Skocz do zawartości

Labirynt


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 Musisz się pokręcić po bocznych pokojach (tych mniejszych) i w jednym z nich na stole będzie leżeć fleszka (obok laptopa) to na tej fleszce jest ten kod, który podałeś. Z tym, że nie pamiętam już czy on jest do dezaktywowania tej klatki, którą już i tak widziałeś na filmiku czy do sejfu w biurze na górnym poziomie tej sali z tą świecącą sferą. W każdym razie dopiero jak znajdziesz fleszkę i w notatce na fleszce będzie ten kod to dopiero będziesz mógł pchnąć fabułę dalej.

Taki jest urok tego moda, że nie prowadzi do końca za rączkę i trzeba kombinować, a i znajomość poprzednich modów poprzednich modów przy których pracował Policai (autor Dead City: Breaktrough i Special Relase) się przydaje do odnalezienia się w tych wszystkich podziemiach bez błądzenia.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja pyknąłem sobie drugi raz z sentymentu. Był to pierwszy mod, w którego zagrałem w 2023 roku. Bardzo mi się spodobał. Przede wszystkim pod względem scenariusza. Gra się bezstresowo i przyjemnie. Stabilny. Pierwszym razem miałem drobne problemy ze skryptem w DM. W drugim podejściu było ok. Tylko grać i się cieszyć.      

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : file_handle_internal(file_name, *buffer_size, file_handle)
[error]Function      : FileDownload
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 169
[error]Description   : can't open file : 
[error]Arguments     : c:\games\s.t.a.l.k.e.r-labirynt\gamedata\textures\detail\detail_grnd_leaves — ?????.thm

stack trace:                               

Śmieszna rzecz, miałem grę zainstalowaną, która działała ok, ale zmieniałem dysk na ssd i musialem odinstalować i teraz lipa po ponownej instalacji. O co chodzi chłopaki?

Edytowane przez Meta
"Sugestia" co do pisowni ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 3 tygodnie później...

Cześć,

taka mała prośba - tuż przed spotkaniem z Kłem, w pomieszczeniu z najemnikami jest sejf i laptop, który domaga się włączenia. Niestety, nie dysponuję ani kodem do sejfu, ani hasłem do laptopa. Chyba przeszukałem wszystko w pomieszczeniu i przyległych korytarzach, więc teraz nie wiem - ślepota na starość, czy to ma tak być i - cytując klasyka: "pomyślę o tym jutro"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty Chwilowo nie przejmuj się ani laptopem, ani sejfem. Po wybiciu najemników sprawdź drzwi na górnym piętrze i wróć do Kła. Później wylądujesz na kolejnej lokacji, ale po pewnym czasie i tak wrócisz do pomieszczenia z laptopem i sejfem, tylko wejdziesz tam przez inną lokację, dlatego właśnie na niej (laboratorium) przeszukaj uważnie wszystkie pomieszczenia, sprawdź laptopy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael dzięki za wyoślenie. Piszesz o nowej lokacji, na której zaraz będę - wyobraź sobie, że już tam byłem... Musiałem się kawałek wracać, bo robiąc zadanie na umieszczenie

Spoiler

czterech czujników ruchu u wejść do tuneli

nie znalazłem jednego z nich, więc odpalam filmiki i tu nagle zdziwienie, bo na dwóch filmikach gracze używają sobie radośnie

Spoiler

welesów, kiedy ja jeżdżę na niedźwiedziu.

I tak dowiedziałem się o istnieniu takich dwóch dodatkowych bethyngalw na ścianach, których - oczywiście - nie zauważyłem, co poskutkowało tym, że nie poznałem pięknej Marii etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@toldi A jak nazywa się Twój folder z modem? Nie masz czasem nazwy folderu w cyrylicy? Bo instalator chyba domyślnie ustala nazwę folderu na s.t.a.l.k.e.r. - лабиринт i coś mi się kojarzy, że ja musiałem nazwę folderu zmieniać bo inaczej nie chciał się uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toldiHmm dziwne, jedyne co mi do głowy przychodzi to to, żebyś spojrzał w log i jeżeli log wskazuje jakiś błąd (na samym końcu) no to wstaw tu treść - może przez tą teksturę, z którą miałeś problem wcześniej gra się nie chce włączyć🤔Ale to tylko moje zgadywanie bo bez loga to nie wiadomo po prawdzie nic, gorzej jeżeli będziesz miał pusty log - wtedy tak szczerze nie wiem o co może chodzić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FATAL ERROR
 
[error]Expression    : file_handle_internal(file_name, *buffer_size, file_handle)
[error]Function      : FileDownload
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 169
[error]Description   : can't open file : 
[error]Arguments     : i:\stalker labirynt\gamedata\textures\detail\detail_grnd_leaves — ?????.thm            to co przedtem,kurde           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.