Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na drzewku w oazie jest kartka, art jest w bazie rakietowej(drzwi z zamkiem kodowym) to ta baza obok bunkra naukowców, i przed wejściem na drabinę jest schowek.

A ja sobie go odpuściłem, mod na zasadzie: fabułę z końca damy na początek, a z początku na koniec. Do tego wrzucimy grubymi nićmi szyty wątek szukania skrytek. Jak jeszcze w Prypeci jakoś to szło i miało ręce i nogi, tak na Janowie już zachodziłem w głowę co autor miał na myśli. Zaton to już wyższy poziom, domyśl się co masz robić... I to szukanie schowków po tych oględnych opisach(naprawdę mi się nie chciało).

Taka słabizna. Aby wyjść z Prypeci potrzebujesz 20000, dobrze że zbierałem kasę od początku i szukałem npc-ów którzy chcą kupować, bo był był w dup... nazbierałem 20200ru(a gdybym nie zbierał kasy od początku?).

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam właśnie pobieranie tego moda i teraz pytanie czy opłaca się w niego faktycznie zagrać bądź w całości go przejść a moim głównym pytanie jest to czy ten mod jest takim drugim Death City Breakout czyli masz tutaj dokumenty i ich szukaj czy może jest to coś z rodzaju SGM lub OP (chodzi tutaj o najróżniejsze zadania nie koniecznie tylko i wyłącznie szukanie dokumentów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guccimucci5 ja np bardzo szybko go porzuciłem, za dużo czystego Zewu Prypeci z lekko zmienionymi niektórymi zadaniami. Co jest fajne to przyjemnie się strzela z dodanej paczki broni. Odpal i sprawdź ja np za dobrze znam Zew i mnie ten mod znudził, a to szukanie tych klamotów Pantery to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Karozilla Mogę Cię zapewnić, że mod jest do przejścia aż do napisów końcowych, bo go przeszedłem. A gdzie jest schowany 2. klucz, zobacz od 15:00

https://www.google.com/search?q=YT+Stalker+Хабар+Пантеры+Затон+++ключи++SPACE+VORASH&client=firefox-b-d&ei=tfLUY52VNcLRqwHl5ICIBQ&ved=0ahUKEwjdw96jger8AhXC6CoKHWUyAFEQ4dUDCA4&oq=YT+Stalker+Хабар+Пантеры+Затон+++ключи++SPACE+VORASH&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQDDIFCCEQoAEyBQghEKABMgUIIRCgATIFCCEQoAE6CggAEEcQ1gQQsANKBAhBGABKBAhGGABQlQ1YkSxgzbwBaAFwAXgAgAGTAogBxQOSAQUwLjEuMZgBAKABAaABAsgBB8ABAQ&sclient=gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:195ee5d3,vid:MmAez2_MZ98

Ja nie wskakiwałam do dziury od razu, przeszedłem za dziurę i otworzyłem plecak w niskim przysiadzie. Ale obejrzyj filmik od 9:00, bo wcześniej trzeba zabrać jeszcze jeden schowek z dokumentem zawierającym składnik kodu. 13:30.

A jeśli ten klucz masz, to gdzie jest ten koło łódki, masz od 0:30.

Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.