Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjne, ogniste, niewidzialne chimery, nowe hybrydy starych mutantów, masa nowych i moje ulubione - wilkołaki - czym chata bogata ...*:

* dałem sobie chwilowa nieśmiertelność coby pokazać faunę i florę tej lokacji.  

ss_tomahawk_12-30-18_14-26-16_(puzir).jpg

ss_tomahawk_12-30-18_14-31-47_(puzir).jpg

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochu pograłem i muszę przyznać, że mutanty są łatwiejsze do zabicia (gram na najwyższym, możliwym poziomie trudności)
W zwykłym OP-2 trzeba było przykładowo użyć iskierki w tunelu, gdzie się szwędasz po wypiciu eliksiru doktora, dokładniej na zmutowane pseudogiganty i inne tałatajstwo, które kroczy wraz z nimi. W OP 2.1 nawet granatu nie używałem. Ze zwykłej dwururki rozwaliłem bez najmniejszych problemów pijawki w tunelu, gdzie szukamy ulepszonego kombinezonu. W tym miejscu znajduje się także i dusza i coś jeszcze (o ile wzięło się zadanie od Wilka) ale wolę nie psuć komuś zabawy :D 

Edytowane przez blant221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm

Zgodzę się. 
Dodatkowo napiszę, iż na początku można się pogubić, gdyż nie posiadamy dozymetru i nie mamy żadnej wiedzy na temat promieniowania. W ten właśnie sposób mojego bohatera stan życia ubywał, a Ja durny zastanawiałem się od czego to może być.

Dlatego też polecam jak już dotrzemy do Sidora, jak najszybciej wykonać zadanie na zdobycie "Gwiazdy Wieczornej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

16 minut temu, tom3kb napisał:

@boberm gryziesz już blat biurka i głaszczesz się nogą po głowie, a myszka i klawiatura latają po pokoju :)

A ciekawe czy schowki wciąż poukrywane gdzieś za granicami map, że trzeba przelazic za tekstury, czy poprzenosili je w jakieś "normalne" miejsca?

 

@tom3kb Raczej luzacko podchodzę do tego ustrojstwa . Zresztą nie spodziewałem się cudów. Lubię Solę i chcę zobaczyc te nowe wątki fabularne - o ile dotrwam:033:. I o ile ktos rozpakuje pliki.

Schowki - do tej pory łatwe . Ale chyba zapowiadali -o ile dobrze pamiętam -  że ekwilibrystyki nie będzie.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążę moje pytanie o te osiągnięcia. W poradach od autorów jest informacja, że zanim się o osiągnięcie postaramy, to lepiej przeczytać jego opis. Czyli coś takiego musi być. Nie pamiętam już mojej gry w OP2, ale w NS2016 opis osiągnięć był w zakładce Osiągnięcia. Czy GB w Pakiecie 2.1 nie ma czasem w inwentarzu osobistego PDA? Chciałbym szybko dać to tłumaczenie, bo ten fragment dotyczy właśnie rozgrywki, brania i wykonywania zadań, oraz postępowania z bronią. Tak tą z wyposażenia, jak i unikalną. Inaczej można już na początku położyć scenariusz moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vidkunsen napisał:

Kordon - patrz film od Smoxa: https://www.youtube.com/watch?v=PXhVEtqQE6c

@vidkunsen Nie chce mi sie oglądać 7 godzin rozgrywki jakiegoś mamrota. Wierzę Ci na słowo.

@kondotier - OK.Idea świetna -tylko jakoś nie mogę znależć odpowiedniej zakładki z tymi danymi.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczyłem ten fragment o braniu lub nie braniu osiągnięć jak najbardziej zrozumiale dla laika. Oryginał był zrobiony dla tych, co już grali w OP-2, wg. mniemania autorów moda już nie jeden raz, tak jakby nic innego do grania nie było. Włosy na głowie mi się zjeżyły, kiedy ze szczerością przyznają ( jest to w tłumaczeniu ) że nie dali takiego opisu dla OP2, bo z góry założyli że nikt OP2 nie jest w stanie przejść poprawnie. I stało się to faktem, co odnotowali z satysfakcją. A co z tymi graczami, którzy zaczną grę od tego Pakietu 2.1? Nieciekawy stosunek do graczy.

Ale w każdym bądź razie, tłumaczenie ich informacyjnych wyjaśnień zakończone i wstawione do #1, w dwóch spojlerach.

RADZĘ TO DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ.

A tym którzy jednak zdecydowali się na grę, życzę duuużżooo zdrowia.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kondotier napisał:

 

A tym którzy jednak zdecydowali się na grę, życzę duuużżooo zdrowia.

Przeczytałem Twoje tłumaczenie opisu zaleceń twórców. I  przyznam szczerze jestem zaskoczony wielkoscią ego ty kufajmanów. 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :) Z dubbingiem to się zgodzę, że lepiej brzmi po rosyjsku niż po angielsku ale co to ma wspólnego z tekstem ;)

Czy napisane, po polsku, rosyjsku, angielsku to tylko literki :D

Ps. Aż mi się przypomniało hande hoch w niemieckich westernach o Winnetou, aż mnie zęby bolały. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.