Skocz do zawartości

Labirynt


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 Jeden sejf jest koło wioski w anomaliach, drugi jest przy wspomnianej lokomotywie. Obydwa istnieją od początku gry. Z jednym z którym nie da się nic zrobić (nawet napis o przeszukaniu się nie pojawia)
i drugi ten właściwy w który trzeba wpisać kod znajdujący się na pendrive. Po wpisaniu kodu trzeba jeszcze raz kliknąć F na sejf aby go przeszukać.
Jeśli nie da rady to parę komentarzy wcześniej podawałem zapis po przeszukaniu sejfu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Ja jak grałem to miałem taki problem, że nie ważne jakbym nie zaczynał/wczytywał to właściwy sejf zawsze miałem w tym samym miejscu. A pod mostem żadnego nie znalazłem (nawet jeśli byłby to ten zły).
Moda już nie mam więc nie sprawdzę jeszcze raz.

Edytowane przez LisKot
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot

No i znowu stanąłem, Wilk nie chce iść na powierzchnie tylko stoi a sam chciał iść, żadne w tych drzwi nie są otwarte oczywiście oprocz tych którymi tam weszliśmy, w jednych jest kod ale go nie znam, drugie to inna klasa zamka a trzecie są zablokowane i prowadzą do labu pod bagnami, pamiętasz coś z tego?

Spoiler

ss_cez137_02-16-23_20-37-57_(labx9).thumb.jpg.79c3a3e14d7db6443d7982e1ebfcb317.jpgss_cez137_02-16-23_20-38-20_(labx9).thumb.jpg.602d5741f36fcaed41f000e1c58f3b4f.jpgss_cez137_02-16-23_20-38-26_(labx9).thumb.jpg.894f9a8e213f86597ec51ba3986e4b03.jpgss_cez137_02-16-23_20-39-02_(labx9).thumb.jpg.47996e7a6b5c7952ab035adcb1595853.jpgss_cez137_02-16-23_20-39-11_(labx9).thumb.jpg.f7b62532e6d32b7ef5bd1c1a1947d843.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - @LisKot W zasadzie dobrze Ci wszystko podpowiedział - po zejściu do podziemi trzeba odstrzelić najemników, pogadać z rannym, potem schodzi do nas Wilk, gadamy z nim, oddajemy klucz i po kliknięciu ostatniego dialogu mod przenosi nas automatycznie na powierzchnię - do tego momentu w modzie w zasadzie nie da się nic spartolić bo musimy tylko zdobyć dekoder i pokazać go Furgonowi, a bez tego z kolei mod nie popchnie nas do rozmowy z Wilkiem. Więc jak Wilk Ci utknął to wczytaj sobie autozapis z wejścia do podziemi i jeszcze raz spróbuj rozwalić najemników, pogadać z rannym i zobacz czy wtedy będziesz mógł pogadać z Wilkiem i po rozmowie przeniesiesz się na powierzchnię. Nikt inny podobnego błędu nie zgłaszał a parę osób już mod przeszło, więc potencjalny błąd leży po Twojej stronie niestety. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 tak wiem wszystko to zrobiłem a Wilk i tak nie chciał iść, no nieważne zrobiłem to od początku z tymi najmusami i poszło, jakiś babol w modzie pewnie, cos się nie otworzyło jakiś skrypt może czy coś, mam takie pytanie jeszcze, czy dojście do bąbla przy posterunku wojskowym jest możliwe normalnie czy trzeba robić jakieś kombinacje alpejskie? bo próbowałem kilka razy, po ziemi, po drzewie, na kucaka, na leżaka, normalnie, z prawej, z lewej, na wariata, na spokojnie, no nietety nic z tego, zanim zdążę sie zorientować leżę i kwiczę

aha i jeszcze jedno, zaraz po zdobyciu rzeczy z sejfu najemników gdy wyszedłem z tego wysypiska śmieci pojawiła mi się szybka podróz do furgona, pojawia się to tylko w tym miejscu, czy w tym modzie szybka podróż jest możliwa w innych miejscach czy tylko tu? jak tak to gdzie jeszcze bo jakoś sie nie doczytałem o tym nigdziess_cez137_02-17-23_09-32-38_(level_escape).thumb.jpg.71f6077a77c5567e33027fbd27532db1.jpg

ss_cez137_02-17-23_08-26-52_(level_escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Jest kilka zadań, w których musimy biegać z jednego końca lokacji na drugi i w tych właśnie momentach mamy do wyboru sposób podróży - jak się wybierze szybki to mamy szybką podróż pokazaną za pomocą przesuwającej się po całej lokacji do celu kamery i gdy kamera dotrze na miejsce to jesteśmy tam przenoszeni - no a sposób wolny to dla fanów deptania po Zonie - wtedy sami musimy dojść na miejsce. 

Z kolei co do teleportu - da się choć mnie też ten moment sprawiał trochę trudności - najłatwiej jest moim zdaniem wbiec do kanału ustawiając się mniej więcej w tym obszarze:

2.jpg

Tylko musisz wybadać do którego miejsca jesteś nie wykryty przez karabiny maszynowe. Potem ustawiasz się dość wysoko - teren tam idzie nagle w górę i biegnąc sprintem lekko po skosie w dół w kierunku bagna próbujesz wbiec do kanału - najpewniej oberwiesz kilka pestek, ale powinno Ci się udać za którymś podejściem tak, żeby wbiec tam i przeżyć - ja próbowałem kilka razy zanim się udało i na wyższych poziomach trudności to jest dość ciężki moment moda. Ewentualnie jak nie będziesz dawał rady to zmniejsz sobie na ten fragment gry poziom trudności do nowicjusza, a jak wbiegniesz do rury to z powrotem ustaw go na taki na jakim grasz normalnie i tyle 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Jedyne co Ci w sumie mogę podpowiedzieć, żeby jakoś Ci ułatwić to demo_record 1 i wyleć sobie trochę nad tekstury kamerą to zobaczysz jaki tunel gdzie prowadzi.
No a ze śmigłowcem to o to właśnie chodzi, żeby biegiem, slalomując dobiec sprintem do bunkra Sidora, ale najlepiej z posterunku chyba najpierw próbować do rury dobiec, potem od rury do domku na skraju wioski, żeby odzyskać wytrzymałość i potem krótki i szybki sprint do bunkra Sidora - dopiero wtedy helikopter odpuszcza bo jest oskryptowany. 

Co prawda da się go rozwalić z RPG, ale RPG na Kordonie nie znajdziesz - ja dla zabawy jak przechodziłem moda drugi raz, żeby przetestować spolszczenie to sobie RPG zespawnowałem i rozwiązałem problem w parę sekund, ale jak dla mnie używanie spawnerów to takie trochę psucie sobie rozgrywki :P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cez137:

1/ jak w/w także wczesniej na forum - slalomem od piwnicy do piwnicy az do sidora dojdziesz

2/ plan of LisKot-a jest adekwatny do twojego zagadnienia

3/ demo_record 1 i wychodzisz poza tunel/le i sie przyglądasz gdzie który prowadzi

4/ jak także m.in. w/w trzymaj sie w labiryncie w trakcie zwiedzania lewj lub prawej strony, nie skacz raz tu raz tam niczym królik z rozwolnieniem bo daleko nie zajdziesz, chyba, że na farcie pojedziesz to może trafisz do celu

:) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie masz w nazwie folderu z modem przypadkiem czegoś w cyrylicy? No bo powinna być nazwa folderu normalna, a nie pół prawidłowej, a pół ze znakami zapytania... Weź może sobie zmień nazwę tego folderu z modem na jakąś polską i utwórz sobie nowy skrót i zobacz wtedy czy ruszy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie jest to cholerne labolatorium x9? chodzę w te i we wte i nic nie znalazłem, na filmiku od Hugtv jest że wpisuje 105108 w tym pomieszczeniu z foto i go gdzieś przenosi, ja nie zdobyłem tego kodu a ten z filmu nie działa u mnie, ten kolektor tez nie wiem gdzie jest a kod do niego mam 

ss_cez137_02-20-23_11-34-09_(labx9).jpg

ss_cez137_02-20-23_11-34-51_(labx9).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.