Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A rozumiem 0.98 najlepsze :Pdzięki , chociaż mam problem bo próbowałem grać nam tym modzie 2.6 i chciałem oddać niektóre questy i dosłownie wywalało mnie do pulpitu bez żadnych errorów . Nie wiem o co chodzi ale sprawdzam właśnie Provaka 2.4 jak będzie tak samo to już nie wiem co robić ( a zależy mi na spolsczeniu bardzo ) . Ostatnią deską ratunku może będzie ten Escape from Pripyat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trixtah to co ci dodaje proVak w najlepszym wypadku będziesz miał po angielsku, może też nie być w ogóle opisów tylko teksty w stylu "weapon description bla bla bla." Spolszczenie spolszcza Anomaly, a nie inne mody do niego.

Szczególnie, że ten Provak to koktajl różnych modów więc ze stabilnością może być różnie, a i wymagania też ma pewnie spore.

@Trixtah zerknij na poprzednie posty bo mod problematyczny i zalecane granie na DX11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trixtah Wszystkie te dodatki są robione dla rosyjskich wersji gry. Wystarczy wkleić i można grać. Natomiast jeśli mod jest spolszczony, to obojętnie czy dodatek wkleisz do moda już ze spolszczeniem, czy spolszczenie dodasz dopiero po wklejeniu dodatku, mod głupieje. Chyba, że są to dodatki na tekstury, które nie są objęte tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Provakiem nie poszło jakoś zabugowane u mnie wszystko co nie zrobie wywala do pulpitu może za dużo modów wgrałem :D . Mam pytanko bo teraz tego Escape from Pripyat ogarniam i wszystko wporządku tylko nie wiem jak tam dodać spolsczenie ten mod uruchamia sie przez Mod Organizera i nie wykrywa spolczenia . Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suseł właśnie nic nie dodawałem próbowałem zagrać 2.4 i 2.6 nawet bez spolsczenia i takie o to błędy mi wyskakują nie ma szans oddania zadania :D . Też  tak może masz czy tylko ja ?

@kondotier ok i tak już chyba nic nie zdziałam 😞 

Edytowane przez Trixtah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian a to już chyba wina Reshade jakiego ustawiłem i ustawień jasności moda. W monitorze mam przyciemniony obraz (samemu tak se ustawiłem nie wiem czemu) i czasami robię tak że w grze ustawiam se jasność i takie tam, więc na filmie może to bardzo jasno wyglądać ale szczerze mówiąc to już sam nie wiem. Mi się tam dobrze grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Suseł napisał:

@Monolithalian a to już chyba wina Reshade jakiego ustawiłem i ustawień jasności moda. W monitorze mam przyciemniony obraz (samemu tak se ustawiłem nie wiem czemu) i czasami robię tak że w grze ustawiam se jasność i takie tam, więc na filmie może to bardzo jasno wyglądać ale szczerze mówiąc to już sam nie wiem. Mi się tam dobrze grało.

Też tak miałem, więc to zamierzone jest. 

Mi też się bardzo dobrze gra, ale jednak to niebo irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pROvAK wydał patcha do swojej paczki broni
 

Mediafire (mod + najnowszy patch) - Mediafire [Klik]

Mega (sam mod) - Mega [Klik]

Google Drive (sam mod) - Google Drive [Klik]

Patch do Moda jeżeli pobieraliśmy z innej strony niż Mediafire - Patch [Klik]

 

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po moim długim doświadczeniu z tym modem, mogę w końcu wydać swoją opinię.

Mod jest fenomenalny, kiedy jeszcze połączy się go z wieloma graficznymi modami to to jest bajka, polecam moda 9/10.

Dlaczego nie 10/10? Wiele rzeczy jest "niedorobione", ale niektóre są tak bardzo kujące w oczy, że to tragedia.

Zacznę od największego problemu. Nigdy nie dawajcie tego moda dla eksperta broni palnej. Jak bardzo jestem obeznany w rozpoznawaniu broni palnej, to trochę mnie to dotknęło. Otusz chodzi o nieprecyzyjne opisy i tytuły niektórych broni. Np. Jest ikonka broni i broń w rękach to "Lee enfield no. 4", opis jest od "mosina naganta". Albo jest ikonka broni "M1A1 Paratrooper" a opis "M1A1 Thompson". Do tego chyba skopiowane z wikipedii opisy broni, ale to mnie nie interesuje skąd to jest. Tylko kurde, deczko nie pasuje bo opisy czasami są tak długie że sam opis zajmuje cały ekran i nie widać. W załączonej grafice jeszcze jest w miare tekstu ale czasami to jest przesada.

Spoiler

ss_filip_10-30-21_11-03-07_(l01_escape).thumb.jpg.88bc8c9fa60a993520ff547c4177091c.jpg

Do tego jak widać w obrazku, statystyki broni po prostu się nie pokazują. Można tylko to trochę oszacować po tych procentach.

Kolejny problem to jest modyfikacja broni. Czasami pisze że można zainstalować np. tłumik, a żaden nie pasuje. Czasami również pisze że można zainstalować tłumik po modyfikacji, ale takiej modyfikacji nie ma. Ale najgorsze jest to, że czasami po modyfikacji np. niewidzialnego montażu na granatnik podlufowy w UZI (nie pytajcie) po wczytaniu save wszystkie save od momentu modyfikacji są zepsute. 

Następnym dużym problemem dla karabinów z lunetą jest montion blur. Kiedy ma się włączony montion blur, to kiedy patrzy się przez lunetę, jest coś takiego (stoję w bezruchu)

Spoiler

ss_filip_10-17-21_16-00-54_(l10_red_forest).thumb.jpg.52f1bb36cb4402eeecc64bd4913c2440.jpg

Do tego obraz przez lunetę jest tak ciemny, że lunety są bezużyteczne. A nawet sprawiają że karabiny snajperskie są również bezużyteczne (z wyłączonym montion blurem też tak jest).

Jednak jeżeli nie jest się snajperem, używa się karabinów bez lunety, to można włączyć montion blur bo nie wiem czemu ale podnosi FPS-y. 

Następnie mamy taki problem, że dużo celowników jest w pewien sposób "zepsute". Np. Celownik EoTech do MPX wygląda tak(tu też stoję w bezruchu):

Spoiler

ss_filip_10-23-21_16-22-59_(l10_radar).thumb.jpg.8798d9377c537907f3c4e8ce54a5fa2a.jpg

Albo raz miałem tak że bohater sobie tego MPX-a pod jajka chował kiedy chciałem przycelować z celownikiem ACOG.

I Ostatni problem to emisje. Nie wiem czemu ale provak daje coś takiego, że kiedy masz hp na 1%, to nagle wszystko staje się czarne i po chwili wszystko wraca prawie do normy, tyle że przez chwilę jesteś nieśmiertelny i pojawia się 4 nieśmiertelnych jeźdźców apokalipsy czyli stalkerzy z karabinami wbijający z tekstem typu "NIE SPODZIEWAŁEŚ SIĘ TEGO CO?"(tego że umarłeś). I po tym najlepiej jest wczytać grę, ale kiedy jest emisja, i nie znajdziesz schronu to przestajesz się nagle ruszać, jest napis na tle coś tam że "wybrałeś coś gorszego od śmierci", pojawia się 4 jeźdźców i w tym momencie można tylko co zrobić to wyłączyć grę przez menedżer zadań.

Poza tym mod jest niesamowity, ilość broni przekracza przeciętnego człowieka wyobraźnię.

Spoiler

ss_filip_10-28-21_20-58-14_(l10_limansk).thumb.jpg.73ef2d507c1f9645d562cf9b7b78fdaf.jpg

 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Trzeba jednak też mieć na uwadze że pROvAK w tym modzie razem połączył CW Weapon pack, BaS, TAZ 3.0 i TAZ 2.0. Razem to daje naprawdę sporą liczbę broni więc i dużo pracy przy tym. Ta paczka dalej jest w ciągłej pracy, trzeba tylko czekać aż autor to wszystko ogarnie i będzie git :D 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się przypomniało teraz. Jest jeden wielki, psujący grę problem. Otóż nie wiem w którym momencie gry ale chyba nawet od początku, jest coś takiego że sprzedajesz wszystko po wyższej cenie niż kupione. To znaczy że na początku gry masz nieskończoność kasy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.