Jump to content

Darmowe ściąganie z RapidShare itp. - fakty i mity


VooDoo

Recommended Posts

Ten system podobno działa, z tym że program kosztuje 23,18 zł z VAT, a nie 19 zł. Pamiętaj o przeczytaniu całego regulaminu przy rejestracji na takiego typu stronach.

Nie nabierzcie się jednak na taką stronę jak pobieraczek.pl. Bardzo duża ilość klientów została oszukana (chwyt reklamowy "10 dni pobierania za darmo!"), grożono im sądem, pozbawieniem wolności, a nawet komornikiem.

Mówili o tym w TVN: "Rozkosz pobierania" prawie za darmo

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że twórcami Fload.pl nie są spece od oszukańczego programu pod nazwą GoD (który niby promocyjnie kosztuje 1.22 zł, a tak naprawdę to 10.98 zł i w dodatku nie działa) i kilkoma innymi (godp2p.pl / wrup2p.pl) - z tym, że strona reklamuje się w niemalże ten sam sposób, więc wszystkie dobre opinie w sieci mogą być fałszywe. Jest pewien skuteczny system - rs-file.pl. Płatny, ale pewny. Ściąga on plik z RS jako premium i transferuje na własny serwer rs-file.pl, z którego w określonym czasie można pobrać plik (tzn. plik można pobrać od razu po przetransferowaniu, ale zostanie on usunięty z serwera po pewnym czasie).

Link to comment
Share on other sites

Lepiej przeznaczyć te kilka złotych i mieć pewność, że plik zostanie szybko i poprawnie ściągnięty. Teraz w dodatku pliki z RapidShare.com pobierają się o wiele wolniej, więc sam wolę oszczędzić czas i swój sprzęt. Systemy podobne do rs-file.pl: • GetFile.pl • RapiDown.pl • RapidCheap.info Nie ze wszystkich pliki ściągają się z idealną prędkością (zauważyłem to na GetFile.pl), ale i tak jest dobrze. Można płacić zarówno przez internet, za pomocą przelewu bankowego i sms-a. Te dwie pierwsze opcje mają taki plus, że otrzymujemy więcej transferu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Chciałbym Was przestrzec przed stronami jakimi są rapid-share.biz.pl i accounts-rapidshare.com. Oferują one rzekomo darmowe konta za określoną liczbę poleconych osób przez nasz unikalny link. Tak naprawdę zwiększamy im ruch na stronie i owszem, po uzbieraniu minimum 50 zaproszonych otrzymujemy login i hasło na RapidShare z tym, że niedziałające. Sprawdziłem te "systemy" po kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.