Skocz do zawartości

Piotr Abramik "S.T.A.L.K.E.R" - Długi Rajd"


Darrien

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominałem wam kiedyś o nowym Polskim narybku w świecie S.T.A.L.K.ER-a i oto on. To co możecie tu przeczytać pochodzi z fanpage autora, link do niego jak i zbiórki znajdzie się poniżej. Tymczasem oddajmy już mu głos.

m25ed260a38194b9.jpeg

 

"....._______________O_______________
__/ WERBLE I FANFARY PROSZĘ! \__
....\_______________________________/
/ Co mamy? ( brytfankę, patrz wyżej xD )
.
Oto nadszedł Ten Dzień!
.
Jako właściciel marki "ABRAMIK PISZE", uroczyście oświadczam, że po długich miesiącach wytężonej pracy zespołu ludzi, udało się aktywować Internetową zrzutkę na rzecz sfinansowania wydania książki "Stalker - Długi Rajd"
.
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ej5j3d
ID zrzutki: ej5j3d
.
/ do czego zmierzamy?
Do zebrania jak największej ilości pieniędzy na rzecz wydania dobrej, dopracowanej i bardzo nastrojowej stalkerskiej powieści, pierwszego tomu trylogii "Długi Rajd" : ) Zapraszam Was do zapoznania się z treścią zbiórki oraz opłacenia interesujących Was nagród! : ) A jest w czym wybierać!
.
/ co robi Abramik?
Marketing, moi drodzy, marketing. Obecnie zajmuję się rozsyłaniem dziesiątek e-maili do ludzi i przedsiębiorstw w celu znalezienia wsparcia na rzecz rozpowszechnienia informacji o działaniu zrzutki.
.
Pierwsze kilka osobistości publicznych oraz portali poświęconych tematyce okołostalkeskiej odpowiedziało pozytywnie na moje propozycje. Obecnie ich redaktorzy przygotowują polecajki dla książki i zrzutki : )
.
Więcej informacji wkrótce, teraz muszę przygotować się do pracy na nocnej zmianie.
.
Pozdrawiam Was szanowni ludzie,
.
- ABRAMIK PISZE"
 
Link do fragmentu powieści: Piotr Abramik "Długi Rajd"
Link do wydarzenia: Czat z autorem 3.05.2022
 
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst
 
Dobry wieczór!
.
1.Nakład I wydania powieści "Stalker-Długi Rajd" tom I rozszedł się w 24 godziny od momentu ogłoszenia odbioru. (Woron, miałeś rację!)
.
2.Kto jeszcze chce mieć tą powieść? Jeżeli są tacy ludzie, proszę aby dali znać w komentarzach pod spodem 🙂 (Tak będzie mi łatwo policzyć chętnych)
.
3.Jeżeli będzie co najmniej 50 chętnych, do robimy zrzutkę na dodruk I tomu. Będzie to kosztować 2 993,55 zł BRUTTO (czyli cena wlicza 5% VAT dla powieści z numerem ISBN)
.
3.1.UWAGA! - CENA 2 993,55 zł BRUTTO jest ceną wydruku 100 egzemplarzy w jednej ze Szczecińskich drukarni, obowiązującą w dniu pisania niniejszego posta. >> Autor posta nie ma nic wspólnego z ustalaniem kosztów wydruku książki! <<
.
3.2.Dlaczego podkreślam kwestię aktualności ceny? Ano dlatego, że ceny na rynku wyrobów papierniczych zmieniają się w szybkim tempie ( niestety, ale ja nie mam z tym nic wspólnego. Z pretensjami zapraszam udać się do ludzi, którzy współtworzą globalną sieć produkcyjno-transportową 🙂 )
.
4.Stawiam na przejrzystość. Zapraszam do zadawania merytorycznych pytań! Postaram się odpowiedzieć rzetelnie i merytorycznie!
.
Dobranoc!
.
- Abramik
.
PS Grafika promująca, nie przedstawia finalnej wersji okładki. | Ilustracja autorstwa Mateusza MICHALSKI
Edytowane przez Darrien
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darrien zmienił(a) tytuł na Piotr Abramik "S.T.A.L.K.E.R" - Długi Rajd"

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PIOTR ABRAMIK PIOTR ABRAMI STALKER DŁUGI DŁUGHRAJD RAJI PIOTR ABRAMIK MIK STALKER DŁUGI RAJI TOMI”

 

Zdjęcie pochodzi od autora. Książka oficjalnie wyszła. Jeśli chcecie zdobyć egzemplarz zapraszam do pisania prywatnych wiadomości autorowi!

Dobry wieczór!
.
1.Nakład I wydania powieści "Stalker-Długi Rajd" tom I rozszedł się w 24 godziny od momentu ogłoszenia odbioru. (Woron, miałeś rację!)
.
2.Kto jeszcze chce mieć tą powieść? Jeżeli są tacy ludzie, proszę aby dali znać w komentarzach pod spodem 🙂 (Tak będzie mi łatwo policzyć chętnych)
.
3.Jeżeli będzie co najmniej 50 chętnych, do robimy zrzutkę na dodruk I tomu. Będzie to kosztować 2 993,55 zł BRUTTO (czyli cena wlicza 5% VAT dla powieści z numerem ISBN)
.
3.1.UWAGA! - CENA 2 993,55 zł BRUTTO jest ceną wydruku 100 egzemplarzy w jednej ze Szczecińskich drukarni, obowiązującą w dniu pisania niniejszego posta. >> Autor posta nie ma nic wspólnego z ustalaniem kosztów wydruku książki! <<
.
3.2.Dlaczego podkreślam kwestię aktualności ceny? Ano dlatego, że ceny na rynku wyrobów papierniczych zmieniają się w szybkim tempie ( niestety, ale ja nie mam z tym nic wspólnego. Z pretensjami zapraszam udać się do ludzi, którzy współtworzą globalną sieć produkcyjno-transportową 🙂 )
.
4.Stawiam na przejrzystość. Zapraszam do zadawania merytorycznych pytań! Postaram się odpowiedzieć rzetelnie i merytorycznie!
.
Dobranoc!
.
- Abramik
 
Fanpage: Abramik Pisze
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.