Skocz do zawartości

Ubywające zdrowie


chszarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny problem z ubywającym non stop zdrowiem. Pasek zdrowia stopniowo po woli zjeżdża w dół. Problem zauważyłem podczas wykonywania misji znajdywania artefaktów dla Felczera przy stadionie w Prypeci. Najpierw myślałem, że uległem napromieniowaniu. Zastosowanie leku przeciwpromiennego nie pomogło, nie pomaga też użycie apteczki naukowców, ani przespanie się. Po śnie 8 godzin pasek robi się pełny ale od razu zaczyna powoli zjeżdżać. Tak samo po apteczce. Oprócz tego nie można biegać. Mam obciążenie 48 kg i po przebiegnięciu dosłownie kilku kroków mój zawodnik robi się zmęczony. Proszę o pomoc...   

Edytowane przez chszarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chszarz w tym modzie bardzo szybko można było dostać bardzo duże dawki promieniowania. Nie pamiętam czy od początku w inwentarzu mamy dozymetr czy trzeba go było kupić ale z nim od czasu do czasu podczas gry trzeba sprawdzać ile dawek promieniowania przyjeliśmy. Włączało go się Tabem czy może Caps Lockiem.

Leki chyba bardzo słabo zbijają promieniowanie, jak załpiesz dużą dawkę to na pasek musisz wrzucić ile się da artefaktów zbijających promieniowanie i poczekać, aż spadnie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Okazało się, że po przyjęciu zastrzyku zdrowie początkowo spada trochę w dół, ale potem przestaje już ubywać. Ale... problem jest dalej. Już myślałem że na tym koniec i będzie dobrze, dlatego edytuję posta. Po może minucie gry patrzę na pasek zdrowia a tam ledwo 1/4... Nie chodziłem w tym czasie po obszarach napromieniowanych i dozymetr nic nie pokazywał ani nie odzywał się. Mogę do woli brać leki, apteczki, jeść konserwy i w kółko dzieje się to samo. Kojarzę, że w jakimś  innym modzie był błąd polegający na tym, że po napromieniowaniu się mimo wyleczenia poziom utrzymywał się ciągle w stałym dużym położeniu i trzeba było wpisać do jakiegoś pliku formułkę, która to poprawia. Tutaj wygląda mi to na to samo.

Sorry za zamieszanie ale chyba już odkryłem przypadkiem przyczynę tego zjawiska. Okazało się, ze problem zniknął jak oddałem Charonowi paczkę z lekami, którą niosłem dla niego z Prypeci. To najprawdopodobniej ona miała takie "cudowne" właściwości :)

Edytowane przez chszarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.