Skocz do zawartości

[Call of Pripyat] Nowe screeny


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle zwalili bump'mapy. Popatrzcie na ziemię na screenie pierwszym :-) Taka technologia już dawno przeszła do prehistorii. I znowu przełożyli premierę z października na listopad :-/ Ale też spaprali sprawę z otoczeniem. Pododawali kilka istniejących miejsc i powstawiali kilka drzew i parę krzaczków obok nich. A tak patrząc na niektóre prawdziwe fotografie różnica jest duża. Ludzie, Prypeć ma bujną roślinność, chyba że silnik by tego nie uciągnął to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno go nazwać nowym pancerzem, skoro zmienili lekko model (ja przypuszczam, że są to części różnych pancerzy). A teraz uwaga! W CoP ma być nowa lokacja czy tam miejscówka "Emerald". To taki ośrodek wczasowy z czasów ZSRR :-). IMO super klimatyczny, bo znajduje się w lesie. Może jeszcze dzisiaj o tym napiszę, bo znalazłem artykuł po rusku, więc trza go przetłumaczyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno go nazwać nowym pancerzem, skoro zmienili lekko model

Sam kombinezon jest kiepski, powinni więc zrobić nowe i przede wszystkim prawdziwe, bo różnice między grą, a rzeczywistością są naprawdę duże.

Może jeszcze dzisiaj o tym napiszę, bo znalazłem artykuł po rusku, więc trza go przetłumaczyć

Nie musisz, właśnie nad tym pracuję, ale dzięki za chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze mam dość już tych screenów. Chciałbym zgrać , choć prawdopodobnie będę musiał poczekać, bo mi jak Voreneusowi padła k. graficzna tylko parę miesięcy temu. K. była na gwarancji jednak wystapiły komplikacje i muszę korzystać ze starej karty i pocinam tylko w SoC, bo CS też słabo mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.