Skocz do zawartości

Oświadczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym zakończyłem współpracę z forum stalkerteam.pl. Pomimo mojej prośby skierowanej do @portals i @Agrael dotyczącej usunięcia z forum stalkerteam.pl spolszczeń mojego autorstwa ww. przedstawiciele Administracji forum nie wyrazili na to zgody.
Dlatego też oświadczam, że wszystkie spolszczenia mojego autorstwa w jakiejkolwiek formie znajdujące się na stalkerteam.pl zostały przywłaszczone sobie przez Administrację tego forum w osobach @portals oraz @Agrael i znajdują się na nim bez mojej zgody.
Zgodnie z powyższym podejmę wszystkie środki (w tym także prawne) aby usunąć z forum stalkerteam.pl spolszczenia mojego autorstwa (lub ich plagiaty).    

  • Negatywna 1
  • ? 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anton Gorodecki napisał:

Z dniem dzisiejszym zakończyłem współpracę z forum stalkerteam.pl. Pomimo mojej prośby skierowanej do @portals i @Agrael dotyczącej usunięcia z forum stalkerteam.pl spolszczeń mojego autorstwa ww. przedstawiciele Administracji forum nie wyrazili na to zgody.
Dlatego też oświadczam, że wszystkie spolszczenia mojego autorstwa w jakiejkolwiek formie znajdujące się na stalkerteam.pl zostały przywłaszczone sobie przez Administrację tego forum w osobach @portals oraz @Agrael i znajdują się na nim bez mojej zgody.
Zgodnie z powyższym podejmę wszystkie środki (w tym także prawne) aby usunąć z forum stalkerteam.pl spolszczenia mojego autorstwa (lub ich plagiaty).    

Hmm, a czemu chcesz usuwać spolszczenia? Z jakiego powodu chcesz odejść z forum? Tak nagle, bez zapowiedzi. Wielu graczom jeszcze by się przydały, przemyśl sprawę, warto przemyśleć tę decyzję, mówię to także jako użytkownik wielu z nich!

Albo chociaż daj czas ludziom żeby zdążyli zrobić nowe zanim te usuną. 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłeś zgodę na zamieszenie polonizacji na forum bez limitu czasowego czy żadnych innych warunków. Ja osobiście nie widzę powodu żeby je kasować ale @Agraelma inne zdanie. Swoją drogą jak używasz "prawniczych" słów sprawdź ich znaczenie. 

A odnośnie Twoich hipotez jakobym przez Agreala rzadziej pojawiał się na forum: gówno prawda, bardziej mnie męczą takie osoby jsk Ty. 

  • Dodatnia 1
  • ? 1
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, bierz te spolszczenia i się nimi udław :) Na początek rzecz najważniejsza, Antonie. Musisz ponownie skontaktować się z administracją forum StalkerTeam w celu podania nam szczegółów, a dokładniej - podaj nazwy modyfikacji oraz linki do tych modów, które zostały przez ciebie spolszczone. Będziemy zmuszeni bardzo skrupulatnie do tego podejść i przeanalizować, czy przypadkiem nie ma współautorów przy twojej pracy. Nie możemy bez ich zgody usunąć twoich spolszczeń z forum StalkerTeam. Nawet w przypadku, gdy spolszczenie zostało wzbogacone o pracę osób trzecich. 

Spoiler

Skoro jednak jesteś na tyle bezczelny, to pokuszę się o prywatny komentarz

Zacznijmy może jednak od początku, bo tak - wysłałeś mi i @portals PW na forum z prośbą o usunięcie twoich spolszczeń, ale rzecz jasna nie podałeś powodu. Moim zdaniem należy nam się kilka wyjaśnień, ale okej - olać to. 

Druga sprawa jest taka, że dostałeś mojego maila wczoraj kłamczuszku z informacją, że się zgadzamy. Początkowo chciałem zamieścić zrzuty, aby nikt nie pisał, że to blef z mojej strony, ale zaraz będziesz płakał, że ujawniam prywatną korespondencję. Chociaż.. Co mi szkodzi zacytować moją wiadomość do ciebie, prawda?

Spoiler

W związku z tym, że jestem osobą honorową, to spełnię twoją prośbę. 

Podaj proszę wszelkie linki, które chcesz, aby zostały usunięte. Znasz zasady panujące na ST, a więc wystarczy link do tematu, w którym znajdują się twoje spolszczenia. 

Weź również pod uwagę fakt, że nie mogę usunąć tych spolszczeń, nad którymi wspólnie pracowałeś z innym tłumaczem. 

Przejdźmy może do najprzyjemniejszej kwestii. Ale z ciebie BUC, cham i krętacz. 

Te wszystkie twoje teorie spiskowe, np. że to przeze mnie nie udziela się na forum @Allen, @Ranger801 lub nawet @portals. Te wszystkie twoje chamskie odzywki do ludzi na forum i zapewne poza nim. Mógłbym podawać przykłady do jutra, ale cenię swój prywatny czas. Natomiast wiesz, co jest najlepsze? Że ty jesteś Antonie Gorodecki.. Tchórzem. Jesteś zwykłym tchórzem, a wiesz dlaczego? Bo jak ci pewna osoba z internetu podebrała twoje spolszczenia, to miałeś to gdzieś. Okej - stękałeś, jęczałeś i było mi cię żal, że padłeś jego ofiarą. Ba.. Nawet zrobiłem więcej, bo gdy ten jegomość wykorzystywał swój kanał na YT, aby Cię obrazić, to ja postanowiłem mu odpłacić. On już wie za co, ale udaje nie mniejszego głupa od ciebie. Tak swoją drogą, to ja definitywnie mu odpuściłem - niedawno, ale jednak to zrobiłem, bo swój cel poniekąd osiągnąłem - należało się za to, co zrobił i basta, a trzeba ten rozdział w końcu zamknąć. Może teraz pójdzie po rozum do głowy i sobie w końcu odpuści dla dobra całej naszej skromnej społeczności :062:

W każdym razie ty nie zrobiłeś nic. Nie zrobiłeś absolutnie nic, aby pokazać, jaki to rzekomo z ciebie twardziel panu S. Siedziałeś cicho, aż tu nagle się zjawiasz i szantażujesz administrację ST drogą prawną. Ja ci powiem tak - te groźby, to możesz sobie co najwyżej wsadzić tam, gdzie światło nie dochodzi. To raz. Druga sprawa jest taka, że blefujesz i ja to wiem. Może i nie potrafię układać pięknych zdań, ale nie jestem idiotą, bo twoja praca intelektualna w formie spolszczenia po części nie należy do ciebie. 

Dobra, nie będę już ci dokuczał. Starczy. To nie jest lincz, a wskazanie każdemu użytkownikowi ST, jaki z ciebie zakłamany, wredny i chamowaty buc, który chce się z jakiegoś powodu odegrać na administracji ST. Może dlatego, że potrafi się postawić takiemu ''twardzielowi'' na jakiego się przez te wszystkie lata wykreowałeś? 

Nie przedłużając.. Daj mi proszę kilka dni i usunę trwale wszystkie twoje spolszczenia z forum StalkerTeam, które ''prawnie" mogę usunąć.  Zapakuję ci je w worek i wystawię przed drzwi strony. Jak już będziesz z nim uciekał, to przy okazji powiedz wszystkim napotkanym użytkownikom, że są tylko i wyłącznie twoje, a jak coś odburkną, to postrasz drogą prawną. 

Tak więc.. Szerokiej drogi. 

Temat całkowicie zamykam, choć nie usuwam/ukrywam. Cenię sobie na forum spokój i nie chcę tego typu dyskusji, które do niczego nie prowadzą. Proszę również nie zakładać nowych tematów, które nawiązują do zaistniałej sytuacji - zostaną automatycznie skasowane. Kontakt z administracją można nawiązać poprzez wysłanie maila lub prywatnej wiadomości (na forum) do mnie lub @portals.

  • Dodatnia 5
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zablokował(a) ten temat

Spełniliśmy prośbę @Anton Gorodecki, aczkolwiek nie musieliśmy tego robić. Z naszego forumowego serwera zniknęło ponad 30 spolszczeń, nad którymi ''samodzielnie" pracował. Chcielibyśmy jednocześnie podkreślić, że nie bierzemy ewentualnej odpowiedzialności za alternatywne linki, które znajdują się w tematach jego spolszczonych modyfikacji na naszym forum, jak i ich kolejnych kopii, które stworzyli internauci. 

@Anton Gorodecki od czasu swojego oświadczenia nie skontaktował się z administracją, o co był proszony. 

Administracja forum StalkerTeam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.