Skocz do zawartości

Aparat


suchy1280

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś wie jak zdobyć aparat, ten pierwszyz podziemi Agropromu sprzedałem a teraz potrzubuję zdjęcie zrobic na Cea1 dla Sacharowa, żeby później przejść do tego zadania na walizkę i otworzyć drogę do Prypeci z Atp i zdobyć medalion dla Doka. Poważna sprawa a aparatu niet. Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@suchy1280  Przecież ja już ten napis kilka razy pytałem. Jak znajdujesz jakiś sposób na ominięcie antyczita, to nie pytaj, tylko od razu rób wykład. Łopatologicznie.

I pytanie do wszystkich którzy już OP 2.1 przeszli. Czy jest gdzieś jakiś wykaz przedmiotów które warto chomikować, bo jakiś enpec w głębokiej grze nagle ich sobie zażyczy. Albo jak pamiętacie, to co to za przedmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem tak : Wrzuciłem pliki spawnera, wszedłem do gry dodałem aparat, później przechodzisz do windy usuwasz gamedata, wracasz do zony i przechodzisz na inną lokację gra się zawiesza i wychodzi do windy, wczytujesz od nowa autosejwa i wszystko gra napisu nie ma a rzeczy w plecaku :) W sumie to jednorazowo, ale co w życiu nie jednorazowe ? :) Jak coś brak, powtarzasz operację. Co do listy to nie widziałem takiej i rzczej takiej nie ma ale z doświadczenia i obserwacji napewno aparat (bez niego lipa okrutna mój błąd) dóżo przedmiotów jest podwójna czyli do znalezienia w zonie jak czegoś braknie. Pozdrawiam

Edytowane przez suchy1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchy1280 Ale to jest rozwiązanie tylko na spawner. Nie pomoże, gdy np. wstawimy czita na jeszcze bardziej niski przysiad, bo żeby napisu się pozbyć, trzeba wczytać zapis sprzed wstawienia gamedaty. Kiedy OP 2.1 się pojawił, to była możliwość pobrania ulepszonego silnika, który usuwał antyczita. Niestety, ale teraz odsyłacze na jego pobranie są puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier   Popatrz Tutaj. Jak to tam piszą - na swój strach i ryzyko, czy jakoś tak...

Мод.Движок для 8к.2(от 01.07.2019).rar

 

Po ed. silnik wstawiłem dla wygody innych ze strony po linkiem "Tutaj" powyżej. Jest tam tego wiele więcej, a stronę linkowali już Boberm i Wariat. @bobermnawet zrobił nieduży temat.

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qlkin Oto obiecany :018: . Znam to ostrzeżenie. Ale jest ono tyle warte, jak ten wykaz możliwych zdarzeń na ulotkach dla lekarstw. Raczej po to, aby grać w OP "jak autor moda przykazał". Ale w innym miejscu była obiecanka, że za jakiś czas sami tego antyczita usuną. Lata minęły, jest kolejna wersja moda, a antyczit jak był tak jest.

Więc "bez obaw i strachu zaryzykuję" z tym silnikiem. Nie jestem masochistą, więc wykorzystam każdą możliwość ułatwienia sobie gry. 

@Agrael Sugeruję, aby ten sinik wstawić do naszej pobieralni, info o nim w #1. Oczywiście z ostrzeżeniem, że zamieniamy na własną odpowiedzialność. Kto zechce, ten skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie coś mi się zdaje że twórcy zrobili to celowo i wyłżczyć się tego napisu na stałe nie da zatem tzreba kąbinować, na jaszcze niższy przysiad bądź wyższy to przed zadanie wgrać gamedata zrobić co trzeba bez zapisu autosejw i z powrotem w zonu :) apropos przedmiotów, nie sprzedawać mózgów kontrolerów czerwonych jak i zwykłych i czerwonych części mutantów 😉

Edytowane przez suchy1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchy1280 Niedokładnie czytasz. Przecież sprawa z tym napisem Developers CUT jest rozwiązana dzięki @qlkin , który na nasze szczęście zachował zmieniony silnik do moda, usuwający ten napis kiedy w modzie jest gamedata. Masz ten silnik 2 wpisy wyżej, a dla potomnych jest w naszej pobieralni z odsyłaczem w #1.

Ten zrzut jest zrobiony po jego dodaniu, oraz ze zmianami w actors. Jak widzisz napisu nie ma.

ss_fred_08-22-22_18-15-49_(l03_agroprom).jpg

Kiedy mod wyszedł, silnik był dostępny na forum z poradami i ulepszeniami, skąd możesz je brać bez obaw i uzupełniać gamedatę, aby samemu nie szukać plików które chcesz zmienić.

Dokładniej, masz tutaj ( świeżak ).

https://stalkerteam.pl/topic/11674-op-21/?do=findComment&comment=196414

Ze mnie już chyba wielkiej pomocy nie będzie. Sądziłem, że po długiej przerwie mod znowu będzie atrakcyjny, ale się pomyliłem i mod mnie nuży. Chyba będzie z nim koniec. Tym bardziej, że już któryś raz z kolei, mod po wczytaniu zapisu traci dźwięk - wyjaśniam: zaczęło się to jeszcze przed dodaniem tego usprawniającego silnika - i dopiero wyście z moda i ponowne uruchomienie dźwięk przywraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.