Skocz do zawartości

Czyste Niebo ma 14 lat


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@AntiCitizen

1 godzinę temu, AntiCitizen napisał:

@Suseł, dzięki za niezwykle klimatyczną wstawkę, z tą pogłębiarką podziemna hala wygląda lepiej niż w wersjach podanych w Zewie, cóż może kiedyś znajdzie się w którymś z modów z dużą ilością lokacji.

 

W dniu 17.09.2022 o 09:09, Suseł napisał:

Ja z tymi podziemiami spotykałem się  jedynie w modzie "Reborn", pewnie jeszcze jest do znalezienia w jakimś NS czy OP. 

: P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AntiCitizen O czymś zapomniałeś. W tamtych czasach - masz to na pudełku napisane - dla zainstalowania gry była potrzebna łączność ze Streamem, a tego bez internetu nie zdołałeś zrobić. Więc główny Twój zrzut odpada w przedbiegach. A to, czy gra spełniła Twoje oczekiwania, czy nie, to rzecz gustu. I tak jest z wieloma rzeczami. Nawet ta sama kiełbasa, jednemu smakuje innemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - o niczym nie zapomniałem, kupiłem grę która powinna była działać bez aktualizacji. Dziś wydane wersje zawierają potrzebne poprawki, ale wersja premierowa tychże nie posiadała, zaś na patche trzeba było czekać, zanim społeczność graczy zgłosiła problemy z grą.

15 minut temu, kondotier napisał:

Więc główny Twój zrzut odpada w przedbiegach

Po pierwsze:

mijasz się z prawdą, mój główny zarzut to brak stabilności, patche wydano znacznie później. Przykładowo - kupiłeś w sklepie wiertarkę, ale nie możesz z niej korzystać, bo szczotki są źle wykonane a producent zapewnia Ci wsparcie i wydanie poprawionej wersji po np. pół roku od zakupu. Co robisz - zgłaszasz reklamację - to oczywiste. Takie rozwiązanie jak wsparcie po pół roku od zakupu mnie nie satysfakcjonuje, mam grać w wersję z pudełka. Z resztą na wymaganiach pisze wyraźnie, że internet potrzebny jest do wersji na multi player - to raz.

Po drugie:

nawet z dostępem do internetu patch nie był dostępny od samego początku, ba wychodziło kilka wersji patch'y a ja wszystkie musiałem testować. Możesz bronić CN, ale masz słabe argumenty. Pamiętaj że poprawki nie były dostępne "od ręki". Kupuję grę i czekam pół roku zanim będę mógł zagrać - ja tu nie widzę logiki, dlatego podtrzymuję swoje stanowisko. Gra nie była po zakupie funkcjonalna i to jest Fakt przez duże "F". Ja oceniam wczesne wydanie a te było wersją "beta"

Edytowane przez AntiCitizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste Niebo zapoczątkowało feature, który zupełnie zmienił moje spojrzenie na tę serię - wojnę frakcji. Od tego momentu wokół niej orbituje całe moje zainteresowanie tą serią oraz modami do niej. I dlatego też najwięcej nagrałem się w CoC i Anomaly. Od czasów Czystego Nieba mało kiedy wracałem do Cienia Czarnobyla albo Zewu Prypeci, chyba że na chwilę. Do dziś to moja ulubiona część serii i jedna z ulubionych gier w ogóle. 

Gra oczywiście miała swoje wady - kiepska wydajność, masa bugów, crashe, ale mocne strony, moim zdaniem i tak przeważyły. Wojna frakcji, ciekawa fabuła i rozwój wydarzeń, fajny gameplay, ulepszanie broni i wiele innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.