Jump to content

Far Cry 2


Recommended Posts

Grał tu ktoś w Far Cry 2? Ja zamówiłem grę w pre-orderze i muszę przyznać, że warto było. Gra jest bardzo realistyczna, szczególnie grafika i AI przeciwników. Przy GeForce 8600 i 1,5 GB ramu na najwyższych opcjach gra się trochę cięła, ale to żaden problem. Minusem jest to, że gra jest bardzo krótka i wiele rzeczy jest podstawionych i wcale nie trzeba myśleć gdzie je znaleźć (np. samochód i lotnia). Gierę przeszedłem w jeden dzień! Co wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Jak bys bral alternatywne [czytaj dluzsze] sposoby przejscia misji, znalazl wszystkie diamety i zrobil wszystkie zadania poboczne to by ci wiecej zajelo. Mi udalo sie tego wszystkiego dokonac i przejsc gre na 2 sposoby [inne zakonczenia]. Gra ma bardzo ladna grafike ale ma tez duza powtarzalnosc jesli chodzi o misje. Posterunki to chyba najwiekszy minus tej gry. Sama misja zajmuje nam okolo 10 min a dojscie do niej okolo 30 min. Jest dobrze ale moglo byc lepiej i to znacznie lepiej. Spodziewalem sie po niej czegos wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Akurat ja gram od nie dawna, ale na zmianę z Falloutem. Choć chętniej mi myszka idzie w stronę FC. Czemu? Bo w F3 zależało mi głównie na wybuchu, a w FC 2 zawsze to można ładny wybuch obejrzeć, popatrzeć jak broń zaczyna skakać i waląc we wszystkie strony. Dla mnie jak na razie gra jest świetna, ale zobaczymy po pewnym czasie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.