Jump to content

AP-PRO znów działa!


Recommended Posts

95711028.png.d2d04197be0fd03e74a5322116386ec9.png


Najbardziej znana rosyjskojęzyczna strona internetowa poświęcona S.T.A.L.K.E.R.-owi znów działa. To bardzo pozytywna wiadomość, bo nasze forum od praktycznie samego początku istnienia czerpie od AP-PRO informacje ze świata modów. Raczej nie trzeba dodawać, że StalkerTeam zostało założone z myślą o tłumaczeniu modyfikacji, a bez świeżych informacji z postępu prac nad nimi oraz premierach, strata AP-PRO mogłaby być dla nas bardzo dotkliwa. Tak czy inaczej, portal działa, a przy okazji niewielka kronika z ostatnich wydarzeń: 

8 marca 2022 roku strona internetowa AP-PRO.RU nagle przestała działać. Główną przyczyną okazały się problemy z łącznością sieciową z serwerami, na których znajdował się portal. Rozwiązanie problemu opóźniło się o 10 dni. Mimo wszystko forum znów funkcjonuje! Wciąż musimy rozwiązać kilka problemów organizacyjnych, więc mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w pracy, ale najtrudniejsza część już za nami. Podczas nieobecności kontynuowaliśmy pracę na innych stronach, gdzie opublikowaliśmy wiele interesujących wiadomości poświęconych S.T.A.L.K.E.R.-owi. Najnowszy zbiór informacji publikujemy w tym materiale! 
 


11 marca, 16:00 - Pojawiły się dwa materiały z Shadow Of Chernobyl Redux, na których możemy zobaczyć nową funkcję - spowolnienie czasu.

Aby z niego skorzystać wymagane będzie posiadanie specjalnego artefaktu. Oczywiście jest pewien haczyk, bo artefakt podczas działania negatywnie wpływa na zdrowie bohatera.

11 marca, 20:00 - Rozwój pełnej wersji modyfikacji Farthest Edge zostaje wstrzymany. Za powód autor podaje ciężką sytuację oraz codzienną pracę. Jeżeli sytuacja się zmieni, to dalszy rozwój zostanie wznowiony.

11 marca, 21:35 - Rozwój True Stalker zmierza ku końcowi!

14 marca, 23:00 - ostatnia wiadomość GSC Game World na rosyjskim serwisie społecznościowym VK. Cyfrowe zamówienia przez Rosjan zostaną zrealizowane, ale nowe nie będą przyjmowane. Wydania fizyczne nie będą dostępne. Nawet dla tych, którzy już je zamówili w przedsprzedaży. Aby uzyskać zwrot pieniędzy, należy skontaktować się ze sklepami, w których złożono zamówienie.

15 marca, 11:14 - Nowy raport z prac nad Artefaktem.

15 marca, 15:55 - AP-PRO otwiera kanał w serwisie streamingowym Trovo!

16 marca, 10:40 - Twórcy Dead Air wypowiedzieli się o wstrzymaniu sprzedaży S.T.A.L.K.E.R.-a 2 w Rosji.

16 marca, 12:55 - Oficjalne ogłoszenie AP-PRO w sprawie decyzji GSC Game World.

16 marca, 22:00 - Prace nad modem Na Skraju Szmaragdowego Świtu będą kontynuowane na silniku X-Ray 1.6. Postanowiono nie rezygnować z projektu, ale w wyniku przerwy, która nastąpiła, wydane produkcji jest opóźnione. Data premiery nie została ustalona.

17 marca, 14:53 - Po decyzji GSC Game World w środowisku modderów padły kluczowe decyzje w sprawie dalszego rozwoju niektórych produkcji:

17 marca, 20:38 - Pojawiły się 4 nowe screeny z SFZ Project + krótkie wyjaśnienie. 

18 marca, 10:06 - Dalszy rozwój modyfikacji Catalyst: Gray jest wstrzymany, ale zostanie wznowiony tak szybko, jak to tylko możliwe.

18 marca, 16:10 - Nowy materiał i przewidywana data premiery kolejnej wersji Martwego Miasta.

18 marca, 21:37 - nowy zwiastun z modyfikacji SoC: Update. Premiera jest zaplanowana na 19.03.2022 r.


Źródło: [KLIK]

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity