Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jest odblaskowe szkiełko ostrzegawcze - mają go wszystkie pojazdy, samochody też - aby przy jeździe w kolumnach na takich specjalnych światłach "przeciwlotniczych" , nawet przy najmniejszym oświetleniu ( noktowizyjnym też ) było go widać i jeden drugiemu w zad nie wjechał. Na pewno tylko u nas. Masz kupę różnych zdjęć pojazdów armii świata i żaden tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ kilka powyższych wpisów zostało przeniesione z innego tematu, a mój wpis tam był ostatnim muszę sam pod sobą.

I mam też prośbę do tego z adminów który wpisy przenosił, aby do pierwszego przeniesionego wpisu do dał ten przedmiotowy zrzut, bo teraz to rozmowa ni z gruszki, ni z pietruszki.

Ale do rzeczy. Powtórka po latach gry w moda doprowadzona do finału.

ss_fred_06-26-20_22-42-07_(l12_stancia_2).thumb.jpg.e3e356d9e5f75c5d2189babddfe4e7d3.jpg

Ale zanim tu dotarłem, trzeba było zetknąć się z czymś takim.

ss_fred_06-25-20_18-11-37_(l04u_labx18).thumb.jpg.665986f11d96abcf6cffb1d6f5f4ba32.jpgss_fred_06-25-20_18-11-46_(l04u_labx18).thumb.jpg.5e2132f78219f5e74ba5d0568ed454be.jpg

ss_fred_06-26-20_18-42-11_(l12u_control_monolith).thumb.jpg.a46c9229cdf09aa7db98652af4d9a73c.jpgss_fred_06-26-20_18-58-14_(l12u_control_monolith).thumb.jpg.54f3a771e5dea18eb1c9444da4379dc0.jpg

Nie pamiętam, czy grając te lata temu, też miałem takie problemy ze zrozumieniem logiki autora moda. Ale skoro jednak dotarłem do napisów końcowych, nie było aż tak źle.

Trzeba szukać kolejnego, na burzowe dni.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jurek48 napisał:

 mnie chodzi o wersję 1.4 bez patchowania z 1.3 na 1.4.Z ruskich forów nie można pobrać gdyż linki są nieczynne.

No właśnie czyli jak od towarzyszy nie pobierzesz to skąd weźmiesz? ;) Chyba, że ktoś u nas ma i wrzuci na jakiś hosting, ja niestety mam też tą wersję z 1ego postu.

Także musisz wybrać wersję 1.3 i nakładać przejściówkę do 1.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam coś takiego. Jest to komplet, podstawka, mod i spolszczenie. Wystarczy wypakować, zrobić skrót pulpitowy i grać. Ale nie ja to kompletowałem i nie mam prawa tego upowszechniać. A pobrałem to na naszym forum jakieś dwa miesiące temu. Ktoś wstawił to na hosting dla pytającego o moda. Skorzystałem z okazji i się załapałem.

Już apelowałem, aby ten ktoś się ujawnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co to za problem w sumie, pobrać te wszystkie party i fixy, złożyć sobie w całość już na czysto, spakować i gdzieś zchomikować. I już macie taką wersję 1.4 Full PL.

Masz kaprys to możesz przecież wrzucić linki na jakiś hosting i zrobić swoją wstawkę. To nie jest tak, że tylko autor moda rozpowszechnia go po całym internecie :)

Z drugiej strony w czym jest znowu taki kłopot, że pobieramy 6 archiwów, po kolei je rozpakowujemy i dorzucamy do siebie. To nie jest fizyka jądrowa ani nie trwa to wszystko tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Tylko że gdy pobrałem moda w partach i go postawiłem, to niestety ale nie chciał wystartować. Stawiałem tak na polską, jak i rosyjską podstawkę. Podstawki uruchamiały się bezproblemowo, a po nałożeniu moda tak bez patcha jak i z patchem tylko mignął ten obrazek rozpoczynający uruchamianie. Dodanie spolszczenia też nie pomogło. Czyli jest coś nie tak z modem teraz pobieranym.

Ale oprócz tego forumowicza o którym pisałem, ma uruchomionego moda @gawron . Tu moja sugestia, aby taką kompletną paczkę wstawił czasowo na hosting, a administracja umieściła ją w pobieralni. Mod leciwy, więc z czasem całkiem może zniknąć z ichnich hostingów. A byłoby szkoda go zaprzepaścić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anatolij  Ale to nie spolszczenie było przyczyną, ale sam mod. Bo przecież postawiony na rosyjskiej podstawce powinien wystartować, a nie robił tego.

A za odzew i wstawienie gotowego składaka :018: .

Teraz ktoś z administracji powinien go wstawić do pobieralni i będzie po problemie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

@guccimucci5 Pewnie będą jakieś problemy na patchu 1.6. Może Tutaj znajdziesz pomoc z degradacją patcha. Czasami zmieniam patche, ale na wersji Steam. GOGa nigdy nie ruszałem. 

Link od @Anatolij jest niestety martwy, a wcześniej nie był wrzucany na nasz serwer. Chyba najlepiej jest pobrać moda z MEGA (  wszystko w jednej paczce ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

@Starika..  Przeczytaj co pisze w PDA tego z INB najmocniej opancerzonego i gnaj na Kordon. Zajmij się tam tymi na STS.

Patrz 23:00, ale jak nie znasz języka to będzie problem. Ale od tego momentu możesz tylko patrzeć.

https://www.youtube.com/watch?v=WnBH4_Uwixo&list=PLQazZ5fwvjblSpXU4JNmJ3yPfsilhiizq&index=6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.