Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@Bylu Mnie zastanawia skąd u ciebie ten addon na HUD się wziął, u mnie go w ogóle nie było. A tam chyba jest MCM to możesz sprawdzić w nim czy w ogóle jest i jeżeli tak to go wyłącz jeżeli też można.

Ja niestety za bardzo nie pomogę, musiałby ktoś inny pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Instaluję tylko tą paczkę i spolszczenie z linku. Nic więcej. I mam go za każdym razem. Gdyby był w standardowym miejscu na dole to byłoby super. Ale wyświetla się na minimapie. Szukam jak tego wyłączyć, bo paczka super. A wiesz może gdzie znaleźć mod do zwykłej Anomalii tylko na optykę w stylu EFT jak w tej paczce?

 

Spróbuję jeszcze ściągnąć sam zestaw provaks na czystą Anomalię 

I nic to nie dało. To jest gdzieś zaszyte w paczce provaks

Edytowane przez Bylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 4.04.2022 o 20:50, mrozek napisał:

Strona Repacku

 

 

Spolszczenie dużego repacku AnomalyMod:

 

Wszystkie uwagi do poprawek mile widziane.

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

https://github.com/mrozek90/AnomalyMod-Spolszczenie

Podziękowania dla: Trikster, Szczepan9205, Pietia Chudy, Hunter

 

 

Uwaga dotycząca repacku:

Do poprawnego wyświetlania detektorów Svarog i Veles należy zaktualizować shardery.

 

Pobrałem paczkę z tego repacka i mam problem, jest strasznie ciemno, godzina 11 w kordonie. Ustawienia i wygląd jak na poniższym screenie. Kwestia ustawień czy trzeba cos dograć. Nic więcej nie używam z modów.

 

image.thumb.png.d30178fa33bc6d65558a3807a7915e56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jatsumoto Jeśli tak masz ustawione suwaki, to nie dziwota, że ciemnica. Na początek jasność i gamma przesuń na 3/4 a kontrast do końca w prawo.

Zapisz ustawienia i dla pewności uruchom grę ponownie. Oceń czy uzyskaną kolorystyka Ci odpowiada. Jeśli nie, to pomanewruj gamma i jasnością, a na koniec kontrastem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

@Jatsumoto Jeśli tak masz ustawione suwaki, to nie dziwota, że ciemnica. Na początek jasność i gamma przesuń na 3/4 a kontrast do końca w prawo.

Zapisz ustawienia i dla pewności uruchom grę ponownie. Oceń czy uzyskaną kolorystyka Ci odpowiada. Jeśli nie, to pomanewruj gamma i jasnością, a na koniec kontrastem.

image.thumb.png.c9bbffcb56884a88576e68eeb2d37a17.png

Po ustawieniu tak to wygląda, nie wchodziłem powyżej w jasności powyżej wartości 2, bo wali po oczach plus w pomieszczeniach światło wygląda paskudnie nienaturalnie, w sumie jak widać na screenie, na zewnątrz też a w paczce jest podesłanej przez mrozka jest zawarty michiko's weater i jak widać, jest różnica. Spróbuję jeszcze pogrzebać w ustawieniach, może reshade zainstaluje (choć nie wymaga). https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/michikos-weather-revamp

 image.thumb.png.daa83f797d0302970be0e34b66bd53b0.png

Edytowane przez Jatsumoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jatsumoto napisał:

image.thumb.png.c9bbffcb56884a88576e68eeb2d37a17.png

Po ustawieniu tak to wygląda, nie wchodziłem powyżej w jasności powyżej wartości 2, bo wali po oczach plus w pomieszczeniach światło wygląda paskudnie nienaturalnie, w sumie jak widać na screenie, na zewnątrz też a w paczce jest podesłanej przez mrozka jest zawarty michiko's weater i jak widać, jest różnica. Spróbuję jeszcze pogrzebać w ustawieniach, może reshade zainstaluje (choć nie wymaga). https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/michikos-weather-revamp

 image.thumb.png.daa83f797d0302970be0e34b66bd53b0.png

Ehh nie mogłem edytować. Sprawa się rozwiązała. Musiałem zmienić parametr r2_sun_lumscale_hemi domyślna wartość była ustawiona na 1.0, gdzie serio to powodowało po prostu ciemnotę, bardzo mała widoczną, wartość parametru zmieniłem na 1.4 i jest znaczna poprawa. 

Przed

image.thumb.png.0709e47449b3f0b7c0a8a7f3df8e0d7c.png

Po

image.thumb.png.cef4aa6ca59f38459415031cacbb4f58.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.