𐌀𐌍ꝊᏔ𐌉 Ꮤ𐌙ⱿᏔ𐌀𐌍𐌉𐌄 Ꮤ𐌓ꝊᏵꝊᏔ𐌉𐌄 𐌔 𐌔𐌐𐌓𐌙𐌕𐌍𐌉𐌄Ꮭ𐌔𐌉 𐌀 𐌙Ꝋ𐌍𐌀 𐌔𐌕𐌀𐌀 𐌔𐌉 𐌌𐌉𐌄Ꮭ𐌔𐌂𐌄𐌌𐌊𐌕𐌓𐌄ᏵꝊ𐌍𐌀𐌋𐌄𐌙 𐌔𐌉 Ꝋ𐌁𐌀Ꮤ𐌉𐌀 𐌒ꝊⱿᏵ𐌓𐌙Ꮤ𐌊𐌀 ⱿꝊ𐌔𐌕𐌀𐌀 Ɀ𐌀𐌐𐌓ꝊᏝ𐌄𐌊𐌕ꝊᏔ𐌀𐌍𐌀 𐌕𐌀𐌊 𐌀𐌁𐌙 𐌁𐌙𐌀 Ꮤ𐌙𐌌𐌀Ᏽ𐌀Ꮭ𐌂𐌀 𐌉 𐌔𐌐𐌓𐌀Ꮤ𐌉𐌄𐌃𐌋𐌉Ꮤ𐌀 𐌊𐌀𐌃𐌂 Ꮤ𐌉𐌊𐌔Ɀ𐌙 𐌍𐌀𐌂𐌉𐌔𐌊 𐌍𐌀 𐌐𐌓Ɀ𐌙ᏵꝊ𐌕ꝊᏔ𐌀𐌍𐌉𐌄 𐌐𐌓Ɀ𐌄𐌃 Ꮤ𐌙𐌓𐌵𐌔Ɀ𐌄𐌍𐌉𐌄𐌌 Ꮤ 𐌍𐌉𐌄𐌁𐌄Ɀ𐌐𐌉𐌄𐌂Ɀ𐌍 𐌐Ꝋ𐌃𐌓 𐌌𐌉𐌄Ɀ𐌁𐌃𐌍𐌙𐌌 Ꮭ𐌄𐌔𐌕 𐌔Ɀ𐌂Ɀ𐌄ᏵꝊᏔ𐌄 Ɀ𐌀𐌓Ɀ𐌃Ɀ𐌀𐌍𐌉𐌄 𐌔ᏔꝊ𐌉𐌌 Ɀ𐌃𐌓ꝊᏔ𐌉𐌄𐌌 𐌀𐌌𐌵𐌍𐌉𐌂Ꮭ 𐌁𐌓Ꝋ𐌍𐌉 𐌉 Ɀ𐌀𐌔Ꝋ𐌁𐌀𐌌𐌉 𐌍Ꝋ𐌌𐌀𐌋𐌙𐌍𐌉𐌄 𐌁𐌃Ɀ𐌉𐌄 Ꮭ𐌵 𐌐𐌓Ɀ𐌙𐌐Ꝋ𐌌𐌉𐌍𐌀 Ɀ𐌓𐌂Ɀ𐌍Ꝋ𐌂𐌉ꝊᏔ𐌄Ꮭ 𐌐𐌓Ɀ𐌙ᏵꝊ𐌃𐌙 Ꮭ𐌀𐌃𐌙 𐌐𐌓Ɀ𐌄𐌕𐌓Ꮤ𐌀𐌍𐌙 𐌃Ɀ𐌉𐌄 𐌁𐌃Ɀ𐌉𐌄 𐌍𐌉𐌂Ɀ𐌙𐌌 𐌃𐌓Ꝋ𐌁𐌍𐌄 ⱿᏔ𐌙𐌂𐌉𐌔𐌕ᏔꝊ

GALERIA:

Spoiler

image.png  AnomalyDX11_2024.03.24-21.49.png

AnomalyDX11AVX_2024-03-17_11-15-31.png  AnomalyDX11_2024.03.22-14.35.png

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji w poniższym materiale:

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Anomaly 1.5.1:


Anomaly 1.5.2 - update:

Mod Organizer 2:


Escape from Pripyat 4.2:

  • Google Drive - [KLIK]
  • Mediafire - [KLIK]


Źródło: SiNIXZB.jpg
 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

[error]Expression : <no expression>

[error]Function : CModelPool::Instance_Load

[error]File : ..\xrRender\ModelPool.cpp

[error]Line : 120

[error]Description : fatal error

[error]Arguments : Can't find model file 'dynamics\weapons\wpn_gauss\wpn_gauss_world.ogf'.

 

 

Taki log dostaje po rozpoczęciu gry, skąd mam wziąć te pliki? 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem w 2.0 to sobie wyłączyłem te addony na magazynki. Musisz poszukać po prostu albo se w wyszukiwarce w ModOrganizerze wpisać ,,magazine'' i ci się powinno wyświetlić addony. Tylko że u mnie po wyłączeniu skończyło się tym że ikony itemów się zbugowały no ale chociaż nie musiałem co chwile tego ładować. Ja i tak EFT pobrałem żeby nagrać na YT i nic więcej. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL
Tak jest potrzebna podstawka (Anomaly 1.5.1)
Musisz dokładnie zobaczyć jak instaluje się tego moda bo przy nim jest sporo kombinowania i to nie jest takie zwykłe klasyczne wrzucenie pliku do gry. Wejdź na discorda tego autora moda i tam jest sposób instalacji :)

 

 

Edytowane przez Suseł
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL To jest bardzo fajny mod. Nie wiem jak 3.0 wygląda bo za bardzo nie patrzałem na filmiki ale za to ci mogę pokazać jak wygląda ten mod w wersji 2.0 
Film 1
Film 2

I też nie wiem jak w 3.0 jest ale 2.0 bardzo zniżało FPSy w grze więc jak coś to musisz być przygotowany no chyba że za bardzo grafika cie nie interesuje to sobie odpalasz na DX8 i śmigasz 😜 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL
Nie jest ponieważ trudno jest to przetłumaczyć ze względu na to że ilość addonów (bo prawda jest taka że to nie jest do końca mod a bardzo duża paczka addonów która została świetnie połączona) jest tak duża że przetłumaczenie tego by było sporym wyzwaniem. To 1 powód. 2 powód to że jakby ci to wytłumaczyć.....do uruchomienia EFP 3.0 używa się program ModOrganizer. Osobno dostajesz folder z tymi addonami i osobno dostajesz ten mod organizer który ma już gotową opcje które mody ma odpalać i w jakiej kolejności a no i ten MO chyba nie pozwala tworzyć osobnego folderu z tymi addonami. 
Trzeba się pomęczyć angielską wersją. Jest jeszcze taki sposób aby do Anomaly wrzucić spolszczenie (wtedy tylko oryginalne Anomaly będzie spolszczone a EFP 3.0 bedzie dalej po angielsku)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL
Jak nie da rady za bardzo z tym modem to ja od siebie mogę polecić moda

 Świetny addon który dodaje nowe bronie. 

Ten mod z kolei dodaje także potężną ilość broni i dorzuca jakieś addony graficzne. Minus jest taki że opisy broni są strasznie pokombinowane 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram Anomaly,i pewnie skorzystam z Twojej propozycji,pierw przetestuję potem dam znać na kanale,jutro wrzucę materiał z moda którego zrobiliście,trzeba go wypromować,takich Stalkerów jest mało w Polskim jutubie,to zamkniete grono coś jak Panowie z Frakcji Grzechu,mało o nas wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krótki materiał filmowy w formie poradnika, jak zainstalować dodatek EFP 3.0 do Anomalii. Materiałów tego typu jest zapewne multum na YouTubie. Skorzystałem z powyższego poradnika i dzięki temu w końcu udało mi się odpalić Escape From Pripyat 3.0. Pomyślałem, że podzielę się tym linkiem do danego filmiku osobom, które zechcieliby uruchomić dodatek do Anomalii, ale nie wiedzą, jak to uczynić. Dla mnie jest to wytłumaczone i pokazane w prosty, rzetelny sposób. W razie problemów, proszę o zgłoszenie posta. :) 

Edytowane przez Skryty
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.