Skocz do zawartości

OL, Radom mod, OGSM - pomoc w wyborze


VooDoo
[[Template core/global/global/poll is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do dyskusji. Poszukuje jakiegoś moda pod SoH-a który nie zmienia fabuły, ale za to dodaje dużo broni i sprzętu oraz wzbogaca rozgrywkę - śpiwór, jazda samochodami i inne gadżety. Co byście mi polecili? Na różnych forach są różne opinie - min. o OL itd. Stąd też moje pytanie - co najlepiej wybrać, aby się nie zawieść? Oczywiście pomijam Priboi, bo to już znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMK Mod nie wprowadza zbyt dużo zmian w fabule, ale za to bardzo usprawnia grę, dlatego jest on u mnie na pierwszym miejscu. Max S.T.A.L.K.E.R. Mod - http://stalker.filefront.com/file/Max_STALKER_Mod_INTERNATIONAL;79691 Nie zapomnij pobrać patchy, aczkolwiek wątpię, czy mod ten dodawałby dużo broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadam teraz głupie pytanie chyba - znalazłem AMK 1.4, ale obiło mi się o uszy że jest gdzieś AMK 2.0 - do tego ten 1.4 wymaga jakiś operacji na plikach localisation aby działał na polskiej wersji stalkera i działa tylko pod 1.0004 :/ - a ja mam 1.0005 a reinstalka nie jest moim marzeniem bo lubię skakać pomiędzy modami. A tego moda co podesłałeś to przetestuję. A taka jedna rzecz - znalazłem także sporo małych minimodzików itd. czy ktoś byłby w przyszłości łaskaw pomóc mi w wklepaniu tego np. w AMK? Bo jednak w SoH-u te komplikacje nie wychodzą mi najlepiej. Oczywiście podałbym wszystko itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale obiło mi się o uszy że jest gdzieś AMK 2.0

Wcale nie ma. Mod jest dopiero w produkcji. I chyba ma wyjść jesienią, może trochę później.

do tego ten 1.4 wymaga jakiś operacji na plikach localisation

Otwieramy plik localization.ltx (jeśli nie istnieje wypakowujemy).

Znajdź:

font_prefix = ;_west ;_cent

Zamień na:

font_prefix = _cent ;_west
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.