Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Aby trup stalkera w x-16 się pojawił należy wziąć zadanie od bandyty Flamy na odnalezienie jego kumpla - Prochora, idziesz wtedy do x-16, zabierasz inwerter, idziesz w stronę wielkiej sali z mózgiem patrząc cały czas pod nogi! Inwerter wsadzasz do slotu pistoletu i udajesz się do ścieżki na Jantar-Bufor.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ de Vries & sedoro

 

Czytajcie uważnie co jest napisane na ekranie...

W opisie Inwertera jest, że trzeba go wsadzić do slotu pistoletowego, żeby przejście za Barierę zadziałało. Inaczej wrócicie na klasyczny Jantar ;)

Resztę opisała Raven w poście powyżej ;)

 

@ cichy

 

Zadanie Efekt Domina jest zmyłką, które daje nam niby Hugo, ale tak naprawdę to Zmieniający Oblicza, który się pod niego podszywa.

Taka mała pułapka wewnątrz moda mająca opóźnić Johhnego. Dlatego ten SMS od Hugo wygląda tak dziwnie (brak przecinków i wszystko pisane jednym ciągiem z małych liter...). Podobno w tej wersji moda można ten kwest ukończyć - tak mówi Zaurus. Ja tym razem grając w moda, dałem sobie z tym kwwestem spokój, bo nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam problem, bo ni jak nie mogę użyć noży do rzucania, a mam zadanko na Bagnach - załatwić nożami do rzucania bandę jakiegoś chyba Kowcura, coś koło tego. Próbowałem prawym i użyj - nic. Próbowałem wstawić w któryś slot - nic. Nadmieniam, że zastosowałem ładniejszy nóż od @smoxa, może jest to przyczyna? Proszę o sugestie.

@ cichy

 

Zadanie Efekt Domina jest zmyłką, które daje nam niby Hugo, ale tak naprawdę to Zmieniający Oblicza, który się pod niego podszywa.

 

Niby nie przynosi jakichś wielkich korzyści, ale jak ktoś chce się dozbroić i uzyskać trochę innych rzeczy, to ma okazję, choć sprzętu i rzeczy innych nie brakuje.

Wróciłem do poprzedniego starego noża i problem znikł. Mogę teraz używać noża do rzucania. Problem tkwi chyba w tym ładnym nożu od @smoxa, ale mogę się mylić.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurek, u mnie jest tak, że mam w ekwipunku noże w dwóch okienkach. W jednym okienku został mi ten nóż co dostajemy na początku gry, a w drugim noże znalezione. Faktycznie tych znalezionych nie da się wstawić do slotu, ale ten co mamy od początku - da się wstawić i wyświetlają się wszystkie, czyli w moim przypadku już ponad 50.

Jeżeli coś jest źle w configu tego noża, to popraw proszę i usuń mój post z linkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś dobra dusza o mądrej głowie mogłaby mi podpowiedzieć, co robić? Przyszedłem na magazyny, do starej bazy Wolności. Baza pusta, same trupy. W tunelu pogadałem z Andriejem, ale zapomniałem co mi mówił, a nie mogę przewinąć całej rozmowy w PDA. Poszedłem w stronę ATP, wytłukłem najemników przy przejściu, wziąłem plastik i przeszedłem przez przejście. Tam zacząłem rozmowy o jakiejś ciężarówce z plastikiem, ale żadne zadanie się nie pojawiło i nie chciałbym czegoś przez przypadek skaszanić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu @smox chyba masz rację, bo chyba próbowałem wstawić te skrzyżowane noże. Trzeba to sprawdzić, jeśli u @smoxa chodzi, to i u innych będzie działać. Sorki za zamieszanko. Bylem podekscytowany tym zadaniem na likwidację bandy samymi nożykami, co i udało się. Zużyłem 44 noże, a odnalazłem 10. Po zaliczeniu zadania, nie wiem co otrzymałem za to, bo nie było dalszego dialogu ze zlecającym. Fajna sprawa z tym rzucaniem nożami, jedno trafienie i gościu do piachu, ale co się nawczytywałem, to tylko ja wiem. Miałem już tylko jednego gostka i nie zapisałem, bo myślę pikuś z pojedynczym będzie, cho nie bardzo kumałem, gdzie on jest - a ten skurczybyk mnie wyczuł i walnął z góry.

 

Nie wiem gdzie jest ta poszukiwana ciężarówka, miała być na magazynach, gdzieś ją przestawili. Obleciałem chyba całe terytorium i nici. Wie ktoś coś?

A, w poście wyżej jest wzmianka, pojawiła się w czasie mego pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukał już ktoś ulepszonego kombinezonu? Ma niby być w X-10 na Radarze. Bylem wewnątrz, ale żadnych drzwi nie można kodem otworzyć. 

mam trzy kody do drzwi:

1287975

342089

19840519

Nie otwierają się. Mówił coś ten amerykański żołnierzyna, że kody stare i coś jakby dodać cyfrę 1, dodawałem z przodu i z tyłu - dupsko, nie otwierają się. Czy te kody są inne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noże do rzucania działają z tym patchem od smoxa. Jest wszystko OK.

Wkładasz do slotu pistoletowego ten pojedunczy nóż do rzucania, a nie te pozostałe.

Jest to jakby "amunicja" dla tego noża - czyli taka sama zasada jak broń palna. ;)

Kierunek dlaszej wędrówki od Magazynów: ATP - Czerwony Las - ATP(powrót z ciężarówką KAMAZ) - Radar - Biolaboratorium - Czerwony Las - Limańsk - Szpital - Czerwony Las... a potem dalej zgodnie z fabułą. Pamiętajcie, że Waszym głównym zadaniem wiodącym jest ciężarówka z kontenerem na pace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bonio

 

A gdzie są jakieś drzwi do X-16 ?!

Do X-16 wchodzi się po prostu schodząc w dół klatki schodowej w jednym z budynków Fabryki na Jantarze...

 

Do X-18 w Dolinie Mroku są drzwi, ale są one otwarte jak robisz zadanie pościgu za snajperem dla Aloszy Bormana. 

Zamykają się bez możliwości otwarcia, jeśli próbujesz z tego labu wyjść tą sama drogą, którą przyszedłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba cosik popieprzyłem z fabułą :/ Dotarłem do Martwego Miasta, znalazłem ciężarówkę, wysłałem wiadomość do Hugo...i echo. Z nikim więcej w MM nie można porozmawiać, wszystko stoi jak zaklęte. Z poprzednich zadań mam nie zrobione dwa: znalezienie mechanika Powinności i znalezienie Kutwy. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, znów kurka ugrzązłem...

1. Orientuje się ktoś może, czy na terenie za barierą można znaleźć gdzieś noże do rzucania? Bo trochę późno wziąłem się za zadanie dla Jakowlewa i żadnych nie mam. Dodatkowo, jestem już po queście- teście dla Pancera (wybrałem w nim opcję ,,pepesza").

 

2. Jak wleźć na wysypisko? Każden jeden raz jak podchodzę do przejścia, zdejmuje mnie niewidzialny i niewykrywalny snajper. Chodzi o zadanie spotkania się z Hugo(nem?).

 

3. I gdzie polazła doktórka? Jedyną osobą, która udziela mi jakichkolwiek informacji o Ripley jest ekolog, którego razem z nią odprowadzałem na ATP. Niestety nie są to informacje o jej aktualnym miejscu pobytu (za to inne, bardzo ciekawe). Mam na myśli zadanie od Pancera na jej likwidację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą zagwozdkę z trasą pokonywania moda po ucieczce. Uciekłem na Kordon poszedłem do wioski, bo miałem tam zaznaczony schowek Sidorowicza i od Hugo. Zaskoczyło mnie to, że po wejściu do wsi znacznik Sidorowicza zniknął. Ale policzyłem wszystkie na mapie i znowu było 18. Zebrałem schowki do torów i wróciłem na posterunek i poszedłem na bagna.

W bazie porozmawiałem z Grekiem, Rokoszem, Flamą i Niemym. Poszedłem robić "zimną stal". Ale za długo nie mogłem sobie poradzić ( już nie ta sprawność rąk ), skorzystałem z karabinu. Zadania po pierwszy strzale mi nie zaliczyło. Poszedłem więc na Wiedźmine Bagno, pozbierałem schowki dla Sidora i do Starej Wsi. Tu nie znalazłem schowka od Hugo, ale coś nie tak z podpowiedzią, bo dom w którym miała być skrzynia nie ma strychu i nie miałem znacznika na mapie. Poszedłem dalej i wylądowałem na Jantarze. Poprzednim razem, gdy tu byłem, wszedłem do labu i wyniosło mnie znowu na Jantar. Teraz też wszedłem, znalazłem co trzeba i Zmieniającego Oblicze. Ale autoteleportacja tym razem, przeniosła mnie od razu za barierę i nie zaliczyło mi przesyłek z piekła rodem.

Powtórzyłem więc grę od razu wracając na Agroprom. Jeden schowek dla Sidorowicza znalazłem bez problemu, ale z drugim jest problem. Nie ma go.

Stoję dokładnie na miejscu zaznaczonym przez mod dla skrytki nr 8, ale jej brak.

Czy droga którą wybrałem była właściwa i czy oprócz nie zaliczenia tego zadania, są jakieś inne konsekwencje w dalszej grze?

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.