Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jajco wiem o tworzeniu gier, ale w czasach tworzenia Cienia UE tak prosty i dostępny de facto za darmo nie był. Teraz to jest dobre narzędzie do stworzenia chociażby krótkiego dema, które można pokazać szerszej publiczności, albo wręcz przeciwnie - węższej, na przykład szukając wydawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2019 o 17:07, Ptachu napisał:

Nie znam ani jednej gry podobnej do Stalkera ani jednego niezłego symulatora na silniku UE oprócz Red orchestry 1 (Na tamte czasy była zajebista i dalej jest. Rykoszety od hełmu w grach  można wyliczyć na palcach jednej ręki ). Dla mnie cukierkowy klimat ze zwiastunów silników UE co one nie potrafią to gniot :v Chodź każdy je chwali za prostotę... 

Chyba już wolę wysypujący się X-Ray

Red Orchestra nie wiem co ma wspólnego ze STALKERami ale ok. Z podobnych gier do produkcji GSC mogą być te od studia Deep Shadows - Boiling Point, Xenus2 czy Precursors. Strzelanie, zwiedzanie, rabowanie, zadania, ekwipunek czy dbanie o ekwipunek. No i są elementy RPG jak rozwój postaci. Szkoda że nie dali BP na Steama jak to zrobili z innymi grami, mam pudełko ale paskudzić kompa DRM StarForce mi się nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam -bliskie przekonaniu -odczucie  , że te wszystkie informacje o S. 2 to takie "wishfull thinking".  Jakieś - w sumie ładne-obrazki , ekstrapolacje jakichś dat wydania nie wiadomo z czego.  Wybaczcie Koledzy - ale to trochę jak w dowcipie o jurnym podglądaczu, lornetce i plaży nudystów.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Arni napisał:

A co do Stalkera 2 - strona główna gry została uaktualniona

https://www.stalker2.com/

No i ?......

@Arni - jak na jakimś CON-ie  lub w biznesowej prasie ukażą się informacje o planowanym budżecie , terminach wstepnych i ludziach związanych kontraktami na S 2  to ... OK . Uwierzę że coś drgnęło.  Jak na razie to widzimy ładną stronę - nawet bardzo ładną i z klimatyczną muzyką dodatkowo , tyle że nic - powtórzę NIC - z tego nie wynika.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, boberm napisał:

No i ?......

[....]Jak na razie to widzimy ładną stronę - nawet bardzo ładną i z klimatyczną muzyką dodatkowo , tyle że nic - powtórzę NIC - z tego nie wynika.

Ale ja nie mówię, że ma coś z tego wynikać. Po prostu ktoś na discordzie wrzucił, że zmienili stronę, a że tutaj nikt nie zaktualizował tematu to zrobiłem to ja.

Nie mówię, że tam ma być od razu gdzieś w kodzie strony czy tle obrazu jakaś mega zagadka odnośnie gry czy daty jej wydania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.