Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś by chciał pobrać moda z innej strony niż MEGA to łapcie linka:

Mediafirehttps://www.mediafire.com/file/99c0zoo70393sjg/gamedata2.6.rar/file

Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1p_lXZn_2796F5LKyHsFPZ4JlbpoiNGCc/view

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suseł to w tym modzie jest jakiś bullet time jak w Matrixie albo w Maxie Paynie?

Fajny ten rewolwer na początku i Thompson później, w ogóle fajnie wyglądają takie kombinacje uzbrojenia. Tu taki staroć, a do tego jakaś super nowoczesna giwera z 4 celownikami :D

Aż muszę sobie poczytać o tym modzie...i chyba tylko poczytać ;) bo gdzie by to u mnie poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb No w modzie jest w ciul broni, pROvAK z TAZ 2.0 niektóre nawet przeniósł. Tylko że mod jest tak niestabilny i ma dużo błędów. Żeby było ciekawie, jest miotacz ognia, minigun i kusza :D 
Ale mod potrafi wywalić przez zwykłe wyrzucenie przedmiotu z plecaka :P ale tak to naprawdę kozacko wygląda.

Ten revolver z Metro jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mogę pożegnać Drogę na Północ z dysku. Skoro zbrojownia TAZ jest dostępna na platformie z największą liczbą dostępnych dodatków to pozostaje próbować. Choć sam nie jestem fanem nowoczesnego uzbrojenia z tego pakietu i jeden celownik z granatnikiem oraz tłumikiem to dla mnie wystarcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZapomnialemLoginu nie wiem jak to wygląda z fabułą, bo ja się bawiłem spawnerem przedmiotów (karabinów jest w ciul dużo). Reszta broni też jest kozacka ale mod jest niedopracowany, zwykłe revolvery są źle ustawione i bardzo dziwnie się strzela, niektóre bronie bo wyrzuceniu z plecaka powodują errora zaś niektóre mają problemy z nazwa albo opisem, były też takie gdzie nie było w ogóle modeli lub animacje do nich źle współgrały. Nie wszystkie też bronie posiadają celowniki 3d. 

Sam w sobie mod dodaje mnóstwo rzeczy, gigantyczna ilość broni, dodatków czy przedmiotów jest największą zaletą tej paczki ale są 2 duże wady 

- Jest niedopracowany

- Od wszystkiego się crashuje 

Mod ma też problemy jeśli się zejdzie na niższy render niż DX11. Da się grać na niższych ale wtedy wzrasta ryzyko że nawet same wejście w menu powoduję wylot.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trixtah Razem z pROvAKiem używam Agressor reshade (a dokładniej ten dodatek na trawę) i reshade'y jakieś, nie pamiętam jakie dokładnie bo ja go już odinstalowałem (bawię się EFP :)

Jak pobierasz Aggresora to razem z Reshadem masz dodatek na nową trawę i ją właśnie tam dorzuciłem.

Taka mała uwaga ta paczka ma problem przy innych renderach niż DX11

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.