Skocz do zawartości

Labirynt


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Bolo:

1/ "pożycz" plik actor (już "podrasowany") z innego prostego moda do zewu i wstaw, odpal i zobacz czy działa.

2/ trainer do zewu 1602

3/ w skrócie we właściwościach podkopsaj napis spaxja -debug*, potem odpal moda, tylda i wpisz god_mode 1.

* czasem god mode działa bez tego dopisku do skrótu.

Wpsując, grając w trybie tzw. boga dużo tracisz z satysfakcji z rozrywki ale to teoja bajka. :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem te pliki i buba, rusza początkowy film ale jak chcę wczytać grę to się zawiesza, instaluję grę od nowa, nie wiem co się mogło porobić.

Wkleiłem tylko plik actor.ltx, a system zmieniłem udźwig oraz dodałem nointro i śmiga, teraz to ja mogę zbierać do woli , serdecznie dziękuę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer Ale jeszcze jedna strefa anomalna jest na wschodzie - przy tunelu, a sejf jest przy lokomotywie, kolejna jest koło Wioski Kotów - tam sejf jest w kabinie po dźwigu i jeszcze jedna strefa jest bodajże w bajorku przy posterunku wojskowych i chyba tam też może być ten sejf o który chodzi, aczkolwiek tego ostatniego pewny nie jestem. 

@tom3kbWłaśnie cały pic polega na tym, że w tym modzie spawn m.in tych rzeczy w sejfie jest losowy - mogą być właśnie w tym sejfie o którym wspomniałeś, albo w pozostałych - dlatego właśnie w dialogach i informacjach z fleszek nie są podane konkretne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tom3kb napisał(a):

@Szeregowy Killer jak zadanie z początku to w tej strefie gdzie stoi lokomotywa, duży zielony sejf obok niej.

Ten sejf mi nie działał :<

5 godzin temu, Szczepan9205 napisał(a):

@Szeregowy Killer Ale jeszcze jedna strefa anomalna jest na wschodzie - przy tunelu, a sejf jest przy lokomotywie, kolejna jest koło Wioski Kotów - tam sejf jest w kabinie po dźwigu i jeszcze jedna strefa jest bodajże w bajorku przy posterunku wojskowych i chyba tam też może być ten sejf o który chodzi, aczkolwiek tego ostatniego pewny nie jestem.

Oba próbowałam i żaden z nich nie działa

3 godziny temu, LisKot napisał(a):

@Szeregowy Killer Jeśli mimo podpowiedzi nie znajdziesz właściwego sejfu to podeślij zapis może coś wskóram póki mam moda jeszcze na dysku.

Okej spróbuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.