Skocz do zawartości

pROvAK's Weapon Overhaul v2.6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zgłaszam dosyć śmieszny błąd.

Otóż gram sobie na najtrudniejszym poziomie, i strzelam z każdej podniesionej broni z ziemi. Ostatnio zebrałem sobie broń VHS-K2 i później podczas bitwy umarłem. Po wczytaniu save ten VHS-K2 zamienił się w karabinek GROT. Na wcześniejszych save też się ten VHS na Grota zamienił. Po walce z powrotem GROT przeistoczył się w VHS-K2. Teraz miałem AK74-PMC i znowu się przeistoczył w VHS-K2 a zaraz będzie to GROT. Dodatkowo teraz mój AK miał kondycję 32% a po zamianie na VHS miał 19% czyli tyle samo co ten, który pierwszy podniosłem(mam screena kondycji VHS przed zmianą).

Czyli w sumie to nawet nie jest błąd tylko ciekawa koncepcja jak zona się bawi z kimś, kto podniósł jakiś anomalny karabin, który właśnie zmienia swoją postać co chwilę. 

EDIT: VHS-K2 Z powrotem zmienił się w AK74-PMC...

Edytowane przez Dr_Sztychowka
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Strona Repacku

 

 

Spolszczenie dużego repacku AnomalyMod:

Cytat
  • Igis/arzis, GhenTuong/base task packs
  • Igis tasks

 

Wszystkie uwagi do poprawek mile widziane.

 

 

Spoiler

https://github.com/mrozek90/AnomalyMod-Spolszczenie

Podziękowania dla: Trikster, Szczepan9205, Pietia Chudy, Hunter

 

 

Uwaga dotycząca repacku:

Do poprawnego wyświetlania detektorów Svarog i Veles należy zaktualizować shardery.

Cytat
  • Enhanced shaders and color grading

 

Edytowane przez mrozek
  • Dodatnia 3
  • Za szczególną pomoc 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Provak's Weapon Overhaul 2.6
W dniu 4.04.2022 o 22:32, Suseł napisał:

Czy samemu tłumaczyłeś paczkę? Ktoś ją testował po skończeniu robienia jej?

Testowaliśmy z kolegą przechodząc grę i stąd prośba o zgłaszanie poprawek, będę aktualizował je na Githubie :)

Podstawkę przetłumaczyli inni z tego forum. Ja przeredagowałem i przetłumaczyłem dodatki. Trochę czasu to zajęło ale za  to przyjemniej się gra :)

 

 

@Anatolij

do MEGA raczej nie znajdziesz. Google (1 plik) i torrent owszem: https://anomalymod.com/repacks/provak-weapon-overhaul/

Edytowane przez mrozek
odpowiedź do Anatolij
  • Dodatnia 2
  • Za szczególną pomoc 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tom3kb podpiął/eła i promował(a) ten temat
8 godzin temu, Suseł napisał:

Jak długo tłumaczyłeś provaka?

Intensywnie jakieś 2 tygodnie bo miałem taki luźny czas w pracy i domu. Duże ułatwienia w tego typu sprawach ma Linux. :)

 

Teraz biorę się za Escape From Pripyat 3.0 bo nie znalazłem aktywnego spolszczenia. (W zasadzie to 2.7)

W gruncie rzeczy jest to zbiór modów doklejonych do podstawki. Zaczynam od suchych tekstów a w trakcie gry dopiero będzie widać w jakim stopniu jest to spolszczone.

Nie wiem czy ktoś się tym już zajmuje.

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o provaka to tak jak pisał @Suseł jest po angielsku ale ten angielski to... "s*it this" "that s*it" "this s*it" i myśl człowieku co to znaczy :D

Posiłkowałem się wtedy rosyjskimi tłumaczeniami który jest... różnorodny podczas przeklinania :D

Edytowane przez mrozek
cenzura
  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrozek Twojego przeklinania, czy w modzie? A skoro korzystasz również z wersji rosyjskich, to odpowiedz jakby było z tłumaczeniem nie tylko tych pakietów.

Póki jeszcze "żyją" starzy tłumacze, to pomogą w opanowaniu i tego. Przecież wojna o Ukrainę się kiedyś skończy, mody się pojawią i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier w modzie. Język Rosyjski jest bardziej barwny jeśli chodzi o nazywanie niejednoznacznych rzeczy, sytuacji lub osób.

 

40 minut temu, kondotier napisał:

jakby było z tłumaczeniem nie tylko tych pakietów.

To znaczy? Jeśli chodzi o sam tekst wykonany tak jak tu tzn. w XML  to spoko. Trochę dłużej to potrwa bo nie znam rosyjskiego w stopniu zaawansowanym, ale da się zrobić.

Dodatkowo sprawę utrudniają autorskie skrypty, bo niekiedy wyrazy które są wyświetlane na ekranie tam się właśnie znajdują i trzeba je przeczesywać. To tak na marginesie chcąc zrobić dokładną robotę.

 

Warto było by zrobić tłumaczenie dla gry/moda, co ma popyt i komuś ułatwi rozgrywkę.

Jestem otwarty na sugestie. Dopiero co przysiadam się do EFP 3.0 więc mogę zmienić plany.

  • Dodatnia 3
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na pROvAK's Weapon Overhaul v2.6

@dave23 a ktoś ci każe grać? Jak chcesz ładne giwerki to pobierasz, jak masz mocnego kompa to pewnie idzie komfortowo grać. Jak masz wyloty to albo godzisz się na nie albo opcje w dół i szukasz złotego środka między jakość, a wydajność. Jakby świat był idealny to i wszystkie mody były super zrobione, a tak to bywa różnie :)

W opisie moda jest jak byk, że mod ciągle w fazie produkcji więc widziały gały co brały.

 

A jak ci się nie podoba to....zrób lepszego moda ;)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć że jest to repack a nie MOD. Zbiór modów wkomponowanych w AnomalyMOD

AnomalyMOD jest w rozwoju. Ten repack wygląda na zakończony. Wydaje mi się że skupiają się na Escape From Pripyat. 

Jedynym ratunkiem jest aktualizacja dodatków lecz autor nie wpisuje ich wszystkich szczegółowo.

Dobrym przykładem jest aktualizacja Sharderów która naprawia błąd wyświetlaczy detektorów svarog i veles.

Wg. mnie temat można zamknąć. Chyba że ktoś pokusi się na rozpoznanie dodatków i próby ich aktualizacji i dostosowania do nowej wersji AnomalyMOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrozek AnomalyMOD to jakiś kolejny modpack czy tak nazywasz pROvAK WP?
pROvAK nie jest twórcą EFP 😛

Ten modpack jest tak zbugowany, bo autor ciągle dodaję nowych rzeczy, ale tym samym próbuje go ulepszać i naprawiać. On co chwilę na YT wrzuca jakieś fixy w komentarzach więc to nie tak, że wywalone ma. Trzeba po prostu na jego kanał wejść i popatrzeć w przypięty od niego komentarz. 
image.thumb.png.fff9d1a43ce34433bdccfb561c1c1ea8.png

Tu jego kanał: pROvAK
Warto być na bieżąco. Ja nie grałem Anomaly "fabularnie" razem z tym weapon packiem, więc ja się nie wypowiem co do błędów. 
 

W dniu 17.04.2022 o 23:44, mrozek napisał:

Wg. mnie temat można zamknąć. Chyba że ktoś pokusi się na rozpoznanie dodatków i próby ich aktualizacji i dostosowania do nowej wersji AnomalyMOD.

Czemu zamykać 😞 ? Temat się przyda dla innych, jeżeli by ktoś miał problem :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.